Užtikrintą pergalę Eurolygoje iškovojo Pirėjo „Olympiacos“ (7-6) krepšininkai su Ignu Brazdeikiu, nutraukė dviejų paeiliui patirtų nesėkmių seriją.

Graikijos čempionai namuose 77:69 (24:8, 17:21, 13:15, 23:25) nukovė Miuncheno „Bayern“ (6-7) komandą, kuriai tai buvo pirmasis pralaimėjimas po trijų paeiliui pergalių turnyre.

I.Brazdeikis per 13 minučių taškų nepelnė (0/1 dvit., 0/2 trit.), atkovojo ir perėmė po kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą bei surinko 0 naudingumo balų.

Pirėjo klubas ėmė dominuoti jau pirmajame kėlinyje ir surengė atkarpą 13-0, po kurios susikrovė dviženklį pranašumą (13:2). Dar tame pačiame pirmajame ketvirtyje jis išaugo ir iki 16 taškų atstumo (22:6).

Antrajame kėlinyje skirtumas tarp komandų tik didėjo ir pasiekė rekordinį 20 taškų (36:16).

Vėliau svečiai iš Vokietijos pristabdė oponentus ir ketvirtajame kėlinyje sugebėjo atkurti intrigą, kai likus 37 sekundėms tritaškį smeigęs Eliasas Harrisas sumažino atsilikimą iki 6 taškų (75:69).

Po aikštės šeimininkų klaidos Miuncheno klubas neužpuolė, o tašką mače padėjo du taiklūs Thomaso Walkupo baudų metimai – 77:69.

„Olympiacos“: Thomasas Walkupas (7 rez. perd.) ir Alecas Petersas (7 atk. kam.) po 14, Giannoulis Larentzakis 13, Nikola Milutinovas 12, Isaiah Canaanas ir Kostas Papanikolaou po 8, Moustapha Fallas 7.

„Bayern“: Carsenas Edwardsas 11 (3/4 dvit., 1/5 trit., 2/2 baud.), Sylvainas Francisco 10 (5 rez. perd.), Nickas Weileris-Babbas 9, Eliasas Harrisas 8, Isaacas Bonga 6.