janaras taltsas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „janaras taltsas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „janaras taltsas“.

„Pieno žvaigždės“ Estijoje patyrė pirmąjį pralaimėjimą Baltijos lygoje

Lemiamu rungtynių metu varžovus paviję, tačiau mačo eigos perlaužti savo pusėn nesugebėję Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (7-1) žaidėjai pirmąsyk suklupo Baltijos krepšinio lygoje (BBL). Gedimino Petrausko vadovaujama ekipa Estijoje 74:80 (20:24, 12:13, 21:25, 21:18) nusileido Tartu „Rock“ (6-3) klubui, į kurį praėjusią savaitę persikėlė sezoną Pasvalyje pradėjęs Julius Kazakauskas.
2018-01-10

Dominuojančios „Pieno žvaigždės“ BBL pasiekė dešimtmečio rekordą

Baltijos krepšinio lygoje (BBL) dominuojanti Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (6-0) komanda pirmąjį reguliariojo sezono ratą baigė itin galingai. Gedimino Petrausko vadovaujama ekipa savo aikštėje 119:72 (29:15, 33:14, 27:21, 30:22) nušlavė Vytenio Čižausko atstovaujamą Tartu „Rock“ (4-2) bei užfiksavo dešimtmečio rezultatyvumo rekordą. 119 taškų per susitikimą – geriausias pasiekimas nuo 2006–2007 metų sezono, kai Vilniaus „Lietuvos rytas“ tuometiniam Kauno „Atletui“ atseikėjo 124 taškus.
2017-12-12

Estiškame mažajame finale – spurtas 17:0 ir Dominyko Milkos komandos pergalė

Antradienį prasidėjo estiškas Baltijos krepšinio lygos (BBL) mažasis finalas. Jį pergale svečiuose pradėjo Tartu „TU-Rock“, 72:60 (12:16, 17:16, 24:10, 19:18) nugalėjusi Talino „Kalev-Cramo“. Atsakomosios rungtynės vyks po savaitės Estijos sostinėje. Šeimininkai pirmąjį kėlinį laimėjo 16:12. „TU-Rock“ pirmosios rungtynių pusės pradžioje pradėjo milžinišką spurtą. Jį pratęsė ir po pertraukos. Tartu komandos atkarpa – 17:0 (43:32 – 24 min.
2017-03-28

„Pieno žvaigždės“ prisijungė prie „Vytauto“ – žais BBL finale

Pasvalio „Pieno žvaigždės“ ketvirtadienį prasibrovė į Baltijos krepšinio lygos (BBL) finalą. Pasvaliečiai antrosiose pusfinalio serijos rungtynėse namie 82:75 (17:14, 21:16, 13:19, 15:17, 16:9) po pratęsimo nugalėjo Tartu „TU-Rock“. Pirmasis mačas Estijoje baigėsi 88:88. Šeimininkai dvikovą pradėjo sėkmingiau – 10:6 (7 minutė). Antrajame kėlinyje „Pieno žvaigždžių“ pranašumas dar labiau išaugo – 23:16 (12 min.). Pasvaliečiai ketvirčio pabaigoje susikrovė ir dviženklę persvarą – 38:27 (19 min.
2017-03-23

„Žalgiris“ sunkiai palaužė „Rock“ ekipą

Baltijos krepšinio lygos (BBL) Elito diviziono rungtynėse Kauno „Žalgirio“ ekipa savų žiūrovų akivaizdoje 73:68 (21:17, 23:21, 10:13, 19:17) nugalėjo Tartu „Rock“ krepšininkus.
2009-11-29

T. Beardo klubas nusileido austrams

Nesėkmingai Europos taurės turnyro pirmajame atrankos etape startavo Estijos čempionė Tartu „Rock“ ekipa, kurioje rungtyniauja buvęs žalgirietis Tanoka Beardas. Amerikiečio klubas Austrijoje 64:86 (25:24, 20:22, 7:19, 12:21) pralaimėjo „Allianz Swans“ klubui. T.Beardas per 30 minučių savo komandai pelnė 14 (dvitaškiai 7/16, tritaškiai 0/1) taškų, atkovojo 8 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, prarado kamuolį ir 5 kartus pažeidė taisykles.
2008-10-15

Lietuvio treniruojamas klubas vejasi SEB BBL lyderius

Dešimtą pergalę penkioliktosiose Baltijos krepšinio lygos (SEB BBL) dešimties komandų elito diviziono reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo ir ketvirtą vietą užimantis Ramūno Butauto treniruojamas Rygos ASK (25 tšk.) klubas, antradienį svečiuose 70:68 (18:16, 14:9, 16:19, 22:24) įveikęs šeštojoje pozicijoje esantį Tartu „Rock“ (5 pergalės ir 11 pralaimėjimų; 21 tšk.) penketuką.
2008-02-12

Nuobodi SEB BBL šventė

Lietuvoje geriausiai rengiamos Lietuvos studentų ir moterų krepšinio lygų žvaigždžių dienos. LKL šventė dažnai verčia žiūrovus žiovauti, publika atgyja tik per tritaškių ir dėjimo į krepšį konkursus. Tačiau bent jau organizacija būna sklandi. Šiandien Taline surengta SEB Baltijos krepšinio lygos žvaigždžių diena gali pretenduoti į vieno nuobodžiausių tokio tipo renginių vardą.
2008-02-02

Trečioji Latvijos krepšinio komandos pergalė SEB BBL elito divizione

Penktadienį vienintelėse Baltijos krepšinio lygos (SEB BBL) dešimties komandų elito diviziono reguliariojo sezono rungtynėse trečią pergalę "Valmiera" (Latvija) ekipa, namuose 67:62 privertusi pasiduoti Tarti "Rock" (Estija) krepšininkus su Kęstučiu Šeštoku. 14 taškų nugalėtojams pelnė Vladimiras Štimacas (11 sugriebtų kamuolių), 12 - Curtisas Nashas, 9 - Ingusas Bankevics. Svečių gretose sėkmingiausiai žaidė Brianas Cusworthas (16 tšk.), Gertas Kullamae (15 tšk.) ir Janaras Taltsas (8 tšk.
2008-02-02

BBL elito divizione – antroji Latvijos vicečempionų pergalė

Antrąją pergalę šeštosiose Baltijos krepšinio lygos (SEB BBL) dešimties komandų elito diviziono turnyro rungtynėse iškovojo ir su 8 taškais į ketvirtąją poziciją pakilo "Ventspils" klubas, penktadienį vienintelėse rungtynėse namuose 81:55 (20:13, 19:23, 22:8, 20:11) sutriuškinęs Kęstučio Šeštoko Tartu "Rock" ekipą.17 taškų nugalėtojams pelnė Aigaras Vitolas, 15 - Jimmy Baxteris, 12 - Justinas Love`as.