Eurolygoje ir toliau pergales skina didžiausia sezono staigmena tapusi Bolonijos „Virtus“ (13/5) ekipa. Italai savo arenoje 85:83 (22:24, 20:22, 23:23, 20:14) nugalėjo Miuncheno „Bayern“ (8/10).

Didžiąją mačo dalį pirmavę „Bayern“ priekyje buvo ir ketvirtajame kėlinyje (74:66), tačiau tuomet praleido šešis taškus paeiliui, o Danielį Hackettą nubloškęs Serge’as Ibaka nubaustas nesportine pražanga. Rezultatą netrukus lygino Isaia Cordinier tritaškis (79:79).

Leandro Bolmaro pražanga išvedė iš kantrybės Pablo Laso, kuris gavo techninę nuobaudą. Svarbų dvitaškį realizavo Gabrielis Lundbergas, likus žaisti 10 sekundžių jam tuo pačiu atsakė Isaacas Bonga (85:83). Ir individualiai puikų sezoną pratęsė Tornike Shengelia – 31 minutė, 18 taškų (4/7 dvitaškių, 2/7 tritaškių, 4/6 baudų metimų), 5 atkovoti, 2 perimti ir prarastas kamuolys, 3 rezultatyvūs perdavimai, 7 išprovokuotas pražangas, vieną paties nuobaudą bei 23 naudingumo balus.

Dvigubu dubliu jam atsakė S.Ibaka – 28 minutės, 15 taškų (3/3 dvitaškių, 3/4 tritaškių), 13 atkovotų kamuolių, rezultatyvus perdavimas, 2 klaidos, 4 pražangos bei 23 naudingumo balai. Italai tuo pačiu pasiekė revanšą už nesėkmę pirmajame rate, kai retą pralaimėjimą Miunchene patyrė 76:90.

Antrąją vietą Eurolygoje išlaikantis Bolonijos klubas dvigubą savaitę uždarys Berlyne, „Bayern“ laukia kelionė į Milaną.

„Bayern“: Carsenas Edwardsas 22 (7/8 dvitaškių), Serge’as Ibaka 15 (13 atk. kam.), Andreasas Obstas 12 (4/8 tritaškių), Sylvainas Francisco 12.

„Virtus“: Tornike Shengelia 18 (5 atk. kam.), Marco Belinelli 16 (2/8 tritaškių, 2/7 dvitaškių), Danielis Hackettas 15 (5 rez. perd., 3/5 tritaškių), Isaia Cordinier 11 ( atk. kam., 3/10 dvitaškių), Gabrielis Lundbergas 9.

Eurolygoje ir toliau pergales skina didžiausia sezono staigmena tapusi Bolonijos „Virtus“ (13/5) ekipa. Italai savo arenoje 85:81 (22:24, 20:22, 23:23, 20:14) nugalėjo Miuncheno „Bayern“ (8/10). Didžiąją mačo dalį pirmavę „Bayern“ priekyje buvo ir ketvirtajame kėlinyje (74:66), tačiau tuomet praleido šešis taškus paeiliui, o Danielį Hackettą nubloškęs Serge’as Ibaka nubaustas nesportine pražanga. Rezultatą netrukus lygino Isaia Cordinier tritaškis (79:79). NUOTRAUKOS: Eurolyga: „Bayern“ – „Virtus“ (8 nuotraukos) DAUGIAU > REKLAMA Leandro Bolmaro pražanga išvedė iš kantrybės Pablo Laso, kuris gavo techninę nuobaudą. Svarbų dvitaškį realizavo Gabrielis Lundbergas, likus žaisti 10 sekundžių jam tuo pačiu atsakė Isaacas Bonga (85:83). Ir individualiai puikų sezoną pratęsė Tornike Shengelia – 31 minutė, 18 taškų (4/7 dvitaškių, 2/7 tritaškių, 4/6 baudų metimų), 5 atkovoti, 2 perimti ir prarastas kamuolys, 3 rezultatyvūs perdavimai, 7 išprovokuotas pražangas, vieną paties nuobaudą bei 23 naudingumo balus. Dvigubu dubliu jam atsakė S.Ibaka – 28 minutės, 15 taškų (3/3 dvitaškių, 3/4 tritaškių), 13 atkovotų kamuolių, rezultatyvus perdavimas, 2 klaidos, 4 pražangos bei 23 naudingumo balai. Italai tuo pačiu pasiekė revanšą už nesėkmę pirmajame rate, kai retą pralaimėjimą Miunchene patyrė 76:90. Antrąją vietą Eurolygoje išlaikantis Bolonijos klubas dvigubą savaitę uždarys Berlyne, „Bayern“ laukia kelionė į Milaną. „Bayern“: Carsenas Edwardsas 22 (7/8 dvitaškių), Serge’as Ibaka 15 (13 atk. kam.), Andreasas Obstas 12 (4/8 tritaškių), Sylvainas Francisco 12. „Virtus“: Tornike Shengelia 18 (5 atk. kam.), Marco Belinelli 16 (2/8 tritaškių, 2/7 dvitaškių), Danielis Hackettas 15 (5 rez. perd., 3/5 tritaškių), Isaia Cordinier 11 ( atk. kam., 3/10 dvitaškių), Gabrielis Lundbergas 9. Daugiau: https://www.krepsinis.net/naujiena/beveik-visa-maca-atsilike-virtus-lemiamu-spurtu-palauze-bavarus/332538?utm_source=copy&utm_medium=txt&utm_campaign=copy-txt