Legendinė„Friday“ atlikėja po 10 metų: teko sulaukti net mirtimi grasinančių laiškų

Ar prisimenate hitą „Friday“ atlikusią merginą Rebeccą Black? Daina tapo išties populiari, tačiau ne pačia geriausia prasme – 13-metei merginai tąkart teko atlaikyti nemenką pašaipų bangą. 

24

Net ir dabar, po 10 metų, Rebecca neslepia, kad kūrinys pakeitė ne tik jos pačios gyvenimą, bet ir daugybės internautų.

(24 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Legendinė„Friday“ atlikėja po 10 metų: teko sulaukti net mirtimi grasinančių laiškų

Dabar užsienio žiniasklaidai Rebecca jau gali pasakoti visą tiesą – pasirodo, kad po skandalingo hito ji ne tik sulaukdavo grasinimų susidoroti, bet po kurio laiko jai netgi teko mesti mokyklą. Tiesa, ne viskas buvo taip blogai – atlikėja laimėjo „Teen Choice Award“, o taip pat įgijo ir gerbėjų, kurie ją palaiko nuo pat karjeros pradžios.

„Buvo išties nelengva. Dabar, atsigręžusi atgal, suprantu, kad paprasčiausiai stengiausi padaryti tai, kas geriausia. Man pasisekė, jog galėjau daryti tai, kam proga pasitaiko tik vienąkart gyvenime. Juk dirbau su Katy Perry, laimėjau „Teen Choice Award“. Išgyvenau nuostabių dalykų, tačiau tuo pačiu metu pasitaikė ir itin tamsių momentų“, – atviravo R. Black.

Ir nors kai kuriems atrodė, kad išleidusi savo hitą „Friday“, dainininkė vėliau dėl to pasigailėjo, ji tikino, kad iš tiesų buvo priešingai: „Labai daug išmokau, ir, esu įsitikinusi, kad tai mane padarė tuo, kuo esu dabar.“

Todėl nepaisant to, kad jos debiutinė daina publikos buvo priimta tiesiog tragiškai, Rebecca buvo kur kas labiau užsispyrusi, nei galėjo pasirodyti. Vis dėlto ji neslepia, kad toliau kurti buvo itin sunku.

Dabar, galiausiai, viskas pasikeitė. Rebecca susikūrė „YouTube“ platformos paskyrą, kurioje dalijasi vaizdo įrašais ir žmonėms leidžia suprasti, kad ji – lygiai toks pats tikras žmogus, kaip ir bet kas kitas. „Norėjau, kad žmonės jaustųsi taip, tarsi mane pažįsta“, – teigė mergina.

Negana to, pasirodo, kad daug žmonių, kurie aršiai prieš 10 metų kritikavo dainininkę, dabar skuba jos atsiprašyti. „Dabar pusė komentatorių rašo, kad negali patikėti, jog buvo tarp tų žmonių, kurie man sakė tiesiog tragiškus dalykus“, – teigė atlikėja.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų