ray mccallumas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „ray mccallumas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „ray mccallumas“.

„Panathinaikos“ laimėjo ir be didesnės Luko Lekavičiaus pagalbos

Lukas Lekavičius penktadienį Atėnuose liko be taškų, bet „Panathinaikos“ 75:56 (23:13, 17:18, 17:16, 18:9) nugalėjo „Valencia“ krepšininkus. Svečiai per visą mačą nepirmavo nė karto. Rungtynių pabaigoje „Panathinaikos“ persvara buvo išaugusi iki 75:55. Atėnų krepšininkai metė 29 baudas, Valensijos – aštuonias. „Panathinaikos“ klydo perpus mažiau – 8:16. L. Lekavičius žaidė devynias minutes, per kurias taškų nepelnė.
2018-03-31

Eurolygoje – rezulatyviausios Jono Mačiulio rungtynės

Rezultatyviausias Eurolygos sezono rungtynes sužaidė Jonas Mačiulis. Krepšininkas iš Lietuvos padėjo komandai laimėti – Madrido „Real“ savo aikštėje 87:68 (20:14, 19:16, 21:17, 27:21) nugalėjo Stambulo „Anadolu Efes“. Svečiai rimčiau priešinosi pusę kėlinio. Vėliau dominavo šeimininkai.
2018-01-26

„Olympiacos“ patyrė pirmąjį pralaimėjimą, „Anadolu Efes“ lieka be pergalių

Eurolygoje neliko nepralaimėjusių komandų. Penktadienį pirmąją nesėkmę patyrė Pirėjo „Olympiacos“. Stambulo „Anadolu Efes“ krepšininkai – vieninteliai lygoje, dar neturintys pergalių. „Olympiacos“ svečiuose neturėjo jokių šansų prieš „Barcelona“ – 51:73 (14:14, 12:18, 15:17, 10:24). Pirėjo krepšininkai kontroliavo situaciją pirmajame kėlinyje. Jie rungtynes pradėjo 6:0. Barsos komanda iniciatyvą perėmė pirmojo ketvirčio pabaigoje, o vėliau didino pranašumą.
2017-11-04

Eurolygoje – netikėta „Crvena Zvezda“ pergalė

Penktadienį Eurolygos turnyre neapsieita be netikėtumų. Pergalę prieš „Barcelona“ krepšininkus iškovojo Belgrado „Crvena Zvezda“. Ji namie triumfavo 90:82 (24:13, 20:19, 18:25, 28:25). „Crvena Zvezda“ ilgą laiką pirmavo, o didžiausias pranašumas siekė 14 taškų (55:41). „Barca“ nė karto nebuvo išsiveržusi į priekį, bet 37-ąją minutę rezultatą išlygino (82:82). Per likusį laiką taškus rinko šeimininkai.