vladimiras štimacas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „vladimiras štimacas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „vladimiras štimacas“.

„Crvena Zvezda“ susigrąžino Štimacą

Stambulo „Fenerbahče“ ekipą palikęs Vladimiras Štimacas papildė Belgrado „Crvena Zvezda“ klubo gretas. 32-ejų serbas 2005–2008 metais priklausė Kauno „Žalgiriui“, o taip pat anksčiau yra žaidęs ir „Crvena Zvezda“ klube. Aukštaūgis Belgrado komandos garbę gynė 2008–2010 bei 2015–2016 metais. Šiame Eurolygos sezone 210 cm ūgio V. Štimacas per 10 minučių pelnydavo 4,6 taško, atkovodavo 2,5 kamuolio bei rinkdavo 5,6 naudingumo balo.
2019-12-25

Eurolygoje – dar viena neįtikėtina „Barcelona“ pergalė

Viena Eurolygos autsaiderių „Barcelona“ toliau šluoja visus nuo kelio. Šįkart katalonai svečiuose 90:63 (22:17, 18:21, 23:14, 27:11) „suvalgė“ vienus lygos lyderių – Pirėjo „Olympiakos“ krepšininkus. Pirmasis kėlinys vyko atkakliai, bet vėliau dominavo „Barcelona“. Didžiausias katalonų pranašumas – 33 taškai (88:55). „Barcelona“ kovą dėl atšokusių kamuolių laimėjo 50:36. „Olympiakos“: Jamelis McLeanas 14 (5/9 dvitaškių, 12 atkovotų kamuolių), Georgios Printezis 14 (5/10 dvitaškių, 5 atk. kam.
2018-03-16

Eurolygoje - galingas Artūro Gudaičio žaidimas

Eurolygos 13-ojo turo rungtynėse Milano „AX Armani“ (4-9) su Artūru Gudaičiu ir Mantu Kalniečiu nutraukė keturių pralaimėjimų seriją - 92:85 (27:25, 22:12, 27:21, 16:27) įveikė Vitorijos „Baskonia“ (6-7). Galingai rungtyniavo A.Gudaitis, per 25 minutes pelnęs 10 taškų (1/1 dvit., 8/9 baud.), atkovojęs 8, perėmęs du kamuolius, blokavęs metimą ir išprovokavęs penkias pražangas. Centras surinko 23 naudingumo balus. M.Kalnietis žaidė 8 minutes ir pasižymėjo 3 taškus (1/1 dvit., 1/1 baud.
2017-12-20

Eurolygoje – užtikrintas CSKA triumfas ir „Baskonia“ pergalė tašku

Eurolygos penktadienį pradėjo užtikrinta Maskvos CSKA ir dramatiška Vitorijos „Baskonia“ pergalės. Ispanijos ekipa svečiuose 82:81 (24:19, 21:23, 20:26, 17:13) palaužė Stambulo „Anadolu Efes“. Svečiai pirmavo didžiąją mačo dalį.
2017-12-15

Eurolygoje – „lietuviškos“ Milano komandos pralaimėjimas

Du Lietuvos rinktinės krepšininkai – Artūras Gudaitis ir Mantas Kalnietis – nepadėjo klubui laimėti Stambule. Milano „AX Armani“ ketvirtadienį 68:73 (16:23, 14:10, 20:19, 18:21) nusileido „Anadolu Efes“. Šeimininkai dominavo pustrečio kėlinio.
2017-12-01

„Žalgirio“ krepšininkai kovos ir su varžovais, ir su nuovargiu

Didžiulė sparta, puiki kova dėl atšokusių kamuolių, skylėta gynyba, prastas taiklumas, nedarnus komandinis žaidimas. Taip galima apibūdinti Stambulo „Anadolu Efes“ komandą, su kuria ketvirtadienį Eurolygos rungtynėse namie kausis Kauno „Žalgirio“ krepšininkai. Šį ir dar tris 9-ojo turo mačus rodys vaizdo transliacijų internetu platforma viaplay.lt ir „Viasat Sport Baltic“ kanalas.
2017-11-22

Šaras apie ketvirtadienio varžovus: kai kurių žaidėjų forma įspūdinga

„Žalgirio“ laukia dar vienas sunkus Eurolygos išbandymas. Šįkart – turkiškas. Į Kauną atvyksta Stambulo „Anadolu Efes“ krepšininkai. „Kai kurių žaidėjų forma įspūdinga“, – varžovus vertino žalgiriečius treniruojantis Šarūnas Jasikevičius. „Anadolu Efes“ tūno Eurolygos turnyro lentelės dugne. Stambulo komanda laimėjusi dvejas rungtynes ir patyrusi šešias nesėkmes. Toks rezultatas leidžia užimti 15-ąją poziciją tarp 16-os komandų.
2017-11-22

„Real“ atsitiesė rungtynėse su „Unicaja“

Karčią piliulę rungtynėse su Vitorijos „Baskonia“ nurijęs „Real“ reabilitavosi ketvirtadienį. Madrido krepšininkai namie 89:57 (19:12, 21:15, 22:11, 27:19) sutriuškino Malagos „Unicaja“. Pastaroji rimčiau priešinosi pusę kėlinio. „Unicaja“ 4-ąją minutę pirmavo 9:4. Vėliau „Real“ ėmė tolti ir daužė varžovus. Didžiausias pranašumas – 89:54 (39 minutė). „Real“ pataikė 14 tritaškių iš 28 (50 procentų), „Unicaja“ – penkis iš 23 (22 proc.
2017-11-17

Eurolygoje – netikėti rezultatai

Antradienį Eurolygoje užfiksuoti netikėti rezultatai. Trejose krepšinio rungtynėse pergales šventė žemiau turnyro lentelėje žengusios komandos. Įspūdingą pasirodymą surengė Vitorijos „Baskonia“. Ji savo aikštėje nepasigailėjo Madrido „Real“ – 105:75 (36:17, 28:27, 24:19, 17:12). Svečiai nepirmavo nė karto.
2017-11-15

Eurolyga: Jono Mačiulio komanda patyrė antrąjį pralaimėjimą

Viena Eurolygos favoričių Jono Mačiulio Madrido „Real“ patyrė antrąjį pralaimėjimą. Ispanijos komanda svečiuose 83:90 (30:22, 12:25, 24:17, 17:26) nusileido Tel Avivo „Maccabi“ krepšininkams. Madrido komanda 10-ąją minutę pirmavo 30:20. 19-ąją persvaros rekordą pasiekė „Maccabi“ – 47:38. Nors trečiojo kėlinio pabaigoje iniciatyvą vėl perėmė „Real“, paskutinysis ketvirtis priklausė šeimininkams.