gatis melderis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „gatis melderis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „gatis melderis“.

BBL: „Šiauliai“ iškovojo antrąją pergalę

Antrąją pergalę trečiosiose Baltijos krepšinio lygos (SEB BBL) Elito diviziono rungtynėse iškovojo trečioje vietoje esantis "Šiaulių" (5 tšk.) klubas, antradienį svečiuose po pratęsimo 96:90 (24:19, 20:20, 26:19, 13:25, pratęsimas - 13:7) įveikęs antrąją nesėkmę patyrusią Estijos čempionę Tartu "Rock" ekipą.20 taškų nugalėtojams pelnė Mantas Ruikis, 19 - Antonio Grantas, 17 - Donatas Zavackas.Šeimininkų gretose sėkmingiausiai žaidė Brianas Cusworthas (28 tšk.
2007-10-10

Andrius Vyšniauskas Rusijos krepšinio klubui pelnė 15 taškų

Šeštadienį Tuloje prasidėjusio FIBA Europos taurės Šiaurės konferencijos finalo ketverto turnyro pusfinalyje Maskvos srities "Dinamo" (Rusija) ekipa su Andriumi Vyšniausku 91:88 (27:11, 20:29, 21:24, 23:24) nugalėjo "Valmieras piens" (Latvija) ekipą. Lietuvis nugalėtojams pelnė 15 taškų, per 26 minutes pataikęs 7 dvitaškius iš 12 bei realizavęs vienintelį baudos metimą. Po krepšiais A.Vyšniauskas atkovojo 7 ir perėmė 1 kamuolį, blokavo 2 varžovų metimus.
2004-02-29

Rimo Kurtinaičio treniruojamas klubas pateikė staigmeną

Trečiadienį FIBA Europe taurės krepšinio turnyro Šiaurės konferencijos varžybų pirmosiose ketvirtfinalio rungtynėse staigmeną pateikė Rimo Kurtinaičio treniruojamas Baku "Gala" (Azerbaidžanas) klubas.