europos plaukimo čempionatas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „europos plaukimo čempionatas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „europos plaukimo čempionatas“.

Europos čempionatą užbaigė su trenksmu – Airijos plaukikas pagerino seniausią pasaulio rekordą

2023 m. Europos plaukimo čempionate trumpame baseine (25 m) paskutinę dieną krito legendinis rekordas.  22-ejų metų Airijos plaukikas Danielis Wiffenas 800 laisvuoju stiliumi rungtyje pasiekė geriausią asmeninį rezultatą – 7:20,46 min. ir pagerino legendinį pasaulio rekordą (7:23,42 min.), kurį 2008 m. liepos 20 d. pasiekė australas Grantas Hackettas.  Šis pasiekimas buvo tapęs seniausiu pasaulio rekordu.
2023-12-11

Karjeros pasiekimą Europos čempionate užfiksavęs Danas Rapšys įvertino savo pasirodymą: „Visada norisi daugiau“

Lietuvos plaukikas Danas Rapšys Otopenyje (Rumunija) vykusiame Europos čempionate iškovojo tris medalius. Sekmadienio vakarą sportininkas sugrįžo į Lietuvą, o sutiktas žurnalistų pasidalijo savo mintimis apie pasirodymą čempionate. Šios pirmenybės – pirmas kartas D. Rapšio karjeroje, kai jis iškovojo tris medalius viename Europos čempionate. Pirmąjį savo medalį šiame čempionate lietuvis iškovojo 400 m laisvuoju stiliumi rungtyje, ten jis džiaugėsi sidabru.
2023-12-10

Tris medalius Europos čempionate iškovojęs Danas Rapšys: „Kovojau iki paskutinių takelio centimetrų“

Lietuvos plaukikas Danas Rapšys Otopenyje (Rumunija) vykusiame Europos čempionate iškovojo tris medalius. Sekmadienį sportininkas savo socialiniuose tinkluose pasidalijo įrašu, kuriame dėkojo už palaikymą. Šios pirmenybės – pirmas kartas D. Rapšio karjeroje, kai jis iškovojo tris medalius viename Europos čempionate. Pirmąjį savo medalį šiame čempionate lietuvis iškovojo 400 m laisvuoju stiliumi rungtyje, kurioje džiaugėsi sidabru.
2023-12-10

Nesėkmingas pusfinalis Andriui Šidlauskui – po vaizdo peržiūros buvo diskvalifikuotas

Rumunijoje vykstančiame Europos plaukimo čempionate šeštadienio vakarą 50 m plaukimas krūtine pusfinalyje nesėkmingai susiklostė Andriui Šidlauskui. Pastarasis plaukė pirmajame pusfinalyje ir distanciją įveikė per 26,75 sek. bei finišavo 6-asis. Galiausiai lietuvis buvo diskvalifikuotas.
2023-12-09

Neįtikėtina: Danas Rapšys iškovojo dar vieną bronzą Europos čempionate

Rumunijoje vykstančiame Europos čempionate trumpame (25 m) baseine – dar vienas apdovanojimas Danui Rapšiui. Vyrų 200 m laisvu stiliumi finale plaukęs lietuvis iškovojo bronzos medalį. Distanciją lietuvis įveikė per 1 min. 41,15 sek. ir finišavo trečiasis. Tiesa, sportininkas paskutinius 25 metrus pradėjo pirmaudamas, tačiau prie pat finišo jį apmaudžiai aplenkė du varžovai.
184
2023-12-09

Andrius Šidlauskas ir Erikas Grigaitis pateko į Europos plaukimo čempionato pusfinalius

Rumunijoje vykstančiame Europos plaukimo čempionate šeštadienio ryto plaukimai sėkmingai susiklostė Andriui Šidlauskui ir Erikui Grigaičiui. A. Šidlauskas vyrų 50 m krūtine plaukimo rungtį įveikė per 26,92 sek ir užėmė 14-ąją vietą. Tokio rezultato lietuviui pakako, kad patektų į vakare vyksiantį pusfinalį. Greičiausias šioje rungtyje buvo italas Nicolo Martinenghi (26,04 sek.
2023-12-09

Danas Rapšys prasibrovė į dar vieną finalą Europos čempionate

Ketvirtadienį lietuviai tęsia pasirodymus Europos plaukimo čempionate trumpajame (25 m) baseine. Rytiniame plaukime į pusfinalį prasibrovęs Danas Rapšys galiausiai pateko ir į finalą. Dar vieną sėkmingą pasirodymą šiandien surengė sidabro medaliu jau pasipuošęs Danas Rapšys, kuris 200 m kompleksiniu būdu įveikė per 1 min. 53,53 sek. ir pirmajame pusfinalyje finišavo pirmas. Tuo tarpu bendroje pusfinalio įskaitoje D.Rapšys užėmė 3-ią vietą.
86
2023-12-07

Danas Rapšys įplaukė į dar vieną pusfinalį Europos čempionate

Ketvirtadienį lietuviai tęsia pasirodymus Europos plaukimo čempionate trumpajame (25 m) baseine.  Dar vieną sėkmingą pasirodymą šiandien surengė sidabro medaliu jau pasipuošęs Danas Rapšys. 200 m kompleksiniu būdu jis įveikė per 1 min. ir 54,72 sek. Savo plaukime lietuvis buvo greičiausias, o bendroje įskaitoje užėmė ketvirtą vietą ir pateko į pusfinalį.  Dėl patekimo į finalą D. Rapšys varžysis šiandien, 18.19 val.
2023-12-07

Pabaigoje aukštesnę pavarą įjungęs Danas Rapšys Europos čempionate pasipuošė sidabru

Pirmame savo finale Europos plaukimo čempionate trumpajame (25 m) baseine antradienio vakarą varžėsi Danas Rapšys. 400 m plaukime laisvuoju stiliumi lietuvis iškovojo sidabro medalį. D. Rapšys finale distanciją įveikė per 3 min. 37.80 sek. Jam nepavyko pavyti tik airio Danielio Wiffeno (3:35.47), kuris tapo čempionu, o bronzą pelnė belgas Lucas Henveaux (3:37.91). Panevėžietis distancijos pradžioje kontroliavo situaciją ir apie 100 m plaukė pirmoje vietoje.
2023-12-05

Patvirtinta rinktinė Europos plaukimo čempionatui: varžysis Rapšys ir Šidlauskas, Meilutytės sąraše nėra

Antradienį Kaune vyko asociacijos „LTU Aquatics“ Vykdomojo komiteto posėdis, kurio metu tvirtinti svarbiausių ateinančių varžybų atrankos kriterijai ir nuostatai, 2023 m. biudžeto vykdymo ataskaita bei svarstyti kiti aktualūs klausimai.  Posėdžio metu buvo patvirtintas „LTU Aquatics“ jaunimo rinktinės vyr. treneris. Šias pareigas eiti ir toliau patikėta treneriui Kęstučiui Steponavičiui.