oskarai

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „oskarai“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „oskarai“.

Akibrokštas „Oskaruose“: iš transliacijos iškirpta ukrainiečių pergalės akimirka

Pernai „Oskarų“ apdovanojimuose nominaciją iškovojo skandalingasis filmas „Navalnas“, tačiau sutrumpintoje transliacijos versijoje jam vietos atsirado. Visgi šiemet – akibrokštas.  Šiemet, iš sutrumpintos tarptautinės televizijos „Oskarų“ ceremonijos versijos netikėtai iškirptas filmo „20 dienų Mariupolyje“ apdovanojimo momentas ir galinga režisieriaus Mstislavo Černovo kalba.
2024-03-13

Mantas Petruškevičius „Oskarų“ svečiams dekoravo prabangią vakarienę: dalyvavo Holivudo elitas

Kovo 10-osios vakarą ryškiausios scenos žvaigždės rinksi „Dolby“ teatre Holivude, Los Andžele, kur nugriaudėjo 96-oji „Oskarų“ ceremonija. Po jos svečių laukė ypatinga VIP vakarienė, kurios dekoratoriumi tapo žinomas lietuvių dekoratorius, floristas Mantas Petruškevičius.
78 2024-03-12

Ant scenos Emma Stone raudo iš gėdos: įtampą nuleido juoku

96-uosiuose „Oskarų“ apdovanojimuose Emma Stone laimėjo geriausios aktorės kategorijoje. Tačiau eidama į sceną atsiimti trokštamos statulėlės ji patyrė nepatogumų, kai suplyšo jos suknelė. Emma neslėpė šios gėdingos akimirkos ir iškart, pakilusi į sceną, pademonstravo sugadintą mados ženklo „Louis Vuitton“ šventinę aprangą. „O, dieve. Aš suplėšiau savo suknelę“, – pradėjo kalbą E. Stone ir atsisukusi parodė suknelės plyšį.
2024-03-11

„Kino pavasaryje“ – net keturi „Oskaro“ apdovanojimą pelnę filmai

Dviguba šventė Lietuvos kino gerbėjams – ne tik išaušusi saulėta 34-oji Kovo 11-oji, bet ir ką tik Los Andžele įvykę 96-ieji JAV Kino meno ir mokslo akademijos apdovanojimai, kurių metu įvertinti įspūdingiausi praėjusių metų filmai. Šventė tęsiasi – net tris „Oskarais“ apdalintus filmus rodys jau šį ketvirtadienį, kovo 14 d. prasidedantis Vilniaus miesto kino festivalis „Kino pavasaris“. Festivalio rengėjai ramina – seansų žadama tiek, kad filmus pamatytų visi norintys.
2024-03-11

„Vidurinės mokyklos miuziklo“ žvaigždė Vanessa Hudgens laukiasi pirmagimio

Vasario 10-osios vakarą ryškiausios scenos žvaigždės rinksi „Dolby“ teatre Holivude, Los Andžele, kur nugriaudėjo 96-oji „Oskarų“ ceremonija. Tiek ant scenos, tiek ant raudonojo kilimo netrūko staigmenų, o štai aktorė Vanessa Hudgens (35 m.) ceremonijoje taip pat pranešė ir džiugią žinią – ji laukiasi pirmagimio. Filmo „Vidurinės mokyklos miuziklas“ aktorė su vyru Cole'u Tuckeriu netrukus taps tėvais.
2024-03-11

Ant „Oskarų“ raudonojo kilimo žvaigždės spindėjo elegancija: demonstravo prabangą

96-ųjų „Oskarų“ apdovanojimų raudonasis kilimas sekmadienį prasidėjo stilingai – didžiausios žvaigždės į „Dolby“ teatrą Holivude atvyko pasipuošusios pačiais prabangiausiais drabužiais. Nors renginys buvo transliuojamas tiesiogiai, transliacija vėlavo dėl prie renginio vietos susirinkusių protestuotojų, kurie buvo užtvėrę eismą. Žmonės, susirinkę su plakatais ir vėliavomis protestavo prieš JAV paramą Izraeliui, bemėtančiam bombas Gazos ruože.
2024-03-11

Los Andžele išdalinti „Oskarai“: scenoje – nuogas aktorius, suplyšusi suknelė ir aplankęs svečias

Kovo 10-osios vakarą ryškiausios scenos žvaigždės rinksi „Dolby“ teatre Holivude, Los Andžele, kur nugriaudėjo 96-oji „Oskarų“ ceremonija.  Nors renginys buvo transliuojamas tiesiogiai, transliacija vėlavo dėl prie renginio vietos susirinkusių protestuotojų, kurie buvo užtvėrę eismą. Žmonės, susirinkę su plakatais ir vėliavomis protestavo prieš JAV paramą Izraeliui, bemėtančiam bombas Gazos ruože. Visgi renginiui protestai daugiau įtakos neturėjo.
2024-03-11

Holivudas rengiasi „Oskarų“ ceremonijai: vieno filmo sėkme neabejojama

Ryškiausios Holivudo žvaigždės sekmadienį rengiasi svarbiausiam šou verslo vakarui – „Oskarų“ įteikimo ceremonijai, kurioje, prognozuojama, dominuos Christopherio Nolano filmas „Openheimeris“. Ch. Nolano drama apie atominės bombos kūrėją, praėjusios vasaros masinio „Barbenheimerio“ fenomeno pusė, yra tvirta favoritė laimėti geriausio filmo statulėlę ir daugybę kitų apdovanojimų per iškilmingą ceremoniją.
2024-03-10

„Openheimeris“ gavo pagrindinį Ekrano aktorių gildijos apdovanojimą

Christopherio Nolano „Openheimeris“ šeštadienį gavo pagrindinį Ekrano aktorių gildijos (SAG-AFTRA) apdovanojimą, galintį pranašauti ir „Oskarų“ sėkmę. Tai buvo pirmas Holivudo aktorių profesinės sąjungos apdovanojimų vakaras po pernai surengto ilgiausio per SAG-AFTRA istoriją streiko. Prestižinis SAG apdovanojimas už geriausią aktorių komandos darbą dažnai būdavo geriausio filmo „Oskaro“ pranašas.
2024-02-25

Filmas „Oppenheimeris“ gavo 13 „Oskaro“ nominacijų

Antradienį „Oskarų“ nominacijose dominavo „Oppenheimeris“ – Christopherio Nolano meistriškas atominės bombos kūrėjo portretas – pelnęs įspūdingą skaičių – 13 – nominacijų, įskaitant už geriausią filmą. Po jo lenktynėse dėl prestižiškiausių Holivudo apdovanojimų sekė „Prasti reikalai“ („Poor Things“), moteriškas požiūris į Frankenšteino mitą, – 11 nominacijų ir Martino Scorsese „Gėlių mėnulio žudikai“ („Killers of the Flower Moon“) – 10 nominacijų.
2024-01-24
REKLAMA
REKLAMA

Daugiausia nominacijų „Oskarų“ apdovanojimams gavo „Openheimeris“

Christopherio Nolano epas apie atominės bombos kūrėją „Openheimeris“ (Oppenheimer) antradienį surinko daugiausiai – 13 – „Oskarų“ nominacijų ir užėmė lyderio poziciją lenktynėse dėl Holivudo apdovanojimų.
2024-01-23

Melas Brooksas, Angela Bassett gavo garbės „Oskarus“

Komikas Melas Brooksas antradienio vakarą privačios vakarienės Holivude metu gavo antrąjį savo „Oskarą“. Renginys „Governors Awards“, surengtas jau 14-ąjį kartą, nebuvo transliuojamas per televiziją, tačiau tarp susirinkusiųjų buvo pilna garsenybių: dalyvavo Martinas Scorsese, Christopheris Nolanas, Leonardo DiCaprio, Penelope Cruz, Natalie Portman, Bradley Cooperis. „Pažadu, kad šito neparduosiu“, – apie gautą apdovanojimą pajuokavo M. Brooksas.
2024-01-10

„Vandens forma“ – net ir „monstrams“ reikia meilės

1935-ųjų Jameso Whale'o filme „Frankenšteino nuotaka“ pabaisa ištaria skausmo perpildytą frazę: „Vienišas – blogai. Draugas – gerai“. Būtent apie tai kalbama 2017-ųjų Guillermo del Toro filme „Vandens forma“ (angl. „Shape of Water“) – apie vienatvę tų, kurie gimė kitokie. 4 „Oskarus“ laimėjusią mistišką fantastinę juostą jau šeštadienį galės pamatyti TV3 televizijos žiūrovai. Iš karto galiu perspėti, kad „Vandens forma“ niekada nevirsta stebuklinga pasaka, kurią žada svajinga įžanga.
2023-12-09

Rita Ora apie vieną įvykį sunkiai kalba iki šiol: „Užvaldė nervai“

Atlikėja Rita Ora atskleidė, kas iš tikrųjų nutiko 2015 m. per jos pirmąjį „Oskarų“ apdovanojimų pasirodymą užkulisiuose. 32-ejų moteris buvo pakviesta atlikti savo hitą „Grateful“ per didelio atgarsio sulaukusius apdovanojimus po to, kai pelnė nominaciją už geriausią originalią dainą. Nors filmuotoje medžiagoje matyti, kad britų popmuzikos žvaigždė scenoje atrodo pasitikinti savimi, Rita prisipažino, kad slapta kovojo su kankinančia scenos baime, rašo dailymail.co.uk.
2023-08-16

Navalnas dėkojo filmo apie jį kūrėjams: visą savo indėlį skiriu sąžiningiems ir drąsiems žmonėms

Įkalintas Rusijos disidentas Aleksejus Navalnas trečiadienį išreiškė padėką žmonėms, kurie priešinasi diktatūrai ir karui, ir padėkojo komandai, sukūrusiai „Oskarą“ pelniusį dokumentinį filmą „Navalnas“ (Navalny) apie jo apnuodijimą nervus paralyžiuojančia medžiaga „Novičiok“ ir politinę veiklą.
2023-03-15

Drąsiu įvaizdžiu vakarėlyje nustebino jauna aktorė: krūtinę dengė vos viena plunksna

Aktorės Hunter Schafer „Oskarų“ vakarėlio įvaizdis tiesiog traukte traukė praeivių žvilgnius. Kasmetiniame renginyje, kuris vyko kovo 12 d. Beverli Hilse, „Wallis Annenberg Center for the Performing Arts“, 24-erių mergina ant mėlynojo kilimo sukėlė nuostabą vilkėdama baltą, elegantišką Ann Demeulemeester dviejų dalių drabužį, rašo eonline.com. Viršutinė dalis buvo subtili balta liemenėlė, padaryta iš plunksnos, o sijonas buvo šilkinis, žemo liemens.
2023-03-14

37-erių dainininkė Ciara pasipuošė perregima suknele: nepaliko vietos fantazijai

Kovo 12-osios vakarą Los Andžele įvyko 95-oji „Oskarų“ teikimo ceremonija, kurioje išdalinti apdovanojimai aktoriams, režisieriams ir kitiems nusipelniusiams. Po apdovanojimų žvaigždės tradiciškai rinkosi į „Vanity Fair“ vakarėlį. Kai kurios žvaigždės pasirinko itin drastiškus stiliaus derinius. 37-erių dainininkė Ciara buvo su tinkleline suknele. Ji įvaizdį papildė aukštomis aksominėmis pirštinėmis.
2023-03-14

Navalnas apie „Oskaro“ laimėjimą sužinojo iš savo teisininko

Įkalintas Rusijos opozicijos lyderis Aleksejus Navalnas pirmadienį iš savo teisininko sužinojo, jog filmas „Navalnas“ (Navalny) apie jo apnuodijimą nervus paralyžiuojančia medžiaga „Novičiok“ ir politinę veiklą pelnė „Oskaro“ apdovanojimą už geriausią dokumentinį filmą.
2023-03-14

„Oskarų“ ceremonijoje netrūko staigmenų: scenoje pasirodė asilas

Los Andžele nuaidėjo 95-oji „Oskarų“ ceremonija. Šiuose apdovanojimuose triumfavo filmas „Viskas iškart ir visur“, pelnęs net 7 statulėles. Pagrindinė šio filmo aktorė tapo ir pirmąja azijiete, namo parsinešusia „Oskarą“ geriausios aktorės kategorijoje. Šioje ceremonijoje netrūko ir staigmenų – „Oskarų“ scenoje pasirodė asilas. Akimirka, kai 95-ojoje „Oskarų“ ceremonijoje triumfuoja kino juosta „Viskas iškart ir visur“ ir pelno svarbiausią vakaro apdovanojimą – geriausio metų filmo.
2023-03-13

Kancleris Scholzas didžiuojasi 4 „Oskarus“ pelniusiu vokiečių antikariniu filmu

Vokietijos kancleris Olafas Scholzas pirmadienį išreiškė pasididžiavimą, kad vokiečių antikarinis filmas „Vakarų fronte nieko naujo“ (All Quiet on the Western Front) pelnė keturis „Oskarus“, įskaitant geriausio tarptautinio filmo apdovanojimą. „Sveikinu su keturiais „Oskarais“!“ – O. Scholzas parašė tviteryje. „Tai didžiulė vokiečių filmo sėkmė, ja galima pagrįstai didžiuotis, – pridūrė Vokietijos kancleris.
2023-03-13

„Oskarų“ stilius: kas prašovė pro šalį, o kas pataikė į dešimtuką?

Kovo 12-osios vakarą Los Andžele įvyko 95-oji „Oskarų“ teikimo ceremonija, kurioje išdalinti apdovanojimai aktoriams, režisieriams ir kitiems nusipelniusiams. Į renginį susirinksios žvaigždės stengėsi pranokti viena kitą spindinčiais bei įmantriais įvaizdžiais. Šventinį vakarą pasirodė ir garsiausios muzikos žvaigždės – garsius kūrinius atliko Lady Gaga, vaikelio besilaukianti atlikėja Rihanna, Lenny Kravitz, Rahul Sipligunj, Kaala Bhairava ir daugelis kitų.
2023-03-13

Nugriaudėjo 95-oji „Oskarų“ ceremonija: džiaugsmo ašaros ir pokštai apie Willo Smitho poelgį

Kovo 12-osios vakarą Los Andžele įvyko 95-oji „Oskarų“ teikimo ceremonija, kurioje išdalinti apdovanojimai aktoriams, režisieriams ir kitiems nusipelniusiams. Kino juostai „Viskas iškart ir visur“ buvo žadama ypatinga sėkmė – jis nominuotas net 11-oje kategorijų. Ypatingą vakarą filmas pelnė daugiausiai apdovanojimų – net 7 statulėles bei buvo paskelbtas geriausiu metų filmu, rašo independent.co.uk.
2023-03-13

Nenuspėjama „Oskarų“ spėlionė: kas šluostysis ašaras, o kas šaus pergalės šampaną

Naktį iš sekmadienio į pirmadienį Lietuvos laiku kino pasaulį drebins „Oskarų“ apdovanojimų ceremonija, kuri šiemet kaip niekad intriguojanti. Ar Holivudo šulai dar kartą nusilenks Stevenui Spielbergui? O gal jų pasirinkimas bus absoliučiai beprotiškas filmas apie multivisatas? Naujienų portalo tv3.lt tinklalaidės apie kiną „Ekrano karta“ kūrėjai Laurynas ir Vilmantas išsirinko 12 kategorijų „Oskarų“ apdovanojimuose ir spėja, kas šiemet namo parsiveš statulėlę.
2023-03-12

Bažnytinis teismas, pirties malonumai ir lažybos dėl „Oskarų“

Lietuvos kino teatruose rodoma Tito Lauciaus komiška drama „Paradas“. Filmas, kurį įkvėpė paties Tito tėvų skyrybos prieš bažnytinį teismą, kurti pradėtas... Čekijos aludėse.
2023-03-09

„Oskaro“ nevertas „Įsikūnijimas 2“ ir ekrano žvaigždės politikoje

Į politiką veržėsi ne viena ekrano žvaigždė, aišku, ne visoms pavyko pasiekti aukštumų šioje srityje. Tačiau yra keletas aktorių, kurie ne tik užėmė aukščiausius postus, bet ir stipriai prisidėjo užbaigiant... Šaltąjį karą. Naujienų portalo tv3.lt tinklalaidės apie kiną „Ekrano karta“ kūrėjai Laurynas ir Vilmantas apžvelgia ekrano žvaigždes, kurios kada nors buvo politikoje arba bandė laimę rinkimuose. Norinčiųjų yra ir šių metų savivaldos rinkimuose.
2023-03-02

Paaiškėjo daugiausia nominacijų „Oskarų“ apdovanojimuose gavęs filmas

Siurrealistinis, po daugybę pasaulių keliaujantis mokslinės fantastikos filmas „Viskas iškart ir kartu“ (Everything Everywhere All at Once) antradienį surinko daugiausiai – 11 – „Oskarų“ nominacijų ir užėmė lyderio poziciją lenktynėse dėl Holivudo apdovanojimų.
2023-01-24

„Oskaro“ nominacijos sieks dar 2 lietuviški filmai: patvirtino JAV Kino meno ir mokslo akademijos

JAV Kino meno ir mokslo akademijos patvirtintos „Oskaro“ komisijos Lietuvoje sprendimu siekti „Oskaro“ patikėto Lauryno Bareišos filmo „Piligrimai“ gretas papildo dar du filmai: Sergejaus Loznicos dokumentinis filmas „Mr Landsbergis. Sugriauti blogio imperiją” (prod. Uljana Kim) bei Saulės Bliuvaitės trumpametražis dokumentinis filmas „Limuzinas“ (prod. Giedrė Burokaitė). „Mr Landsbergis.
2022-10-28

„Oskarų“ apdovanojimams Lietuva siūlo Lauryno Bareišos filmą „Piligrimai“

Jungtinių Valstijų Kino meno ir mokslo akademijos patvirtinto „Oskaro“ komiteto Lietuvoje sprendimu siekti prestižinio apdovanojimo šiemet patikėtas Lauryno Bareišos filmas „Piligrimai“. Kaip antradienį pranešė Lietuvos kino centras, šis festivaliuose pripažintas filmas pretenduoja patekti į geriausio tarptautinio filmo nominantų sąrašą.  Pretendento į „Oskarą“ rinkimų atranką organizuoja Lietuvos kino centras ir Lietuvos kinematografininkų sąjunga.
Aktualijos 2022-09-20

Ant scenos kolegai užvožęs Willas Smithas prabilo viešai: sulaukė skaudžių pasekmių

Willas Smithas išleido vaizdo įrašą, kuriame atsiprašė Chriso Rocko už tai, jog jam trenkė per metų pradžioje vykusią „Oskarų“ ceremoniją. W. Smithas savo „YouTube“ kanale pasidalijo vaizdo įrašu, kuriame paaiškino įvykusią situaciją, bei atsiprašė Chriso, jo draugų ir šeimos.  53-ejų aktorius vaizdo įrašą pradėjo užrašu: „Praėjo nemažai laiko... Per praėjusius kelis mėnesius aš daug dirbau su savimi. Jūs uždavėte man daug klausimų, ir aš norėjau į juos visus atsakyti.
2022-07-30

Smūgis Willui Smithui: 10 metų negalės dalyvauti „Oskaruose“

Aktoriui Willui Smithui dešimčiai metų uždrausta dalyvauti „Oskarų“ ceremonijose ir kituose JAV Kino meno ir mokslo akademijos renginiuose. Toks sprendimas priimtas po to, kai jis „Oskarų“ apdovanojimų ceremonijos metu trenkė komikui Chrisui Rockui per veidą.  Willui Smithui JAV Kino meno ir mokslo akademija dešimčiai metų uždraudė dalyvauti „Oskaruose“, praneša CNN.
2022-04-09

TV3 kino premjera – „Parazitas“: komedija, kuriai nereikia klounų, tragedija, kuriai nebūtini blogiečiai

Jau šiandien TV3 „Šeštadienio gero kino vakaro“ žiūrovų laukia neeilinė premjera – visą pasaulį sužavėjusi kino juosta „Parazitas“. Netikėti siužeto vingiai ir genialiai pateikta istorija įtrauks taip, kad net ir jai pasibaigus, mintys vis dar suksis apie pagrindinius filmo herojus.
2022-04-02

Šeštadienio gero kino vakaras. „Parazitas“ – kaip užsikrėsti meile Pietų Korėjos kinui

Pietų Korėjos kino genijaus Joon-ho Bongo šedevras „Parazitas“ jau 3 metus kaip realus kraugerys neduoda ramiai gyventi nemažai daliai pasaulio kinomanų. Kodėl? Nes drąsiai galiu teigti, kad ekranuose vis dar nepasirodė toks filmas, kuris vienu metu tiek ir pasotintų, tiek ir paliktų žiūrovą išbadėjusį atsakymų į tam tikrus klausimus. Kai kurie filmai geba netikėtai nustebinti savo žiūrovą, tačiau tikri šedevrai jį įtrauks ir kels nuolatinę įtampą.
2022-03-31

Willas Smithas viešai prabilo apie „Oskaruose“ įvykusį incidentą: man gėda

Willas Smithas „Oskarų“ ceremonijoje įžengė į sceną ir smogė Chrisui Rockui. Šis incidentas įvyko po to, kai komikas pajuokavo dėl jo žmonos. Dabar vyras parašė viešą laišką ir atsiprašė kolegų. Komikas Chrisas Rockas žengė ant „Oskarų“ scenos ir pristatė geriausią dokumentinį filmą, skelbė dailystar.co.uk. Kai Chrisas Rokas pasirodė scenoje pristatyti kito apdovanojimo, jis pajuokavo dėl W. Smitho žmonos ir teigė, kad labai laukia „G.I. Jane 2“ filmo premjeros.
2022-03-29

„Oskarų“ metu – dėmesys karui Ukrainoje: Mila Kunis ant scenos pasakė jausmingą kalbą

Los Andželą sudrebino 94-oji „Oskarų“ apdovanojimų ceremonija. Prestižiniuose apdovanojimuose šiemet tylos minute pagerbta ir karo niokojama Ukraina. Tačiau renginyje netrūko ir dramų – netyla atgarsiai po to, kai Willas Smithas sudavė smūgį komikui, kuris įžeidė jo žmoną. Nestigo ir staigmenų. 12-ai apdovanojimų nominuota ir favorite laikyta kino juosta „Šuns galia“ laimėjo vos vieną apdovanojimą. Los Andžele įžymybės žengia raudonuoju kilimu – prasideda 94-oji „Oskarų“ ceremonija.
2022-03-28

Willas Smithas pravirko ir atsiprašė kolegų: „Meilė priverčia daryti beprotiškus dalykus“

Holivude nugriaudėjo 94-toji „Oskarų“ teikimo ceremonija. Jos metu netrūko ir incidentų. Komiko ištarti žodžiai supykdė Willą Smithą ir šis jam smogė į veidą. Galiausiai vyras dėl to atsiprašė ir apsipylė ašaromis. Komikas Chrisas Rockas žengė ant „Oskarų“ scenos ir pristatė geriausią dokumentinį filmą, skelbė dailystar.co.uk.
2022-03-28

Willas Smithas neatlaikė: užlipo ant „Oskarų“ scenos ir smogė Chrisui Rockui į veidą

Willas Smithas „Oskarų“ ceremonijoje įžengė į sceną ir smogė Chrisui Rockui. Šis incidentas įvyko po to, kai komikas pajuokavo dėl jo žmonos. Komikas Chrisas Rockas žengė ant „Oskarų“ scenos ir pristatė geriausią dokumentinį filmą, skelbė dailystar.co.uk. Kai Chrisas Rokas pasirodė scenoje pristatyti kito apdovanojimo, jis pajuokavo dėl W. Smitho žmonos ir teigė, kad labai laukia „G.I. Jane 2“ filmo premjeros.
2022-03-28

Geriausio režisieriaus „Oskaras“ atiteko Campion už „Šuns galią“

Jane Campion sekmadienį pelnė geriausio režisieriaus „Oskarą“ už savo tamsųjį vesterną „Šuns galia“ (The Power of the Dog), su kuriuo novatorė Naujosios Zelandijos kino kūrėja grįžo į Holivudą. Per daugiau nei 90 metų skaičiuojančią ceremonijos istoriją ji tapo tik trečiąja moterimi, gavusia geriausio režisieriaus statulėlę.
2022-03-28

Seanas Pennas iškėlė ultimatumą „Oskarams“: reikalauja išskirtinio dėmesio Zelenskiui

Aktorius Seanas Pennas  pareiškė, jog ketina išlydyti savo turimas „Oskarų“ statulėles, jeigu per sekmadienį Holivude vyksiančią ceremoniją Volodymyras Zelenskis negaus progos pasakyti kalbos.
2022-03-27

Paskelbti „Oskarų“ favoritai: sąrašuose – netikėti filmai

Mokslinės fantastikos epas „Kopa“ (Dune), drama apie virsmą suaugusiuoju „Saldymedžio pica“ (Licorice Pizza) ir miuziklo perdirbinys „Vestsaido istorija“ (West Side Story) ketvirtadienį gavo rimtą Holivudo apdovanojimų sezono postūmį, kelioms kino industrijos gildijoms paskelbus savo nominantų sąrašus.
2022-01-28

Įspūdingas stilius „Oskarų“ ceremonijoje: suknelė švietė tamsoje

Sekmadienio naktį įvykusių „Oskarų“  ceremonijoje aplinkinių dėmesį prikaustė aktorė Zendaya. Moters suknelė ne tik traukė akį ryškia geltona spalva – ji švietė tamsoje. 24 metų aktorė šiemet nominuota „Oskarui“ nebuvo – moteris ceremonijoje įteikė vieną iš statulėlių. Zendaya vilkėjo ryškiai geltoną Valentino suknelę iškirptu juosmeniu bei atvirus Jimmy Choo batelius. Prie suknelės ji priderino tokią pat ryškią veido kaukę.
2021-04-26

„Oskaro“ statulėlių dalybos sudrebino JAV: paskelbė, koks filmas pripažintas geriausiu

Demencija sergantį žmogų filme „Tėvas“ suvaidinęs Anthony Hopkinsas sekmadienį buvo apdovanotas geriausio aktoriaus „Oskaro“ statulėle. 83-ejų A. Hopkinsas yra vyriausias aktorius, laimėjęs šį apdovanojimą.
2021-04-26

Žvaigždės ruošiasi unikaliems „Oskarams“, į pagrindinį prizą pretenduoja „Klajoklių žemė“

Tai tikrai bus „Oskarai“, kokių iki šiol nebuvo: per tiesioginę transliaciją iš geležinkelio stoties bus pagerbti filmai, kuriuos retas matė kino teatruose. O aukščiausio lygio Holivudo žvaigždės dėl COVID-19 susirinks pirmą kartą po daugiau nei metų. Pergalė šiuose apdovanojimuose prognozuojama Chloe Zhao dramai „Klajoklių žemė“ (Nomadland), kurioje pasakojama apie visuomenės paraštėse atsidūrusius amerikiečius.
2021-04-25

Įdomūs faktai apie Oskarus: gipsinės statulėlės ir septyni Oskarai nykštukai

Sekmadienį Los Andžele bus įteiktos jau 93-ųjų Oskarų statulėlės. O ar žinote, koks žmogus turi daugiausiai šių apdovanojimų ir kiek metų buvo jauniausiai jo laimėtojai? Ar kada nors susimąstėte, koks jausmas laikyti Oskaro statulėlę? O ji, pasirodo, gana sunki – 34 centimetrų aukščio statulėlė sveria net tris su puse kilogramo! Statulėlę, vaizduojančią riterį su kardu, stovintį ant filmo juostos, sukūrė Metro-Goldwyn-Mayer meno vadovas Cedricas Gibbonsas.
2021-04-25

„Auksiniai gaubliai“ pradeda pandemijos eros Holivudo apdovanojimų sezoną

Holivudo apdovanojimų sezoną sekmadienį pradeda labai kitokie „Auksiniai gaubliai“. Ši iš esmės virtuali ceremonija paskatins arba sužlugdys filmų viltis laimėti „Oskarą“. Tarp tokių jau dabar tarp pretendentų minimų filmų yra „Klajoklių žemė“ (Nomadland) ir „Čikagos septyneto teismas“ (The Trial of the Chicago 7). Kino žvaigždžių paprastai sausakimšą vakarėlį, į „Beverly Hills“ viešbučio pokylių salę pritraukiantį didžiausias kino pramonės garsenybes, pakeitė „pandeminė versija“, kuri bus tra...
2021-02-28

Vitulskiai ruošiasi Helovinui: tai viena iš laukiamiausių vaikų švenčių

Jau netrukus visas pasaulis pasitiks pačią baisiausią ir mistingiausią šventę – Heloviną. Būtent ši šventė sparčiai populiarėja ir lietuvaičių tarpe.  Į Lietuvą vis dažniau pūsteli modernūs europietiški ar amerikietiški vėjai. Vieniems tai suteikia džiaugsmo ir pelno, kitiems kelia pasipiktinimą.
2020-10-31

Šių faktų apie garsenybes nežinojote: stengiasi to neviešinti

Visas pasaulis stebi turtingų ir garsiausių žmonių gyvenimus. Tikrieji gerbėjai žino kiekvieną savo idealo biografiją ir kasdienį gyvenimą. Tačiau yra keletas faktų, kurias garsenybės stengiasi nuslėpti ir jų neviešinti. Kitokie Denzelio Washingtono pirštai Vaikystėje žaisdamas krepšinį patyrė traumą sudūręs mažąjį pirštą su kamuoliu. Pirštas taip ir reikiamai nesugijo, jis vis dar kreivoje padėtyje. Kartais jis išsilenkia arba atsiskiria nuo kitų pirštų.
2020-10-29

Dėl pandemijos atidedama „Oskarų“ teikimo ceremonija

Naujojo koronaviruso pandemijai privertus uždaryti kino teatrus ir sugriovus Holivudo filmų išleidimo grafikus, 93-ioji „Oskarų“ įteikimo ceremonija atidedama aštuonioms savaitėms iki balandžio 25-osios, pirmadienį paskelbė Kino meno ir mokslo akademija.
2020-06-15

„Penktas kėlinys“: LKL sezono Oskarai ir „Auksinės avietės“

„Penktojo kėlinio“ laidoje šį kartą buvo išdalinti simboliniai Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe–LKL“) sezono Oskarai ir „Auksinės avietės“. Naudingiausio žaidėjo kategorijoje laidos dalyvių nuomonės kiek išsiskyrė, kaip ir geriausio legionieriaus. Vieningai sutarta, kad geriausiu lygos naujoku lietuviu tapo „Šiaulių“ garbę gynęs Rokas Gustys, o geriausiai gynyboje darbavosi žalgirietis Thomasas Walkupas.
2020-03-18

Bolivudo „Oskarai“ dėl koronaviruso pavojaus atšaukti

Bolivudas penktadienį dėl plintančio koronaviruso atšaukė savųjų „Oskarų“ – Tarptautinės indų kino akademijos (IIFA) apdovanojimų – įteikimo vakarą. Didžiausio Indijos kino pramonės apdovanojimų renginio organizatoriai sakė dėl augančios sveikatos krizės „opumo“ turėję atšaukti trijų dienų šventę Indauro mieste Madhja Pradešo valstijoje.
REKLAMA
„Dingęs princas“  „Dingęs princas“

Nauja Mišelio Hazanavičiaus juosta visai šeimai „Dingęs princas“ tėvus privers iš naujo pamilti tėvystę, vaikus – patikėti pasakomis

Lietuvių kilmės prancūzų režisierius Mišelis Hazanavičius, kurio filmas „Artistas“ laimėjo net 5 „Oskarus“, į kino sales kovo 13 dieną grįžta su nauja lietuviškai dubliuota juosta, skirta visai šeimai – „Dingęs princas“. Filme pasakojama jaudinanti aštuonmetės Sofijos ir jos tėčio istorija suvirpins jautriausias tėvystę bent kartą pajutusių suaugusiųjų žiūrovų stygas savo keliamais aktualiais klausimais, o mažųjų širdis užkariaus ekrane vaizduojamais pasakiškais nuotykiais.
2020-02-28
Į viršų