Rumunijoje vykstančiame Europos čempionate trumpame (25 m) baseine – dar vienas apdovanojimas Danui Rapšiui. Vyrų 200 m laisvu stiliumi finale plaukęs lietuvis iškovojo bronzos medalį.

Distanciją lietuvis įveikė per 1 min. 41,15 sek. ir finišavo trečiasis.

Tiesa, sportininkas paskutinius 25 metrus pradėjo pirmaudamas, tačiau prie pat finišo jį apmaudžiai aplenkė du varžovai.

Primename, kad penktadienį pirmajame vyrų 200 m laisvu stiliumi pusfinalyje dalyvavęs D. Rapšys finišavo trečias (1.43,52 min.) ir to pakako dar vienam finalui. Bendroje įskaitoje Lietuvos sportininkas užėmė aštuntą vietą.

Su geriausiu rezultatu į finalą pateko rumunas Davidas Popoviči (1.42,04 min.).

D. Rapšys šiame čempionate jau iškovojo bronzos ir sidabro medalius.