Antrąją pergalę trečiosiose Baltijos krepšinio lygos (SEB BBL) Elito diviziono rungtynėse iškovojo trečioje vietoje esantis "Šiaulių" (5 tšk.) klubas, antradienį svečiuose po pratęsimo 96:90 (24:19, 20:20, 26:19, 13:25, pratęsimas - 13:7) įveikęs antrąją nesėkmę patyrusią Estijos čempionę Tartu "Rock" ekipą.

20 taškų nugalėtojams pelnė Mantas Ruikis, 19 - Antonio Grantas, 17 - Donatas Zavackas.

Šeimininkų gretose sėkmingiausiai žaidė Brianas Cusworthas (28 tšk.), Tanelis Teinas ir Janaras Taltsas (po 13 taškų).

Dešimties komandų turnyre pirmauja po tris susitikimus laimėję lygos favoritai - Vilniaus "Lietuvos rytas" ir Kauno "Žalgiris" (po 6 tšk.).

Kitose antradienio rungtynėse antrąją pergalę iškovojo ketvirtąją poziciją užimantis Latvijos čempionas Rygos ASK (4 tšk.) klubas, kurį treniruoja Ramūnas Butautas.

ASK krepšininkai svečiuose 101:64 (25:11, 27:21, 22:13, 27:19) sutriuškino jau trečiąjį pralaimėjimą iš eilės patyrusią "Valmiera" komandą.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Curtis Millage`as, pelnęs 26 taškus.

17 taškų į aikštės šeimininkų krepšį įmetė Dwayne`as Brolyesas, po 12 Sandis Valteris ir Aaronas Bramlettas.

"Valmiera" ekipoje išsiskyrė "Žalgiriui" priklausantis Vladimiras Štimacas (17 tšk.), Gatis Melderis ir Ingus Bankevicas (po 9 taškus).

Jonas Ramanauskas šeimininkams pelnė 6 taškus ir po krepšiais atkovojo 5 kamuolius.

Elito diviziono turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškai):