Trokšti gyventi Bekingemo rūmuose? Karalienė siūlo puikią galimybę

93 metų Didžiosios Britanijos karalienė Elžbieta ll, ieško virtuvės šefo, kuris galės gyventi drauge su ja Bekingemo rūmuose. Manoma, kad už šį darbą ji pasiūlys itin didelę sumą, kuri privers išsižioti ir nė nedvejoti dėl šio pasiūlymo.

6

Karalienė dažnai oficialiame  „Karališkojo namų ūkio“ tinklalapyje talpina įvarius daro pasiūlymus. Vienas jų – virtuvės šefas. 

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Karalienė

Teigiama, kad karalienė labai mėgsta smaližiauti, todėl būsimas darbuotojas turi labai gerai išmanyti, kaip gaminti saldumynus. Elžbieta ll-oji labai mėgsta obuolių pyragą, tad virtuvės šefas turės pasirūpinti, kad jo visada būtų ir kvepėtų juo visi rūmai.

Pasiūlyme rašoma, kad kandidatas, kuris nori siekti, kad gautų šį darbą, turi mokėti gaminti „tradicinės prancūziškos virtuvės“ patiekalus.

Virtuvės šefas turės ne tik mokėti gaminti, bet ir padėti rūpintis buitimi, prižiūrėti, kad nieko rūmuose netrūktų.

Teigiama, kad žmogus ne tik gamins ir rūpinsis rūmais, tačiau turės puikią galimybę ir pakeliauti po pasaulį, nes Karalienė gyvena ne tik Bekingemo rūmuose. Darbuotojas galės pasirinkti ar nori gyventi drauge su Elžbieta ll-ąją, ar tik atvykti į darbą pagal tam tikras darbo valandas. Tačiau ar atsirastų tokių žmonių, kurie mieliau nuomosis kambarį Londone, ar pasirinks gyvenimą rūmuose, kuriuose už nieką nereikės mokėti?

Nepaisant to, kad pasiūlyme nėra įvardyta, kiek šefas uždirbs pinigų, tačiau manoma, kad tikrai nemažai, nes vien sodo tvarkytojas uždirba daugiau nei 20 tūkst. eurų per metus.

 


Rašyti komentarą...
E
Emigrantas
2020-02-10 10:36:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
Keista paskutine pastraipa, jog VIEN sodininkas uzdirba 20 tukst. euru per metus! Tai reiskia, kad jis gauna minimalu atlyginima, koki galima gauti ES. Nieko gero, o darbo-daug ir ne bet kaip atliekamo... Sefas, aisku, gaus keleriopai daugiau.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų