Vokietijos „Bundesliga“ pirmenybėse įspūdingą pergalę iškovojo Miuncheno „Bayern“ atstovai. Šeštadienį „Bayern“ po pirmojo kėlinio nebuvo pelniusi nė vieno įvarčio, bet tai nesutrukdė iškovoti įspūdingos pergalės. Jie „Darmstadt“ sutriuškino net 7:0.

Rungtynių startas „Bayern“ susiklostė itin nesėkmingai. Jau ketvirtąją rungtynių minutę netoli savo vartų kamuolį praradęs Joshua Kimmichas nugriovė varžovą iš nugaros bei užsidirbo raudoną kortelę bei 11 metrų baudinį.

Tiesa, po VAR peržiūros buvo nuspręsta, jog pražanga atlikta dar iki varžovui įžengus į baudos aikštelę, tad Miucheno komandos atstovams pavyko išvengti maksimalios nuobaudos.

Po 15 minučių identiška situacija susiklostė jau prie „Darmstadt“ vartų. Raudoną kortelę teisėjas parodė Klausui Gjasulai, bet taip pat nuspręsta, jog pražanga buvo atlikta ne baudos aikštelėje.

41-ąją minutę „Darmstadt“ liko žaisti be dar vieno futbolininko. Savo komandą žaisti su devyniais žaidėjas paliko Matejus Maglica, kuris netoli baudos aikštelės ir nugaros nustūmė Harry Kane‘ą.

Jau per pridėtą pirmojo kėlinio laiką dar kartą į žaidimą įsikišo VAR. Po peržiūros buvo neįskaitytas Leroy‘aus Sane tikslus smūgis.

Atsiradusiomis erdvėmis varžovų gynyboje „Bayern“ pasinaudojo antrajame kėlinyje. Iš pradžių tiksliai galva atakavo H. Kane‘as, o vėliau iš arti skersuotą kamuolį į vartus pasiuntė L. Sane.

Įsibėgėję šeimininkai toliau siuntė kamuolius į varžovų vartus. Netrukus į varžovų vartus skriejo du tikslūs tolimi smūgiai. Jamalas Musiala buvo tikslus žemu smūgiu, o L. Sane atliko galingą šūvį į viršutinį vartų kampą.

69-ąją rungtynių minutę įspūdingą įvartį pelnė H. Kane‘as. Anglas pastebėjęs vartus palikusį vartininką iš savo aikštės pusės pasiuntė kamuolį į „Darmstadt“ vartų tinklą.

Per likusią rungtynių dalį į svečių vartus krito dar trys įvarčiai. Savo įvartį pelnė Thomasas Mulleris, J. Musiala pasižymėjo antrąjį kartą, o H. Kane‘as pasiekė „hat-tricką“.