Ketvirtadienio vakarą Eurolygos šeštojo turo rungtynes sužaidė Belgrado „Crvena Zvezda“ (2/4) ir Miuncheno „Bayern“ (2/4). Po atkaklios kovos rezultatu 74:68 (12:19, 21:16, 20:24, 21:9) pergalę išplėšė Roko Giedraičio atstovaujama ekipa.

28 minutes žaidęs R. Giedraitis pelnė 5 taškus (2/5 dvit., 0/3 trit., 1/1 baud.), atkovojo 6 atšokusius, perėmė 2 kamuolius, išprovokavo 2 pražangas, išvengė klaidų, 4 sykius prasižengė ir surinko 4 naudingumo balus.

Rungtynės klostėsi permainingai. Skirtumas tarp ekipų ryškėti ėmė trečiajame kėlinyje, kai jo pradžioje svečiai iš Vokietijos pirmą kartą mače atitrūko dviženkliu skirtumu (33:43).

Netrukus atstumas padidėjo ir iki 14 taškų (38:52). Prieš lemiamą kėlinį serbai surengė spurtą 10-0 ir gerokai nurėžė deficitą (53:56). Prasidėjus paskutinei minutei ketvirtajame kėlinyje rezultatas tapo lygus (68:68).

Po to baudos metimą pataikė Milošas Teodosičius ir tris taškus įsmeigė Yago dos Santosas (72:68). Vokiečiams užpulti nepavyko, o pergalę įtvirtino du taiklūs Joelo Bolomboyaus baudų metimai – 74:68.

„Crvena Zvezda“: Milošas Teodosičius 16 (3/5 dvit., 2/6 trit., 4/5 baud., 11 rez. perd.), Luka Mitrovičius ir Shabazzas Napieras po 11, Joelas Bolomboyus (7 atk. kam.) ir Yago dos Santosas po 8.

„Bayern“: Carsenas Edwardsas 16 (3/7 dvit., 3/9 trit., 1/1 baud.), Isaacas Bonga (3/4 trit.) ir Leandro Bolmaro po 12, Serge'as Ibaka 10.