aaronas bramlettas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „aaronas bramlettas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „aaronas bramlettas“.

Lietuvio treniruojamas klubas vejasi SEB BBL lyderius

Dešimtą pergalę penkioliktosiose Baltijos krepšinio lygos (SEB BBL) dešimties komandų elito diviziono reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo ir ketvirtą vietą užimantis Ramūno Butauto treniruojamas Rygos ASK (25 tšk.) klubas, antradienį svečiuose 70:68 (18:16, 14:9, 16:19, 22:24) įveikęs šeštojoje pozicijoje esantį Tartu „Rock“ (5 pergalės ir 11 pralaimėjimų; 21 tšk.) penketuką.
2008-02-12

Latvijos čempionai tapo Baltijos krepšinio lygos lyderiais

Trečią pergalę iš eilės Baltijos krepšinio lygos (SEB BBL) dešimties komandų elito diviziono turnyre iškovojo bei pagal papildomus rodiklius lydere tapo Latvijos čempionė Rygos ASK ekipa, treniruojama Ramūno Butauto.Sekmadienį rygiečiai 77:62 (17:15, 24:17, 14:18, 22:12) nugalėjo antrą nesėkmę patyrusius Rygos "Baronos-LMT" krepšininkus su dviem lietuviais.22 taškus nugalėtojams pelnė Sandis Valteris, 16 - Curtisas Millage`as, 14 - Dwayne`as Broylesas, 10 - Aaronas Bramlettas.
2007-10-14

BBL: „Šiauliai“ iškovojo antrąją pergalę

Antrąją pergalę trečiosiose Baltijos krepšinio lygos (SEB BBL) Elito diviziono rungtynėse iškovojo trečioje vietoje esantis "Šiaulių" (5 tšk.) klubas, antradienį svečiuose po pratęsimo 96:90 (24:19, 20:20, 26:19, 13:25, pratęsimas - 13:7) įveikęs antrąją nesėkmę patyrusią Estijos čempionę Tartu "Rock" ekipą.20 taškų nugalėtojams pelnė Mantas Ruikis, 19 - Antonio Grantas, 17 - Donatas Zavackas.Šeimininkų gretose sėkmingiausiai žaidė Brianas Cusworthas (28 tšk.
2007-10-10

Baltijos vyrų krepšinio lygoje trečiadienį pergales šventė svečiai

Trečiadienį sužaistos dvejos Baltijos vyrų krepšinio lygos (SEB BBL) rungtynės, kuriose pergales iškovojo svečiai.Ramūno Butauto treniruojamas šešių ekipų pirmojo diviziono autsaideris Rygos ASK (2 pergalės ir 6 pralaimėjimai) klubas varžovų aikštelėje po pratęsimo 80:76 (19:28, 12:10, 18:18, 19:12, 12:8) privertė pasiduoti penktojoje pozicijoje esančią Rygos "Barons-LMT" (2/6) ekipą.
2007-03-07

SEB BBL: Antroji R.Butauto treniruojamo klubo nesėkmė

Ketvirtadienį vienintelėse Baltijos vyrų krepšinio lygos (SEB BBL) šešių ekipų I diviziono rungtynėse Ramūno Butauto treniruojama Rygos ASK komanda namuose 83:93 (22:20, 20:29, 18:24, 23:20) nusileido "Ventspils" klubui. 21 tašką aikštės šeimininkams pelnė Martynas Andriukaitis, 15 - Curtis Millage`as, 14 - Aaronas Bramlettas. Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė Eddie Shannonas (24 tšk.), Dalronas Johnsonas (19 tšk.