ugis vilumas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „ugis vilumas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „ugis vilumas“.

D. Adomaičio indėlis į pergalę – 11 taškų

Latvijos krepšinio čempionato rungtynėse nugalėtojos titulą ginanti Rygos „Barons-LMT“ komanda, kuriai atstovauja Dainius Adomaitis, namuose 81:59 (26:6, 17:21, 14:16, 24:16) sutriuškino kitą miesto ekipą „Keizarmažs“. Lietuvis per 25 min. pelnė 11 taškų (dvitaškiai 2/4, tritaškiai 0/1, baudos 7/8), atkovojo 5 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir 2 kartus prasižengė. Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė Ugis Vilumas, surinkęs 19 taškų.
2009-02-09

Baltijos vyrų krepšinio lygoje trečiadienį pergales šventė svečiai

Trečiadienį sužaistos dvejos Baltijos vyrų krepšinio lygos (SEB BBL) rungtynės, kuriose pergales iškovojo svečiai.Ramūno Butauto treniruojamas šešių ekipų pirmojo diviziono autsaideris Rygos ASK (2 pergalės ir 6 pralaimėjimai) klubas varžovų aikštelėje po pratęsimo 80:76 (19:28, 12:10, 18:18, 19:12, 12:8) privertė pasiduoti penktojoje pozicijoje esančią Rygos "Barons-LMT" (2/6) ekipą.
2007-03-07

Latvijos čempionai pergalingai pradėjo naująjį krepšinio čempionatą

Latvijos čempionai "Ventspils" krepšininkai pergalingai pradėjo naująjį Latvijos krepšinio lygos čempionatą, namie net 124:58 (26:15, 43:13, 20:13, 35:17) sutriuškindami kitą šio miesto komandą "Ventspils augstskola". 9 taškus per 23 minutes prie pergalės pridėjo ir Kęstutis Šeštokas. Jis pataikė 3 dvitaškius iš 6, visus tris baudos metimus, po krepšiais atkovojo 4 ir perėmė vieną kamuolį bei atliko du rezultatyvius perdavimus.