Eurolygoje neliko nepralaimėjusių komandų. Penktadienį pirmąją nesėkmę patyrė Pirėjo „Olympiacos“. Stambulo „Anadolu Efes“ krepšininkai – vieninteliai lygoje, dar neturintys pergalių.

„Olympiacos“ svečiuose neturėjo jokių šansų prieš „Barcelona“ – 51:73 (14:14, 12:18, 15:17, 10:24).

Pirėjo krepšininkai kontroliavo situaciją pirmajame kėlinyje. Jie rungtynes pradėjo 6:0.

Barsos komanda iniciatyvą perėmė pirmojo ketvirčio pabaigoje, o vėliau didino pranašumą. Rungtynių rekordas – 70:48.

Svečiai pataikė du tritaškius iš 15 (13 procentų). Jie metė 23 baudas, šeimininkai – 10. Tiesa, „Barcelona“ atliko 21 rezultatyvų perdavimą, „Olympiacos“ – 11. Barselonos komanda perėmė gerokai daugiau kamuolių (14:4) ir mažiau klydo (11:21).

„Barcelona“: Kevinas Seraphinas 13 (5/9 dvitaškių), Pierre’as Oriola 11.

„Olympiacos“: Ioannis Papapetrou 11 (5/7 dvit.).

„Olympiacos“ patyrė pirmąjį pralaimėjimą per penkerias rungtynes. „Barcelona“ šventė antrąją pergalę.

„Anadolu Efes“ savo aikštėje 74:79 (19:25, 16:10, 24:18, 15:26) pralaimėjo Malagos „Unicaja“.

Svečiai 7-ąją minutę pirmavo 19:11, bet 31-ąją situaciją kontroliavo „Anadolu Efes“ – 62:53.

„Unicaja“ ketvirtajame kėlinyje laimėjo atkarpą 9:0 ir perėmė iniciatyvą, o rungtynių pabaigoje užsitikrino pergalę.

„Anadolu Efes“ kovą dėl atšokusių kamuolių laimėjo 46:36.

„Anadolu Efes“: Vladimiras Štimacas 17 (7/12 dvit., 11 atkovotų kamuolių), Brockas Motumas 16 (7 atk. kam.), Krunoslavas Simonas 12, Joshas Adamsas 10 (6 rezultatyvūs perdavimai).

„Unicaja“: Nemanja Nedovičius 13 (8 rez. perd.), Ray McCallumas 13 (5 rez. perd.), Giorgi Šermadini 13 (5/5 baudų), Jamesas Augustine’as 11 (8 atk. kam.).

„Unicaja“ laimėjo antrąjį kartą per penkerias rungtynes. „Anadolu Efes“ – vienintelė pergalių neturinti Eurolygos komanda.