29
Milano „AX Armani“ – Belgrado „Crvena Zvezda“ 88:91 (nuotr. SCANPIX)

Atkaklios Eurolygos rungtynės vyko Milane. Du lietuvius turinti šeimininkų „AX Armani“ penktadienį 88:91 (15:29, 25:16, 20:16, 28:30) neatsilaikė prieš Belgrado „Crvena Zvezda“ krepšininkus.

29

Svečiai pirmavo visą mačą. Didžiausia persvara – 37:20. Tokie skaičiai švieslentėje degė 15-ąją minutę.

Priešpaskutinę „AX Armani“ sugebėjo išlyginti rezultatą (83:83), bet mačo pabaigą geriau sužaidė svečiai. Rezultatą desparatišku tolimu metimu galėjo išlyginti Mantas Kalnietis, bet lietuvis nebuvo taiklus.

M. Kalnietis ant parketo praleido 18 minučių, per kurias pelnė penkis taškus ir surinko septynis naudingumo balus. Artūras Gudaitis per 23 minutes pasižymėjo aštuoniais taškais ir tiek pat atkovotų kamuolių. Vidurio puolėjo sąskaitoje – 14 naudingumo balų.

„AX Armani“: Vladimiras Micovas 16, Amathas M’Baye 14 (5/5 baudų, 6 išprovokuotos pražangos, 5 pražangos), Dairis Bertanis 14 (5 praž.), Andrea Cinciarini 11 (5 rezultatyvūs perdavimai), Jordanas Theodore’as 10.

„Crvena Zvezda“: Jamesas Feldeine’as 19 (5/11 dvitaškių, 6/6 baud., 5 išpr. praž.), Milko Bjelica 18 (5/5 baud., 10 išpr. praž., 7 atkovoti kamuoliai), Mathiasas Lessortas 14 (5/7 dvit., 5 išpr. praž.), Tayloras Rochestie 12.

„AX Armani“ (4 pergalės / 11 pralaimėjimų) nusirito į paskutinę, 16-ąją poziciją. „Crvena Zvezda“ (6/9) – 11-a.

Dar vienose 15-ojo turo rungtynėse Maskvos CSKA svečiuose 90:81 (18:26, 33:22, 19:24, 20:9) nugalėjo Vitorijos „Baskonia“.

Mačas vyko atkakliai ir permainingai. Šeimininkai pirmajame kėlinyje spurtavo 16:0 ir 6-ąją minutę pirmavo 18:5, bet persvaros neišsaugojo. CSKA pergalę lėmė paskutinysis ketvirtis, kurį Rusijos komanda laimėjo 20:9.

Maskvos ekipa pataikė 12 tritaškių iš 21 (57 procentai), Vitorijos – devynis iš 28 (32 proc.).

„Baskonia“: Tornike Šengelija 20 (5/9 dvit., 7/8 baud., 13 atk. kam., 7 išpr. praž.), Janis Timma 17 (5/11 tritaškių, 5 atk. kam.), Rodrigue’as Beaubois 13 (6/8 dvit.).

CSKA: Sergio Rodriguezas 25 (6/9 trit., 8 rez. perd., 6 atk. kam., 5 išpr. praž.), Willas Clyburnas 20 (6/9 baud., 6 atk. kam., 6 išpr. praž.), Nando De Colo 11, Othello Hunteris 10 (6/7 baud., 5 išpr. praž.).

CSKA (12/3) – Eurolygos lyderė. „Baskonia“ (7/8) užima devintąją poziciją.