Eurolygos reguliarųjį sezoną skirtingai baigė lyderiai. Maskvos CSKA krepšininkai laimėjo, o Stambulo „Fenerbahče“ – patyrė nesėkmę po pratęsimo.

Reguliariojo sezono nugalėtoja CSKA namie 92:81 (23:24, 14:20, 27:19, 28:18) nugalėjo Belgrado „Crvena Zvezda“.

Svečiai rungtynes pradėjo spurtu 9:0, bet vėliau CSKA laimėjo atkarpą 12:0 (29:24).

Nors „Crvena Zvezda“ laikėsi, Maskvos krepšininkai trečiojo kėlinio viduryje perėmė iniciatyvą ir užtikrintai finišavo.

Šeimininkai pataikė aštuonis tritaškius iš 14 (57 procentai), svečiai – 12 iš 23 (52 proc.).

CSKA: Vitalijus Fridzonas 20 (7/7 baudų, 6 išprovokuotos pražangos), Cory Higginsas 18 (5/10 dvitaškių, 5/7 baud., 8 išpr. praž., 5 rezultatyvūs perdavimai), Othello Hunteris 12 (5/7 dvit.), Sergio Rodriguezas 12.

„Crvena Zvezda“: Ognjenas Dobričius 14, Tayloras Rochestie 13 (5 rez. perd.), Stefanas Jankovičius 10 (8 atkovoti kamuoliai), Dejanas Davidovacas 10 (5 išpr. praž.), Milko Bjelica 10.

CSKA (24 pergalės / 6 pralaimėjimai) tapo reguliariojo sezono nugalėtoja, „Crvena Zvezda“ (11/19) užėmė 12-ąją vietą.

Netikėtą pralaimėjimą patyrė titulą ginanti „Fenerbahče“, namie 91:99 (14:22, 22:25, 15:12, 32:24, 8:16) po pratęsimo nusileidusi Malagos „Unicaja“.

Nors svečiai 16-ąją minutę pirmavo 38:20, spurtą 13:0 surengusi „Fenerbahče“ išsiveržė į priekį – 64:59.

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus 18 sekundžių, dvitaškį pataikė Stambulo komandos krepšininkas Jamesas Nunnally (81:80). Tritaškiu atsakė Alberto Diazas (83:81), palikdamas šeimininkams septynias sekundes. Jomis pasinaudojo dvitaškį įmetęs Kostas Sloukas (83:83). „Unicaja“ turėjo sekundę, bet Nemanja Nedovičius nepataikė tolimo metimo.

Vis dėlto pratęsime dominavo Malagos krepšininkai.

„Unicaja“ metė 32 baudas, „Fenerbahče“ – 14. Ispanijos komanda mažiau klydo – 14:21.

„Fenerbahče“: Kostas Sloukas 26 (5/7 dvit., 5/6 tritaškių, 7 rez. perd., 5 atk. kam., 5 išpr. praž.), Jamesas Nunnally 19 (5 klaidos), Janas Vesely 14 (5/6 dvit., 7 išpr. praž., 5 pražangos).

„Unicaja“: Nemanja Nedovičius 31 (6/8 dvit., 13/13 baud., 8 rez. perd., 8 išpr. praž.), Adamas Waczynski 18 (5/5 metimų, 6/6 baud.), Jamesas Augustine’as 11 (5/6 dvit.), Alberto Diazas 10.

„Fenerbahče“ (21/9) reguliarųjį sezoną baigė antra, „Unicaja“ (13/17) – 10-a.