alberto diazas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „alberto diazas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „alberto diazas“.

Reguliariojo sezono lyderiai paskutines rungtynes sužaidė skirtingai

Eurolygos reguliarųjį sezoną skirtingai baigė lyderiai. Maskvos CSKA krepšininkai laimėjo, o Stambulo „Fenerbahče“ – patyrė nesėkmę po pratęsimo. Reguliariojo sezono nugalėtoja CSKA namie 92:81 (23:24, 14:20, 27:19, 28:18) nugalėjo Belgrado „Crvena Zvezda“. Svečiai rungtynes pradėjo spurtu 9:0, bet vėliau CSKA laimėjo atkarpą 12:0 (29:24). Nors „Crvena Zvezda“ laikėsi, Maskvos krepšininkai trečiojo kėlinio viduryje perėmė iniciatyvą ir užtikrintai finišavo.
2018-04-05

„Real“ atsitiesė rungtynėse su „Unicaja“

Karčią piliulę rungtynėse su Vitorijos „Baskonia“ nurijęs „Real“ reabilitavosi ketvirtadienį. Madrido krepšininkai namie 89:57 (19:12, 21:15, 22:11, 27:19) sutriuškino Malagos „Unicaja“. Pastaroji rimčiau priešinosi pusę kėlinio. „Unicaja“ 4-ąją minutę pirmavo 9:4. Vėliau „Real“ ėmė tolti ir daužė varžovus. Didžiausias pranašumas – 89:54 (39 minutė). „Real“ pataikė 14 tritaškių iš 28 (50 procentų), „Unicaja“ – penkis iš 23 (22 proc.
2017-11-17

Sėdo Mindaugo Kuzminsko baterija: „Unicaja“ pralaimėjo Bamberge

Penktadienį sužaistos likusios ketverios prestižiškiausio Senajame žemyne ULEB Eurolygos vyrų krepšinio turnyro šeštojo turo rungtynės, kuriose aikštelės šeimininkai ir svečiai pasidalijo po tris pergales.