krunoslavas simonas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „krunoslavas simonas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „krunoslavas simonas“.

Galvosūkis Kroatijos vyrų krepšinio rinktinėje: traumą patyrė Simonas

Kroatijos vyrų krepšinio rinktinėje – neramumai. Krunoslavas Simonas pajautė diskomfortą savo kelyje ir anksčiau laiko išėjo iš kroatų treniruotės. Jo statusas ir žaidimo galimybė Europos čempionate – nėra aiški. Buvęs „Anadolu Efes“ puolėjas pašokęs į orą ir nusileidęs ant žemės pajautė skausmą kelyje ir popietę baigė ledo vonioje. „Ryte pamatysime, kokia iš tikrųjų yra situacija, – sakė Kroatijos vyrų krepšinio rinktinės treneris Damiras Mulaomerovičius.
2022-09-02

Rimta netektis „Anadolu Efes“ klubui – veteranui iš Kroatijos sezonas baigtas

Šią savaitę Eurolygos čempionų titulą ginsianti Stambulo „Anadolu Efes“ sezoną baigs be svarbaus žaidėjo – Krunoslavo Simono, kuris patyrė kelio traumą. Turkijos klubas be kroato žais Eurolygos finaliniame ketverte ir šalies čempionato atkrintamosiose „Anadolu Efes“ ketvirtadienį Eurolygos pusfinalyje susitiks su Pirėjo „Olympiacos“. 36–erių K.Simonas šiame Eurolygos sezone sužaidė 27 rungtynes ir per jas rinkdavo 6,9 taško ir atkovodavo 2,8 kamuolio.
2022-05-18

Krunoslavas Simonas: „Jevgenijus Voronovas išgėrė du butelius viskio ir kitą dieną atrodė lyg niekur nieko“

Stambulo „Anadolu Efes“ atstovaujantis kroatas Krunoslavas Simonas dalyvavo tinklalaidėje „Inkubator“ ir joje dalijosi įdomiomis istorijomis. Viena jų buvo susijusi su gyvenimu Rusijoje. Buvęs Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“ žaidėjas prisiminė vakarėlį, kurį sūnaus gimimo proga organizavo Jevgenijus Voronovas. „Jevgenijus buvo kaip jūrininkas: jis negėrė, nerūkė, treniravosi po 10 valandų per dieną. Bet tada jam gimė pirmas sūnus. Jis pakvietė mane į šventę.
2021-09-06

„Anadolu Efes“ dramatiškai išvengė sensacijos ir pasiekė Eurolygos finalo ketvertą

Kosminis Eurolygos vakaras galėjo prasidėti skambiu pareiškimu, bet favoritai susitvarkė. Stambulo „Anadolu Efes“ namuose 88:83 (18:21, 18:20, 24:16, 28:26) patiesė Madrido „Real“. Nei viena ekipa nuo 2008-2009 metų sezono, kai buvo įvesta serija iki trijų pergalių, nebuvo laimėjusi atsilikinėdama 0:2. Madrido klubas neturėjo šansų pirmose dviejose akistatose Stambule, dukart dramatiškai triumfavo namuose, bet paskutinės pergalės pritrūko svečių teritorijoje.
2021-05-04

Kurtinaičiui ir „Chimki” – stiprus „Anadolu Efes” antausis Eurolygoje

Rimo Kurtinaičio treniruojama Maskvos srities „Chimki” (2-7) patyrė triuškinantį pralaimėjimą Eurolygoje – namie 77:105 (30:29, 21:29, 12:28, 14:19) nusileido Stambulo „Anadolu Efes” (5-4). „Chimki” pirmavo po pirmo kėlinio, kuriame susmeigė 6 tritaškius į svečių krepšį, bet antrajame iniciatyvą perėmė „Anadolu Efes”. Rusijos klubo duobė gilėjo iš karto po pertraukos, kai trečią ketvirtį svečiai pradėjo spurtu 10:0 ir netrukus susikrovė triuškinančią persvarą.
2020-11-19

Eurolygoje pergalę iškovojo absoliuti autsaiderė

Eurolygoje pergalę iškovojo absoliuti autsaiderė Stambulo „Anadolu Efes“. Ji namie 69:58 (15:18, 14:20, 15:10, 25:10) palaužė Bambergo „Brose“ krepšininkus. Nors šeimininkai geriau pradėjo rungtynes ir pirmavo 13:8, vėliau iniciatyvą perėmė bei nutolo svečiai.
2017-12-29

Eurolygoje - lyderių CSKA ir „Olympiacos“ pergalės bei labai blankūs lietuviai

Eilinę nesėkmę Eurolygos turnyre patyrė Manto Kalniečio ir Artūro Gudaičio Milano „AX Armani“ (4-10) 71:74 (20:26, 22:9, 11:20, 18:19) nusileidusi Malagos „Unicaja“ (6-8) krepšininkams, kurie iškovojo trečią pergalę iš eilės. Lietuviui buvo beveik nepastebimi. M.Kalnietis per 8 minutes taškų nepelnė (0/1 dvit., 0/2 trit.) ir surinko minus tris naudingumo balus. A.Gudaitis per 20 min. pasižymėjo 3 taškais (1/1 dvit., 1/2 baud.), 5 atkovotais kamuolisi ir 4 klaidomis.
2017-12-22

Eurolygoje – netikėti rezultatai

Antradienį Eurolygoje užfiksuoti netikėti rezultatai. Trejose krepšinio rungtynėse pergales šventė žemiau turnyro lentelėje žengusios komandos. Įspūdingą pasirodymą surengė Vitorijos „Baskonia“. Ji savo aikštėje nepasigailėjo Madrido „Real“ – 105:75 (36:17, 28:27, 24:19, 17:12). Svečiai nepirmavo nė karto.
2017-11-15

„Olympiacos“ patyrė pirmąjį pralaimėjimą, „Anadolu Efes“ lieka be pergalių

Eurolygoje neliko nepralaimėjusių komandų. Penktadienį pirmąją nesėkmę patyrė Pirėjo „Olympiacos“. Stambulo „Anadolu Efes“ krepšininkai – vieninteliai lygoje, dar neturintys pergalių. „Olympiacos“ svečiuose neturėjo jokių šansų prieš „Barcelona“ – 51:73 (14:14, 12:18, 15:17, 10:24). Pirėjo krepšininkai kontroliavo situaciją pirmajame kėlinyje. Jie rungtynes pradėjo 6:0. Barsos komanda iniciatyvą perėmė pirmojo ketvirčio pabaigoje, o vėliau didino pranašumą.
2017-11-04

Eurolygos penktadienį pergale pradėjo per rungtynes tris kamuolius praradusi CSKA

Eurolygos penktadienį pradėjo Maskvos CSKA pergalė. Rusijos komanda svečiuose 98:80 (27:26, 27:17, 19:17, 25:20) nugalėjo Stambulo „Anadolu Efes“. Svečiai rungtynes pradėjo 11:7, bet „Anadolu Efes“ pelnė keturis taškus be atsako ir pirmavo 12:11. CSKA perėmė iniciatyvą bei kėlinio pabaigoje buvo priekyje 27:21. Maskvos krepšininkai 17-ąją minutę įgijo dviženklį pranašumą (48:35). Trečiajame kėlinyje CSKA keliskart pirmavo 17-os taškų skirtumu (69:52, 71:54, 73:56). Maskvos komandos pranašumas r...