Pittas pajuokė karališkąją šeimą: princas Williamas ir Middleton to nesitikėjo

Visai neseniai Londone nugriaudėjo Britų kino ir televizijos meno akademijos apdovanojimai (BAFTA), arba kitaip – britų „Oskarai“. Renginio nepraleido ne tik ryškiausios kino pasaulio žvaigždės, bet ir karališkoji šeima – princas Williamas ir hercogienė Kate Middleton.

5

Tiesa, būtent jie negalėjo atsipalaiduoti – renginyje sulaukė taiklaus aktoriaus Brado Pitto pokšto.

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Pittas pajuokė karališkąją šeimą: princas Williamas ir Middleton to nesitikėjo

Paties aktoriaus apdovanojimuose nė nebuvo, tačiau jis buvo apdovanotas už geriausio antraplanio aktoriaus vaidmenį juostoje „Vieną kartą Holivude“. Padėkos kalbą jis patikėjo pasakyti kitai šio filmo žvaigždei, Margot Robbie. 

Vis dėlto kad aktorius rėš būtent tokią kalbą, tikriausiai, nesitikėjo net ir pati M. Robbie, mat aktoriaus pajuokos strėlės buvo nutaikytos į karališkąją šeimą.

Iš pradžių M. Robbie paaiškino, kodėl aktorius apdovanojimuose negalėjo dalyavuti pats – pasirodo, kad jam iškilo tam tikrų šeimyninių bėdų. „Sveika, Britanija. Girdėjau, kad neseniai tapai vieniša – sveikinu atvykus į klubą“, – tokiais žodžiais prasidėjo šmaikšti aktoriaus kalba. 

Vėliau M. Robbie aktoriaus vardu ėmė dėkoti už apdovanojimą, o po to rėžė tai, ką ant lapuko buvo parašęs Pittas: „Šį savo apdovanojimą pavadinsiu Harry, nes man labai smagu jį kartu su savimi bus nugabenti į JAV“.

Iškart po to kameros parodė K. Middleton ir princą Williamą – nepaisant to, kad abu jie juokėsi, buvo panašu, kad pokštas jiems nebuvo nei itin lauktas, nei labai malonus.

Tokiu pasakymu B. Pittas pašiepė karališkąją šeimą ir visą situaciją, į kurią ji buvo įpainiota dar dėl naujųjų metų pradžioje princo Harry ir Meghan Markle noro atsisakyti karališkųjų pareigų ir daugiau laiko praleisti tiek JAV, tiek ir Kanadoje.

Primename, kad princas Harry ir M. Markle tikino ir toliau liksiantys ištikimi karalienei, o taip pat stengsis patys tapti kuo įmanoma labiau finansiškai nepriklausomais.

Daugelį žmonių iškart sudomino būtent pastaroji sąlyga – kiek atsiskirdami nuo karališkosios šeimos, Harry ir Meghan tikino, kad ims finansiškai rūpintis savimi patys. Iki šiol nėra aišku, kuo jie užsiims, vis dėlto užsienio žiniasklaidoje rašoma, kad galima nuspėti bent tiek, kuo užsiims Meghan.

REKLAMA

M. Markle skoniu ir mados pojūčiu neabejoja niekas, o tai įrodo ne tik jos pačios apdarai, bet ir faktas, kad moteris buvo tapusi kviestine „Vogue“ redaktore. 

„Meghan yra labai susijusi su mados industrija, o daugybė didžiulių prekės ženklų norėtų kartu su ja dirbti keliuose projektuose. Aktyvios diskusijos jau vyksta „Givenchy“ mados namuose. Keli iš šių pasiūlymų gali atsieiti kelis milijonus svarų sterlingų“, – sakė vienas artimas hercogienės šaltinis.

„The Times“ pranešė ir tai, kad M. Markle jau sutiko įgarsinti kelis „Disney“ filmukus. Kol kas dar neaišku, kokius tiksliai, tačiau šiuo atveju Meghan sutiko dirbti labdaros principu, t.y. savo atlygį ji suteiks dramblius apsaugojančiai organizacijai. 


Rašyti komentarą...
O
O
2020-02-04 13:50:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
Yra toks posakis : mandras durnius. Norejo atrodyti kietai, bet gavosi debilas. Protingi supras, o labai protingi manys, kad sias "ikando" karaliskai seimai. Siuksle ir tiek.
Atsakyti
-2

P
P.s.
2020-02-04 13:55:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
Sitas
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų