Nerezultatyviausias rungtynes šį sezoną Eurolygoje sužaidęs Kauno „Žalgiris“ (11/18) svečiuose 58:64 (10:18, 11:15, 16:17, 21:14) nusileido Miuncheno „Bayern“ (13-16) klubui.

Kauniečiai puolime strigo visų rungtynių metų ir nuolat leido varžovams pirmauti dviženkliu skirtumu. Galiausiai įnešti sumaišties pavyko ketvirtajame kėlinyje, kai darbo ėmėsi Keenanas Evansas.

Prabudęs kauniečių lyderis taikliais metimais bei trimis pataikytais tritaškiais lemiamame mačo kėlinyje dar bandė gelbėti komandą.

Vis dėlto „Žalgiriui“ šiek tiek pritrūko ir teko galiausiai pripažinti varžovų pranašumą.

Po rungtynių iškart interviu kalbėjęs Andrea Trinchieri, kuris Miunchene dirbo 2020-2023 metais, sakė, kad varžovai žaidė labai kietą, fizišką krepšinį.

„Tai buvo labai fiziškos rungtynės. Tris kėlinius negalėjome suprasti, kaip žaisti prieš tokį didelį kiekį kontakto, bet mes kovojome. Prametėme per daug laisvų metimų, o tai ir nulėmė pralaimėjimą. Kad ir kaip ten būtų, „Bayern“ nusipelnė šios pergalės“, – teigė A.Trinchieri.

Trenerio buvo klausiama ir apie tai, kas lėmė tokį rezultatyvumą rungtynėse:

„Kontakto lygis. Bandėme atakuoti, bet nebuvome pakankamai agresyvūs. Praktiškai nemetėme baudų. Ibaka labai fiziškas žaidėjas. Esmė, kad tiek kiek padarėme nebuvo pakankamai, kad laimėtume tokias rungtynes.

Gynyboje, puolime prametėme daug metimų. Neįeini į baudos aikštelę, negauni baudų, prametimus metimus – tuomet labai sunku. Nepasidavėme ir kovojome iki galo.

Kaip sakiau, jeigu būtume turėję papildomas dvi minutes, galbūt tuomet“, – apmaudo neslėpė italas.

Kaip žinoma, A. Trinchieri Miunchenas yra ne svetimas. Dar pernai jis pats treniravo „Bayern“ ekipą.

„Puikiai, – paklaustas, kaip jaučiasi sugrįžęs į šį miestą, sakė treneris. – Negali to išimti iš savo gyvenimo. Tai buvo svarbi dalis mano gyvenime. Mano gyvenimo knygoje tai būtų du dideli skyriai.

Žalgiriečių kitą savaitę laukia dvejos Eurolygos rungtynės. Vis dėlto dabar jų šansai patekti į įkrintamąsias atrodo jau nerealūs.