milko bjelica

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „milko bjelica“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „milko bjelica“.

Reguliariojo sezono lyderiai paskutines rungtynes sužaidė skirtingai

Eurolygos reguliarųjį sezoną skirtingai baigė lyderiai. Maskvos CSKA krepšininkai laimėjo, o Stambulo „Fenerbahče“ – patyrė nesėkmę po pratęsimo. Reguliariojo sezono nugalėtoja CSKA namie 92:81 (23:24, 14:20, 27:19, 28:18) nugalėjo Belgrado „Crvena Zvezda“. Svečiai rungtynes pradėjo spurtu 9:0, bet vėliau CSKA laimėjo atkarpą 12:0 (29:24). Nors „Crvena Zvezda“ laikėsi, Maskvos krepšininkai trečiojo kėlinio viduryje perėmė iniciatyvą ir užtikrintai finišavo.
2018-04-05

Eurolygoje – dar viena neįtikėtina „Barcelona“ pergalė

Viena Eurolygos autsaiderių „Barcelona“ toliau šluoja visus nuo kelio. Šįkart katalonai svečiuose 90:63 (22:17, 18:21, 23:14, 27:11) „suvalgė“ vienus lygos lyderių – Pirėjo „Olympiakos“ krepšininkus. Pirmasis kėlinys vyko atkakliai, bet vėliau dominavo „Barcelona“. Didžiausias katalonų pranašumas – 33 taškai (88:55). „Barcelona“ kovą dėl atšokusių kamuolių laimėjo 50:36. „Olympiakos“: Jamelis McLeanas 14 (5/9 dvitaškių, 12 atkovotų kamuolių), Georgios Printezis 14 (5/10 dvitaškių, 5 atk. kam.
2018-03-16

„Lietuviškoji“ Milano komanda pralaimėjo trileryje Italijoje

Atkaklios Eurolygos rungtynės vyko Milane. Du lietuvius turinti šeimininkų „AX Armani“ penktadienį 88:91 (15:29, 25:16, 20:16, 28:30) neatsilaikė prieš Belgrado „Crvena Zvezda“ krepšininkus. Svečiai pirmavo visą mačą. Didžiausia persvara – 37:20. Tokie skaičiai švieslentėje degė 15-ąją minutę. <br> Priešpaskutinę „AX Armani“ sugebėjo išlyginti rezultatą (83:83), bet mačo pabaigą geriau sužaidė svečiai.
2017-12-30

„Real“ patyrė netikėtą pralaimėjimą, Jonas Mačiulis rinko ne taškus, o atkovotus kamuolius

Eurolygoje netikėtą pralaimėjimą patyrė Madrido „Real“ krepšininkai. Jono Mačiulio komanda savo aikštėje 83:87 (24:19, 15:27, 19:21, 25:20) nusileido mažiausią biudžetą lygoje turinčiai Belgrado „Crvena Zvezda“. „Real“ pusantro kėlinio jautėsi užtikrintai. Jis spurtavo 9:0 ir 11-ąją minutę pirmavo 26:19.   „Crvena Zvezda“ perėmė iniciatyvą bei paspruko – 60:47 (26 minutė). Šeimininkai nepasidavė ir 37-ąją minutę išlygino rezultatą (81:81). Vis dėlto, rungtynių pabaigą tiksliau sužaidė svečiai.
2017-12-02

Eurolygoje – trečioji „Brose“ pergalė

Eurolygoje trečiąją pergalę iškovojo Bambergo „Brose“. Ji ketvirtadienį svečiuose po atkaklios kovos 75:69 (30:18, 13:16, 16:19, 16:16) nugalėjo Belgrado „Crvena Zvezda“ krepšininkus.
2017-11-02

Eurolyga: rezultatyvias „lietuviškas“ rungtynes laimėjo Jono Mačiulio komanda

Antradienį Eurolygoje ginklus surėmė dvi „lietuviškos“ komandos. Rezultatyviame krepšinio mače pergalę šventė namie žaidęs Madrido „Real“, 100:90 (30:28, 24:26, 27:20, 19:16) nugalėjęs Milano „AX Armani“. Atkakli ir permaininga kova vyko pirmojoje rungtynių dalyje. Antrojoje iniciatyva priklausė šeimininkams.
2017-10-25

Eurolygoje – netikėta „Crvena Zvezda“ pergalė

Penktadienį Eurolygos turnyre neapsieita be netikėtumų. Pergalę prieš „Barcelona“ krepšininkus iškovojo Belgrado „Crvena Zvezda“. Ji namie triumfavo 90:82 (24:13, 20:19, 18:25, 28:25). „Crvena Zvezda“ ilgą laiką pirmavo, o didžiausias pranašumas siekė 14 taškų (55:41). „Barca“ nė karto nebuvo išsiveržusi į priekį, bet 37-ąją minutę rezultatą išlygino (82:82). Per likusį laiką taškus rinko šeimininkai.
2017-10-21

Kauno „Žalgiris“ užkariavo pragarišką Belgrado areną

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai Belgrade kovėsi su ypatingu palaikymu garsėjančia „Crvena Zvezda“ kariauna. Po įtemptų rungtynių ir puikaus ketvirtojo kėlinio kauniečiai palaužė varžovus 79:88. Pirmajame kėlinyje puikiai atrodė iš toli įsišaudęs Artūras Milaknis, vėliau buvo du apylygiai kėliniai, o prieš lemiamą ketvirtį rezultatas buvo lygus. Vis tik protingai lemiamą atkarpą sužaidę žalgiriečiai šventė nuostabią pergalę itin nedraugiškoje arenoje. „Crvena Zvezda“: Milko Bjelica (5 atk. kam.
2016-12-02

M. Bjelica: „Žalgiris“ nusipelnė pergalės

Vilniaus „Lietuvos ryto“ komandai nepavyko apginti LKF taurės nugalėtojų vardo. Vienas Vilniaus ekipos lyderių Milko Bjelica pripažino, kad Kauno „Žalgiris“ buvo vertesnis pergalės. „Buvo sunkios ir jaudinančios rungtynės. Beveik visas keturiasdešimt minučių rezultatas buvo apylygis. Prametėme kelis tolimus metimus, taip pat keli teisėjų sprendimai buvo palankūs varžovams, - pralaimėjimo priežastis dėstė juodkalnietis. - Visgi „Žalgiris“ nusipelnė pergalės.
2011-02-14

„Lietuvos rytas“ sutriuškino Baltarusijos čempionus

Vilniaus „Lietuvos rytas“ iškovojo antrąją pergalę pasiruošimo naujajam sezonui cikle. Uždarame mače vilniečiai 93:63 (30:13, 16:22, 30:16, 17:12) sutriuškino Baltarusijos čempioną Minsko „Minsk-2006“ klubą. Šiame susitikime debiutavo naujasis sostinės klubo pirkinys Bradas Newley. Rungtynes vilniečiai pradėjo tokiu startiniu penketu: Jerry Johnsonas, Igoris Miloševičius, Arvydas Šikšnius, Kenanas Bajramovičius ir Jonas Valančiūnas.