Jude’o Law sūnus užaugo: gražuolis mėgsta ne tik vakarėlius, bet ir garsias moteris

Aktorius Jude’as Law ne veltui laikomas vienu išvaizdžiausių pasaulio aktorių – apie jo širdį svajojo net ir tokios gražuolės, kaip Cameron Diaz. Tiesa, tik nedaugelis žino, kad aktoriaus sūnus Rafferty – tikra tėvo kopija.

19

Vaikinas ne tik toks pats išvaizdus, bet ir per pusę už tėvą jaunesnis – jam šiuo metu 23 metai. Įdomu tai, kad nors vaikinas seka tėvo pėdomis, jo planuose – ir kitos sferos.

(19 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Jude’o Law sūnus užaugo: gražuolis mėgsta ne tik vakarėlius, bet ir garsias moteris

Pasirodo, kad gražuolis jau ne kartą pasirodė ant podiumo, tačiau taip pat siekia ir savo, kaip muzikanto karjeros.

Vis dėlto panašu, kad jaunuolis mėgsta ir skandalus. Nepaisant to, kad dirbo su garsiais mados ženklais, vieno festivalio Notting Hille metu jis buvo užfiksuotas vartojantis narkotines medžiagas – tai netrukus sudrebino britų žiniasklaidą.

Negana to, visai neseniai sklido kalbos apie vaikino romaną su pop muzikos žvaigžde Rita Ora. Pasirodo, kad jiedu susipažino filmavimo aikštelėje, o vėliau, susikibę rankomis, pasirodė britų mados apdovanojimų ceremonijoje 2019-ųjų gruodį. 

„Žmonės iškart ėmė komentuoti, kad tarp jų jaučiama stipri chemija – tik tiek gandams pasklisti ir tereikėjo. Vis dėlto tik po kurio laiko iš viso to išaugo kai kas rimčiau. Dabar tai normalūs santykiai, todėl ir minėtų apdovanojimų metu jie nebebijojo pasirodyti kaip pora“, – sakė artimas poros šaltinis.

Rafferty mama Sadie Frost yra kur kas rimtesnė, nei taip pat vakarėlius bei merginas mėgęs tėtis Jude’as. S. Frost yra žinoma britų aktorė, prodiuserė, dizainerė, kuri su J. Law susipažino filmo „Shopping“ užkulisiuose. Jie susituokė 1997-aisiais ir susilaukė trijų vaikų: Rafferty, dukros Iris, sūnaus Rudy. Vis dėlto 2003-aisiais metais įvyko skyrybos.

Manoma, kad pora nusprendė pasukti skirtingais keliais dėl Jude‘o išdavystės. Visgi aktorius visada garsėjo palaidu gyvenimo būdu. Jis 2008-aisiais metais susilaukė ketvirto vaiko – dukters – su amerikiečių modeliu Samantha Burke.

Tuomet kelis metus draugavo su aktore Sierra Miller, tačiau taip pat išsiskyrė dėl išdavystės. 2014-ųjų spalį aktorius pareiškė, kad laukiasi penktojo vaiko kartu su dainininke Catherine Harding.

Daugiau R. Law gyvenimo akimirkų – nuotraukų galerijoje.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų