Dramatišką pergalę Eurolygoje iškovojo Stambulo „Fenerbahce“ (13-8) krepšininkai. Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai namuose po pratęsimo 98:91 (22:22, 16:17, 19:20, 24:22, 17:10) palaužė Miuncheno „Bayern“ (8-13) komandą ir pasiekė trečiąją pergalę iš eilės turnyre.

Bavarams tai buvo jau ketvirtasis pralaimėjimas paeiliui Eurolygoje. Aikštės šeimininkai atsiplėšė anksti, dar pirmajame kėlinyje, kai po spurto 8-0 įgijo dviženklę persvarą (19:8). Vis dėlto, jos neišsaugojo. Dar iki ketvirčio pabaigos svečiai rezultatą išlygino (22:22). Vėliau rungtynėse vyko nuožmi ir labai lygi kova, tad mačo likimas sprendėsi paskutinėmis sekundėmis.

Likus žaisti pusantros minutės, Devino Bookerio dvitaškis išvedė bavarus į priekį (76:78), bet jau kitoje atakoje taškais atsakė Tyleris Dorsey (78:78). Svarbiu metu D.Bookeris suklydo, o Scottie Wilbekinas likus 10 sekundžių smeigė tritaškį ir suteikė pranašumą turkams (81:78). Likus 8 sekundėms, aikštės šeimininkai prasižengė, o Sylvainas Francisco stojo mesti trijų baudos metimų ir visus juos pataikė (81:81).

Turkijos klubą galėjo išgelbėti S.Wilbekinas, bet gynėjas prametė ir komandoms teko žaisti pratęsimą. Jame dominavo aikštės šeimininkai. Šie penkių minučių atkarpą pradėjo spurtu 5-0 (86:81), o netrukus jau turėjo ir 8 taškų pranašumą (92:84). Svečiams intrigos atkurti jau nepavyko ir teko patirti nesėkmę Stambule – 98:91.