Trečiadienį sužaistos dvejos Baltijos vyrų krepšinio lygos (SEB BBL) rungtynės, kuriose pergales iškovojo svečiai.

Ramūno Butauto treniruojamas šešių ekipų pirmojo diviziono autsaideris Rygos ASK (2 pergalės ir 6 pralaimėjimai) klubas varžovų aikštelėje po pratęsimo 80:76 (19:28, 12:10, 18:18, 19:12, 12:8) privertė pasiduoti penktojoje pozicijoje esančią Rygos "Barons-LMT" (2/6) ekipą.

18 taškų nugalėtojams pelnė Sandis Buškevicas, 14 - Torraye`as Braggsas, 12 - Aaronas Bramlettas, 11 - Steponas Babrauskas, 10 - Ugis Vilumas.

S. Babrauskas per 24 minutes pataikė 1 tritaškį iš 3, 1 dvitaškį iš 3 bei realizavo visus 6 baudų metimus. Po krepšiu lietuvis atkovojo 3 kamuolius, kartą suklydo bei už 5 pražangas buvo priverstas palikti aikštelę.

Martynas Andriukaitis prametė abu tritaškius, sugriebė vieną kamuolį, kartą suklydo bei dukart prasižengė (4 min.).

Aikštelės šeimininkų gretose sėkmingiausiai žaidė Armandas Škelė (24 tšk.), Kasparas Berzinis (15 tšk.), Curtisas Marshallas (12 tšk.) bei Earlas Rowlandas (11 taškų).

Gediminas Maceina per 4 minutes prametė vienintelį dvitaškį, perėmė kamuolį bei kartą suklydo.

SEB BBL I diviziono turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai):

1. Kauno "Žalgiris"               7  6  1
2. Vilniaus "Lietuvos rytas"      6  5  1
3. Ventspilio "Ventspils"         8  4  4
4. Šiaulių "Šiauliai"             7  3  4
5. Rygos "Barons-LMT"             8  2  6
6. Rygos ASK ;                     8  2  6

Vienintelėse SEB BBL antrojo diviziono rungtynėse trečiadienį aštuonių ekipų autsaideris Kauno "Atletas" (2/10) namuose 77:100 (21:22, 19:26, 11:30, 26:22) pralaimėjo ketvirtojoje pozicijoje esančiam Kėdainių Nevėžiui (7/4).

25 taškus į svečių krepšį įmetė Giedrius Kurtinaitis, 21 - Linas Juknevičius, 13 - Valdas Dabkus.

Kėdainiečių gretose rezultatyviausiai rungtyniavo Žydrūnas Stankus (30 tšk.), Povilas Šakinis (22 tšk.), Gytis Sirutavičius (18 tšk.) bei Mindaugas Sakalauskas (15 taškų).

SEB BBL antrojo diviziono turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai):