joshas adamsas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „joshas adamsas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „joshas adamsas“.

„Olympiacos“ patyrė pirmąjį pralaimėjimą, „Anadolu Efes“ lieka be pergalių

Eurolygoje neliko nepralaimėjusių komandų. Penktadienį pirmąją nesėkmę patyrė Pirėjo „Olympiacos“. Stambulo „Anadolu Efes“ krepšininkai – vieninteliai lygoje, dar neturintys pergalių. „Olympiacos“ svečiuose neturėjo jokių šansų prieš „Barcelona“ – 51:73 (14:14, 12:18, 15:17, 10:24). Pirėjo krepšininkai kontroliavo situaciją pirmajame kėlinyje. Jie rungtynes pradėjo 6:0. Barsos komanda iniciatyvą perėmė pirmojo ketvirčio pabaigoje, o vėliau didino pranašumą.
2017-11-04

Eurolygos penktadienį pergale pradėjo per rungtynes tris kamuolius praradusi CSKA

Eurolygos penktadienį pradėjo Maskvos CSKA pergalė. Rusijos komanda svečiuose 98:80 (27:26, 27:17, 19:17, 25:20) nugalėjo Stambulo „Anadolu Efes“. Svečiai rungtynes pradėjo 11:7, bet „Anadolu Efes“ pelnė keturis taškus be atsako ir pirmavo 12:11. CSKA perėmė iniciatyvą bei kėlinio pabaigoje buvo priekyje 27:21. Maskvos krepšininkai 17-ąją minutę įgijo dviženklį pranašumą (48:35). Trečiajame kėlinyje CSKA keliskart pirmavo 17-os taškų skirtumu (69:52, 71:54, 73:56). Maskvos komandos pranašumas r...