jamesas nunnally

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „jamesas nunnally“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „jamesas nunnally“.

Pamatykite: Adrijos lygos rungtynių pradžią uždelsęs konfliktas tarp „Partizan“ krepšininko ir fanų

Trečiosiose Adrijos lygos lygos atkrintamųjų varžybų finalo rungtynėse susitiko „Crvena zvezda“ ir „Partizan“ krepšininkai. Šį gyvybiškai svarbų mačą laimėjo Belgrado „Crvena Zvezda“ 91:78 (19:21, 19:20, 24:18, 29:19) nukovusi to paties miesto „Partizan“ klubą. Visgi susitikimas „Pionir“ arenoje vėlavo prasidėti. „Crvena Zvezda“ sirgaliai ėmė mėtyti daiktus į „Partizan“ žaidėjus, kurie turėjo grįžti į rūbinę.
2023-06-19

Motiejūnas buvo geriausias nugalėtojų gretose

Donatas Motiejūnas atvedė Šanchajaus „Sharks“ (3/1) ekipą į pergalę Kinijos lygos rungtynėse, kuriose „rykliai“ 94:86 įveikė Tiandzino „Golden Lions“ (0/4) klubą. Lietuvis savo komandoje buvo rezultatyviausias ir naudingiausias žaidėjas. Jis per 37 minutes pelnė 27 taškus (9/14 dvit., 2/3 trit., 3/5 baud.), atkovojo 15 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, tačiau taip pat triskart suklydo ir dusyk prasižengė.
2019-11-10

Lietuviškąjį Milano „Olimpia“ papildys dar viena žvaigždė

Milano „Olimpia“ (8-11) netrukus savo sudėtį turėtų sustiprinti Eurolygos čempionu Jamesu Nunnally, netekusiu darbo NBA. sportando.com skelbia, kad snaiperis pasirašys sutartį su Italijos čempionais iki 2020 metų. Šį sezoną J.Nunnally bandė laimę NBA, kur apsivilko Minesotos „Timberwolves“ marškinėlius. Vis tik komanda jį atleido – tada amerikietis sutarė su Hjustono „Rockets“ dėl 10 dienų sutarties, bet jai pasibaigus nesulaukė pasiūlymo tęsti bendradarbiavimą.
2019-01-22

Reguliariojo sezono lyderiai paskutines rungtynes sužaidė skirtingai

Eurolygos reguliarųjį sezoną skirtingai baigė lyderiai. Maskvos CSKA krepšininkai laimėjo, o Stambulo „Fenerbahče“ – patyrė nesėkmę po pratęsimo. Reguliariojo sezono nugalėtoja CSKA namie 92:81 (23:24, 14:20, 27:19, 28:18) nugalėjo Belgrado „Crvena Zvezda“. Svečiai rungtynes pradėjo spurtu 9:0, bet vėliau CSKA laimėjo atkarpą 12:0 (29:24). Nors „Crvena Zvezda“ laikėsi, Maskvos krepšininkai trečiojo kėlinio viduryje perėmė iniciatyvą ir užtikrintai finišavo.
2018-04-05

Paskutinę sekundę pataikęs Nando de Colo atnešė pergalę CSKA

Prancūzas Nando de Colo tapo Eurolygos vakaro didvyriu. 30-metis krepšininkas paskutinę sekundę pataikė pergalingą metimą, o Maskvos CSKA svečiuose 81:79 (25:23, 19:17, 10:18, 27:21) paguldė ant menčių titulą ginančią Stambulo „Fenerbahče“. Rungtynės vyko banguotai. 7-ąją minutę šeimininkai pirmavo 17:9, bet tada CSKA spurtavo 11:0 (20:17). Rusijos komandos pranašumas 14-ąją minutę pasiekė aštuonis taškus (34:26). „Fenerbahče“ krepšininkams pasivijus, vyko atkakli ir permaininga kova.
2018-03-16

„Žalgiris“ Eurolygos čempionams užkūrė ir antrąją pirtį, bet to pergalei nepakako

Kauno „Žalgiris“ penktadienį namie ilgą laiką pirmavo prieš Eurolygos čempionus, bet jų antrąkart šiame sezone įveikti nepavyko. Žalgiriečiai pralaimėjo 78:85 (24:17, 16:14, 18:21, 20:33). Šeimininkai rungtynių pradžioje atsiliko 6:7, bet vėliau spurtavo 12:0 ir įgijo dviženklę persvarą – 18:7. „Žalgiris“ šios atkarpos metu žaidė agresyviai bei aštuonis taškus iš 12 pelnė baudų metimais.
2018-03-09

Fantastiškai žaidęs „Žalgiris“ svečiuose nugalėjo Eurolygos čempionus!

Kauno „Žalgiris“ iškovojo įspūdingą pergalę Eurolygoje. Žalgiriečiai ketvirtadienį svečiuose 90:89 (16:24, 25:18, 22:22, 27:25) nukovė čempionę – Stambulo „Fenerbahce“. Šeimininkai pralaimėjo nepaisant to, kad per visas rungtynes suklydo du kartus. Statistika „Žalgiris“ pataikė 63 procentus dvitaškių (22/36), „Fenerbahce“ – 40 (16/40). Svečiai įmetė 10 tolimų metimų iš 17 (59 proc.), šeimininkai – 13 iš 25 (52 proc.
2017-12-14

Du geriausi Eurolygos turo žaidėjai – lietuviai

Kauno „Žalgirio“ puolėjas Edgaras Ulanovas tapo naudingiausiu Eurolygos devintojo turo krepšininku. E. Ulanovas pergalingame mače su Stambulo „Anadolu Efes“ pelnė 22 taškus, atkovojo septynis kamuolius, atliko keturis rezultatyvius perdavimus ir surinko 32 naudingumo balus. Milano „Olimpia“ komandai atstovaujantis Artūras Gudaitis – antras pagal naudingumą turo žaidėjas. Jis pelnė 19 taškų, atkovojo 10 kamuolių ir surinko 28 naudingumo taškus.
2017-11-25

Drąsus ir rezultatyvus Luko Lekavičiaus žaidimas prisidėjo prie principinės pergalės

Lukas Lekavičius žaidė drąsiai ir rezultatyviai, o Lietuvos krepšininko atstovaujama Atėnų „Panathinaikos“ penktadienį svečiuose 70:62 (16:17, 19:13, 14:17, 21:15) nugalėjo principinį varžovą – Pirėjo „Olympiacos“. „Panathinaikos“ su nedidelėmis pertraukomis pirmavo visų rungtynių metu. 37-ąją minutę komandas skyrė 12 taškų – 66:54. Svečiai pataikė 58 procentus dvitaškių (19/33), šeimininkai – 41 (15/37). „Olympiacos“ metė 19 baudų, „Panathinaikos“ – septynias.
2017-11-10

Eurolyga: titulą ginanti „Fenerbahce“ nugalėjo Ispanijos čempionę

Ketvirtadienį Eurolygoje pergalę iškovojo titulą ginantys Stambulo „Fenerbahce“ krepšininkai. Jie savo aikštėje 79:66 (20:18, 18:12, 19:19, 22:17) įrodė pranašumą prieš Ispanijos čempionę „Valencia“. Svečiai priešinosi 12 minučių. Tada „Valencia“ pirmavo 22:20. „Fenerbahce“ surengė spurtą 11:0 ir atitrūko (31:22). Stambulo komanda buvo priekyje visą likusį rungtynių laiką.