othello hunteris

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „othello hunteris“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „othello hunteris“.

Eurolygos čempionas Hunteris nusprendė baigti karjerą

Pastaruosius du metus Miuncheno „Bayern“ komandoje rungtyniavęs Othello Hunteris nusprendė padėti tašką karjeroje. Apie savo sprendimą baigti krepšininko karjerą 37 metų 203 cm ūgio amerikietis pranešė socialiniame tinkle. „Ačiū, Dieve, už puikius prisiminimus, už gerus ir blogus. Tu man davei tiek daug ir esu dėkingas. Nors aš vidurinėje mokykloje sakiau, kad krepšinis nepamaitins mano šeimos, tačiau tu mane palaiminai. Buvau įtikintas žaisti krepšinį. Meilė šiam žaidimui augo vis labiau.
2023-08-30

Lukas Lekavičius vėl nebuvo registruotas rungtynėms

Lukas Lekavičius vėl nebuvo registruotas rungtynėms, o jo atstovaujama Atėnų „Panathinaikos“ trečiajame Eurolygos ketvirtfinalio serijos mače svečiuose 74:81 (17:17, 17:23, 19:17, 21:24) nusileido Madrido „Real“ krepšininkams. Graikijos komanda atsilieka 1:2. „Real“ pirmavo didžiąją dvikovos dalį. 25-ąją minutę komandas skyrė 13 taškų – 50:37. „Panathinaikos“ nepasidavė, išlygino rezultatą (70:70), bet rungtynių pabaigą geriau sužaidė šeimininkai.
2018-04-25

Reguliariojo sezono lyderiai paskutines rungtynes sužaidė skirtingai

Eurolygos reguliarųjį sezoną skirtingai baigė lyderiai. Maskvos CSKA krepšininkai laimėjo, o Stambulo „Fenerbahče“ – patyrė nesėkmę po pratęsimo. Reguliariojo sezono nugalėtoja CSKA namie 92:81 (23:24, 14:20, 27:19, 28:18) nugalėjo Belgrado „Crvena Zvezda“. Svečiai rungtynes pradėjo spurtu 9:0, bet vėliau CSKA laimėjo atkarpą 12:0 (29:24). Nors „Crvena Zvezda“ laikėsi, Maskvos krepšininkai trečiojo kėlinio viduryje perėmė iniciatyvą ir užtikrintai finišavo.
2018-04-05

Eurolygoje – sutrupinta lenta ir įspūdinga „Barcelona“ pergalė

Penktadienį be Kauno „Žalgirio“ rungtynių su Stambulo „Fenerbahce“ sužaisti dar trys Eurolygos mačai. Įspūdingą pergalę iškovojo „Barcelona“. Ji savo aikštėje nepasigailėjo Belgrado „Crvena Zvezda“ – 88:54 (17:12, 28:12, 17:25, 26:5). Svečiai buvo priekyje vienintelį kartą – pačioje mačo pradžioje (3:0). „Crvena Zvezda“ pirmajame kėlinyje laikėsi netoli varžovų, bet antrajame ketvirtyje palūžo.
2018-03-10

„Lietuviškoji“ Milano komanda pralaimėjo trileryje Italijoje

Atkaklios Eurolygos rungtynės vyko Milane. Du lietuvius turinti šeimininkų „AX Armani“ penktadienį 88:91 (15:29, 25:16, 20:16, 28:30) neatsilaikė prieš Belgrado „Crvena Zvezda“ krepšininkus. Svečiai pirmavo visą mačą. Didžiausia persvara – 37:20. Tokie skaičiai švieslentėje degė 15-ąją minutę. <br> Priešpaskutinę „AX Armani“ sugebėjo išlyginti rezultatą (83:83), bet mačo pabaigą geriau sužaidė svečiai.
2017-12-30

Eurolygos penktadienį pergale pradėjo per rungtynes tris kamuolius praradusi CSKA

Eurolygos penktadienį pradėjo Maskvos CSKA pergalė. Rusijos komanda svečiuose 98:80 (27:26, 27:17, 19:17, 25:20) nugalėjo Stambulo „Anadolu Efes“. Svečiai rungtynes pradėjo 11:7, bet „Anadolu Efes“ pelnė keturis taškus be atsako ir pirmavo 12:11. CSKA perėmė iniciatyvą bei kėlinio pabaigoje buvo priekyje 27:21. Maskvos krepšininkai 17-ąją minutę įgijo dviženklį pranašumą (48:35). Trečiajame kėlinyje CSKA keliskart pirmavo 17-os taškų skirtumu (69:52, 71:54, 73:56). Maskvos komandos pranašumas r...
2017-10-27

Eurolyga: kas žengs į finalo ketvertą ir jame triumfuos?

Portalas tv3.lt pristato visas Eurolygos komandas ir prognozuoja jų vietas. Praeitą kartą supažindinau su klubais, kurie, mano manymu, liks 5-8 pozicijose. Dabar – apie tas ekipas, kurios, kaip prognozuoju, pateks į finalo ketvertą. Prognozė: 4 vieta – „Olympiacos“, 3 – „Fenerbahce“, 2 – „Real“, 1 – CSKA. Pirėjo „Olympiacos“ Pastaruosius keletą metų komandos pagrindiniai koziriai buvo neįtikėtinas kovingumas, puikus fizinis pasirengimas, superkieta gynyba.