bayern

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „bayern“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „bayern“.

Pralaimėjimo priežastis atskleidęs Andrea Trinchieri: „Tai buvo labai fiziškos rungtynės“

Nerezultatyviausias rungtynes šį sezoną Eurolygoje sužaidęs Kauno „Žalgiris“ (11/18) svečiuose 58:64 (10:18, 11:15, 16:17, 21:14) nusileido Miuncheno „Bayern“ (13-16) klubui. Kauniečiai puolime strigo visų rungtynių metų ir nuolat leido varžovams pirmauti dviženkliu skirtumu. Galiausiai įnešti sumaišties pavyko ketvirtajame kėlinyje, kai darbo ėmėsi Keenanas Evansas.
53 2024-03-15

„Žalgirio“ kelyje Eurolygoje – darniai suteptas vokiečių automobilis, prie kurio prisidėjo ir pats Trinchieri

Šį vakarą Kauno „Žalgiris“ (11/17) žais svarbias Eurolygos rungtynes. Andrea Trinchieri auklėtiniai Miunchene susitiks su vietos „Bayern“ (12/16) klubu. Rungtynes nuo 21:30 val. transliuos „Go3“ televizija, o mačo įvykius iš Vokietijos galėsite sekti naujienų portale tv3.lt.
2024-03-15

UEFA Čempionų lygos aštuntfinalyje – PSG pergalė ir netikėtas „Bayern“ niuksas

UEFA Čempionų lygoje trečiadienio vakarą buvo sužaistu dar du aštuntfinalio mačai, kuriuose pergales šventė namuose žaidusios PSG ir Romos „Lazio" komandos. PSG turėjo pavargti, bet galiausiai 2:0 (0:0) pranoko „Real Sociedad" futbolininkus iš Ispanijos. Pirmajame kėlinyje vyravo apylygis žaidimas. Svečiai keliskart pavojingai smūgiavo į vartus, bet geriausią šansą pasižymėti turėjo PSG. Bet vienas prieš vartininką iššokęs Kylianas Mbappe progos neišnaudojo.
2024-02-14

Šaro „Fenerbahče“ pergalę Eurolygoje pačiupo po pratęsimo

Dramatišką pergalę Eurolygoje iškovojo Stambulo „Fenerbahce“ (13-8) krepšininkai. Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai namuose po pratęsimo 98:91 (22:22, 16:17, 19:20, 24:22, 17:10) palaužė Miuncheno „Bayern“ (8-13) komandą ir pasiekė trečiąją pergalę iš eilės turnyre. Bavarams tai buvo jau ketvirtasis pralaimėjimas paeiliui Eurolygoje. Aikštės šeimininkai atsiplėšė anksti, dar pirmajame kėlinyje, kai po spurto 8-0 įgijo dviženklę persvarą (19:8). Vis dėlto, jos neišsaugojo.
53
2024-01-11

„Virtus“ toliau stebina Eurolygą: lemiamu metu nugalėjo Vokietijos milžiną

Eurolygoje ir toliau pergales skina didžiausia sezono staigmena tapusi Bolonijos „Virtus“ (13/5) ekipa. Italai savo arenoje 85:83 (22:24, 20:22, 23:23, 20:14) nugalėjo Miuncheno „Bayern“ (8/10). Didžiąją mačo dalį pirmavę „Bayern“ priekyje buvo ir ketvirtajame kėlinyje (74:66), tačiau tuomet praleido šešis taškus paeiliui, o Danielį Hackettą nubloškęs Serge’as Ibaka nubaustas nesportine pražanga.
2024-01-03

Vladimiras Lučičius: „Trinchieri yra vienas geriausių Europos trenerių“

Buvęs Andrea Trinchieri auklėtinis Vladimiras Lučičius pasidžiaugė, kad specialistas sugrįžo dirbti į Eurolygą. Treneris prieš kelias dienas tapo Kauno „Žalgirio“ komandos treneriu. „Smagu, kad jis sugrįžo į Eurolygą. Esu sakęs, kad jis yra vienas iš geriausių Europos trenerių. Jis apsėstas krepšiniu ir jo detalėmis. Jis krepšiniu gyvena daugiau nei 100 procentų“, - sakė serbas. Krepšininkas prie A.Trinchieri žaidė Miuncheno „Bayern“ ekipos gretose.
2024-01-03

Buvusi futbolo žvaigždė papasakojo apie tragikomiškus dalykus, su kuriais susidūrė Katare

Buvusio Madrido „Real“, Miuncheno „Bayern“ ir kitų stipriausių Europos lygų klubų žaidėjas Jamesas Rodriguezas pasidalino savo patirtimi išvykus į futbolu negarsėjantį Katarą. 2021 metais tuo metu „Everton“ klube žaidęs Kolumbijos atstovas nusprendė persikelti į Katarą. Jį įsigijo „Al-Rayyan SC“ komanda. Nors pačiam žaidėjui šioje lygoje sekėsi puikiai, J. Rodriguezas vos po metų priėmė sprendimą grįžti į Europą. To priežastis, susidūrimas su visiškai kitokia aplinka.
2023-12-28

UEFA Čempionų lygos aštuntfinalio burtai: išvengta sunkiasvorių akistatų, čempionų lauks danų barjeras

Pirmadienį Šveicarijoje buvo ištraukti UEFA Čempionų lygos aštuntfinalio etapo burtai, kurie šešiolika likusių komandų suskirstė į aštuonias poras.  Titulą ginantis „Manchester City“ klubas aštuntfinalyje žais sus „Copenhagen“ klubu. Vienas iš favoritų Miuncheno „Bayern“ kovos su Romos „Lazio“, o štai puikiai sezoną pradėjęs Madrido „Real“ klubas susikaus su „Leipzig“. Labai ntriguojanti yra Madrido „Atletico“ ir Milano „Inter“ pora.
2023-12-18

„Manchester United“ išmestas iš UEFA Čempionų lygos: legendinis klubas liko ir be Europos lygos

UEFA Čempionų lygoje vėlų antradienio vakarą sužaisti aštuoni susitikimai. Grupių etapai baigėsi A, B, C ir D grupėse. Po rungtynių paaiškėjo 8 komandos, kurios tęs kovą dėl didžiojo trofėjaus.  Centrinėse turo rungtynėse Miuncheno „Bayern“ išvykoje 1:0 palaužė „Manchester United“. Vienintelį mačo įvartį 71 min. po Harry Kane‘o perdavimo pelnė Kingsley Comanas. Kitose A grupėse rungtynėse FC „Copenhagen“ namuose 1:0 įveikė „Galatasaray“. Pergalingą įvartį 58 min.
2023-12-13

Brazdeikio „Olympiacos“ nutraukė „Bayern“ pergalių seriją

Užtikrintą pergalę Eurolygoje iškovojo Pirėjo „Olympiacos“ (7-6) krepšininkai su Ignu Brazdeikiu, nutraukė dviejų paeiliui patirtų nesėkmių seriją. Graikijos čempionai namuose 77:69 (24:8, 17:21, 13:15, 23:25) nukovė Miuncheno „Bayern“ (6-7) komandą, kuriai tai buvo pirmasis pralaimėjimas po trijų paeiliui pergalių turnyre. I.Brazdeikis per 13 minučių taškų nepelnė (0/1 dvit., 0/2 trit.), atkovojo ir perėmė po kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą bei surinko 0 naudingumo balų.