givenchy

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „givenchy“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „givenchy“.

Ištekėjo žuvusios „Greitų ir įsiutusių“ žvaigždės dukra: prie altoriaus lydėjo artimiausias tėčio bendražygis

Jaukioje ceremonijoje ištekėjo prieš septynierius metus tragiškai žuvusio aktoriaus Paulo Walkerio dukra Meadow.  2013 metais aktorius Paulas Walkeris tragiškai žuvo automobilio avarijoje. „Greitų ir įsiutusių“ žvaigždės dukra Meadow Walker praėjusią savaitę jaukioje ceremonijoje ištekėjo už mylimojo Louiso Thortono-Allano.  Pora aukso žiedus sumainė Dominikos respublikoje. Mergina šventės dieną vilkėjo specialiai jai kurtą „Givenchy“ suknelę.
2021-10-23

Be titulo likęs Harry pradeda naują etapą: skinsis kelią muzikos pasaulyje?

Šių metų pradžioje paskelbę apie tai, kad ketina mažinti savo karališkąsias pareigas ir daugiau laiko praleisti už Atlanto, netrukus princas Harry ir jo mylimoji Meghan Markle liko be titulų. Tiesa, Harry populiarumas neblėsta, o dar visai neseniai internete pasirodė vaizdo įrašas, kuriame jis užminė mįslę dėl naujos karjeros. Vaizdo įrašė jis stovi prie mikrofono kartu su Jonu Bon Jovi. Jame J. Bon Jovi dalina patarimus Harry.
2020-03-07

Karališkosios šeimos skandalas palietė ir atlikėją Minaj: išsakė savo nuomonę

Visai neseniai Meghan Markle ir princas Harry šokiravo tiek gerbėjus, tiek ir likusią karališkosios šeimos dalį, kai viešai pareiškė, kad ketina atsisakyti dalies savo pareigų ir daugiau laiko praleisti JAV, kartu su hercogienės mama Doria. Šis skandalu tapęs įvykis sujaudino ir reperę Nicki Minaj, kuri išsakė savo nuomonę.
2020-02-16

Pittas pajuokė karališkąją šeimą: princas Williamas ir Middleton to nesitikėjo

Visai neseniai Londone nugriaudėjo Britų kino ir televizijos meno akademijos apdovanojimai (BAFTA), arba kitaip – britų „Oskarai“. Renginio nepraleido ne tik ryškiausios kino pasaulio žvaigždės, bet ir karališkoji šeima – princas Williamas ir hercogienė Kate Middleton. Tiesa, būtent jie negalėjo atsipalaiduoti – renginyje sulaukė taiklaus aktoriaus Brado Pitto pokšto.
2020-02-04

Kai ko Markle gailėjosi iškart po vedybų: princą gavo, pasakos – ne

Vos tik Meghan Markle tapo karališkosios šeimos dalimi, daugelis ėmė tikinti, kad tikra meilė egzistuoja – kiekviena moteris gali rasti savo princą ir gyventi pasakoje. Deja, pastarieji metai rodo, kad gyvenimas su karališkąja šeima Jungtinėje Karalystėje nė kiek nepriminė pasakos, o ekspertei netgi įsitikinę, kad buvusi aktorė gailisi, jog metė savo karjerą Holivude. Apie karališkąja šeima rašiusi Sally Bedell Smith pasidalijo savo pastebėjimais.
2020-01-29

Karališkoji drama nesibaigia: Elžbieta ll įsiuto dėl išleistų beveik 3 mln. eurų

Visai neseniai Meghan Markle ir princas Harry šokiravo tiek gerbėjus, tiek ir likusią karališkosios šeimos dalį, kai viešai pareiškė, kad ketina atsisakyti dalies savo pareigų ir daugiau laiko praleisti JAV, kartu su hercogienės mama Doria. Kaip pora vėliau rašė savo „Instagram“ paskyroje, jie ir toliau liks ištikimi karalienei ir ją toliau palaikys visais gyvenimo atvejais, o taip pat stengsis patys tapti kuo įmanoma labiau finansiškai nepriklausomais.
2020-01-18

Karališkosios šeimos skandalas palietė ir Jessie J: išsakė savo nuomonę

Visai neseniai Meghan Markle ir princas Harry šokiravo tiek gerbėjus, tiek ir likusią karališkosios šeimos dalį, kai viešai pareiškė, kad ketina atsisakyti dalies savo pareigų ir daugiau laiko praleisti JAV, kartu su hercogienės mama Doria. Šis skandalu tapęs įvykis sujaudino ir atlikėją Jessie J, kuri išsakė savo nuomonę.
2020-01-17

Atskleista, kuo Markle užsiims nuo šiol: teks išgyventi iš to, ką uždirbs pati

Visai neseniai Meghan Markle ir princas Harry šokiravo tiek gerbėjus, tiek ir likusią karališkosios šeimos dalį, kai viešai pareiškė, kad ketina atsisakyti dalies savo pareigų ir daugiau laiko praleisti JAV, kartu su hercogienės mama Doria. Kaip pora vėliau rašė savo „Instagram“ paskyroje, jie ir toliau liks ištikimi karalienei ir ją toliau palaikys visais gyvenimo atvejais, o taip pat stengsis patys tapti kuo įmanoma labiau finansiškai nepriklausomais.
2020-01-14

Pagaliau viešumoje pasirodžiusi Markle sužavėjo savo įvaizdžiu: užkliuvo kelios detalės

Gegužės 6-ąją Meghan Markle ir princas Harry pagaliau sulaukė šeimos pagausėjimo – porai gimė sūnus. Vis dėlto kadangi hercogienė jau spėjo pagarsėti kaip tikra karališkųjų taisyklių laužytoja, tiek jos gimdymas, tiek ir pirmas pasirodymas viešumoje buvo visiškai kitokie, nei princo Williamo ir jo žmonos Kate.
2019-05-08

Seksualusis Pittas turi antrininką: panašumas šokiruoja

Tūkstančiai žmonių iš viso pasaulio nori atrodyti kaip jų dievaičiai. Jie kreipiasi į plastikos chirurgus, taiko tą patį makiažą, o kai kurie laimingi žmonės yra panašūs į įžymybes nuo pat gimimo. Kai kurie bando uždirbti pinigus naudodamiesi panašumu, kiti nemėgsta šio fakto. 29-erių garsus Prancūzijos modelis Giovanni Bonamy – kaip iš akies luptas Bradas Pittas. Meilės mieste Paryžiuje užaugęs ir modelio karjerą pradėjęs vaikinas išplaukė į pasaulinius vandenis.
2019-04-20
REKLAMA
REKLAMA

Gatvėje jų neatpažintumėte: pamatykite, kaip atrodo garsūs dizaineriai

Ne visi garsūs mados dizaineriai yra vieši žmonės. Dauguma iš mūsų girdi jų vardus ir drabužius jų garsių ženklų drabužius. Tačiau nedaugelis iš mūsų gali įsivaizduoti, kaip atrodo pats Calvin'as Klein'as arba Tommy Hilfiger'as. Pamatykite nuotraukas žmonių, kurie yra prabangių ženklų kūrėjai. Pripažinkite, šie garsiausi dizaineriai niekuo nesiskiria nuo paprastų žmonių gatvėje.
2019-04-07

Nėščios Markle stilius stebina: gilus skeltukas ir ekscentriški batai

Hercogienė Meghan Markle garsi dėl daugybės priežasčių. Akis trakiantis ir vis pro karališkąjį protokolą prašaunantis stilius – viena iš jų. Visai neseniai vykusiame karališkajame renginyje Meghan pasirodė dėvėdama itin drąsiu deriniu. Nors hercogienė pasipuošė gana klasikiniu deriniu – baltais marškiniais ir juodu ilgu sijonu, būtent detalės išdavė jos stiliaus išskirtinumą.
2019-02-11

Vos išgarsėjusi, Markle surengė šokiruojantį vakarėlį: privers į ją pažvelgti kitomis akimis

Meghan Markle žvaigždė įsižiebė daug anksčiau, nei ji tapo princo Harry žmona. Dar 2011 metais, kai gavo Rachel Zane rolę seriale „Suits“, buvo aišku, kad Meghan taps tikra garsenybe. Vis dėlto ne viskas, ką ji darė tai supratusi, yra protu suvokiama. Pasak „Vanity Fair“, Meghan nujautė, kad jos laukia ypatingas gyvenimas. Tai ji suprato iškart po to, kai gavo vaidmenį minėtame seriale.
2018-12-26

Markle demonstruoja suapvalėjusį pilvuką: ir vėl sulaužė karališkąjį protokolą

Visai neseniai Londone įvyko ilgai laukti „Britų mados apdovanojimai“. Kaip ir kasmert, šventė pritraukė daugybę žinomų žmonių. Vis dėlto niekas nesitikėjo, kad apdovanojimuose pasirodys ir hercogienė Meghan Markle. Ši, kai jau tapo įprasta, ir vėl sulaužė karališkąjį protokolą. Pasipuošusi įspūdinga juoda suknele ji ne tik parodė savo itin suapvalėjusį pilvuką ir atidengė pečius, bet ir nagus buvo nusilakavusi juoda spalva.
2018-12-11

Dar vienas fiasko: nėščia Markle pasipuošė visiškai permatomu sijonu

Kai jau atrodo kad hercogienė Meghan Markle jau nebegali nustebinti savo netikėtais apdarų pasirinkimais, ji ima ir padaro visiškai priešingai. Karališkojo turo metu ji jau vilkėjo itin aptemptą suknelę, kitą suknelę puošė gilus skeltukas, dar viena buvo itin trumpa, o nuo kitos ji buvo pamiršusi nusegti etiketę. Vis dėlto to, kas įvyko šįkart, nesitikėjo niekas.
2018-11-05

Vestuvėse – Markle ir Middleton stiliaus dvikova: kuri pasipuošė gražiau?

Šiandien Didžiojoje Britanijoje – didelė šventė. Vos praėjus keliems mėnesiams po gegužę įvykusių karališkųjų princo Harry ir Meghan Markle vestuvių išteka princesė Eugenie. Vindzore, Šv. Jurgio koplyčioje vykstančiose vestuvėse taip pat dalyvauja ir pramogų pasaulio elitas. Princesės Eugenie vestuvių nepraleido Demi Moore, Liv Tyler, Ellie Goulding, Jamesas Bluntas, Naomi Campbell, Kate Moss, Cara Delevigne bei daugelis kitų.
2018-10-12

Paslaptis atskleista: paviešino, kas moka už prabangius K. Middleton ir M. Markle apdarus

Viešumoje pasirodančios karališkųjų šeimų atstovės – Kate Middleton ir Meghan Markle – dažniausiai kiekvienąkart dėvi skirtingą apdarą. Ne paslaptis ir tai, kad moterų drabužiai – išties nepigūs. Visai neseniai užsienio žiniasklaida iškėlė klausimą – kas moka už nepriekaištingą jų įvaizdį? Pasirodo, kad iki tos minutės, kol netapo princo Williamo ar princo Harry žmona, tiek K. Middleton, tiek ir M. Markle už savo drabužius turėjo mokėti pačios.
2018-09-26

Holivudo gražuolio B. Pitto antrininkas pribloškia panašumu: „originalui“ yra ko pavydėti

Visiems dievinantiems Bradą Pittą – džiugios naujienos. Prancūzijoje atrastas garsaus aktoriaus antrininkas. 27-erių metų modelis Giovanni Bonamy – kaip iš akies luptas B. Pittas. Šiuo metu vaikinas dirba modeliu ir studijuoja fiziką JAV. Tačiau jo kūnas, plaukai ir akys – 100 proc. „pagaminti“ Prancūzijoje. Vaikinas kilęs iš meilės miesto – Paryžiaus. 188 cm ūgio ir 79 kg sveriantis vaikinas praktikuoja sveiką gyvenseną ir sportą, mėgsta keliones.
2018-07-29

M. Markle derinys pritrenkė internautus: K. Middleton to niekuomet neišdrįstų

Meghan Markle nesiliauja stebinti pasaulio. Dažniausiai šviesiomis spalvomis besirengianti hercogienė jau kurį laiką renkasi tamsesnius atspalvius, o visai neseniai ji pasirodė pasipuošusi visai kitokiu deriniu, nei esame įpratę ją matyti. Šiuo metu Airijoje su princu Harry viešinti buvusi aktorė pritrenkė gerbėjus. Tądien hercogienė vilkėjo jau 4-ąjį savo derinį, tačiau tai nereiškia, kad jis buvo pats paprasčiausias.
2018-07-13

M. Markle pasimokė iš klaidų: paliko gerbėjus be žado

Princo Harry žmona Meghan Markle vis dažniau viešumoje pastebima atliekanti savo karališkąsias pareigas, o viso pasaulio „stileivos“ nekantrauja pamatyti, kuo ji buvo pasipuošusi šįkart. Galima teigti tik viena – M. Markle puikiai žino, kaip pasimokyti iš savo klaidų. Visą šią ir praėjusią savaitę Meghan demonstravo įvairiausius įvaizdžius, o sulaukusi pirmosios kritikos, žinojo, ką pakeisti.
2018-06-19

Meghan Markle gavo ypatingą karalienės dovaną: tampa Elizabeth II numylėtine?

Ketvirtadienį Meghan Markle leido laiką kartu su karaliene, Elizabeth II, kuri dabar yra jos naujoji giminaitė. Susitikimo metu Meghan sulaukė netikėtos karalienės dovanos. Karališkosios šeimos narės lankėsi Anglijos šiaurės vakaruose. Jos išvyko specialiu karališkuoju traukiniu, turėjo dalyvauti virtinėje numatytų renginių. Kai kuriose nuotraukose matyti, kaip moterys šnekučiuojasi ir kikena. Panašu, kad Meghan puikiai pritampa prie naujosios savo šeimos.
2018-06-17

Karalienei – staigmena: paaiškėjo slapta Meghan suknelės reikšmė

Buvusi JAV aktorė Meghan Markle ketvirtadienį pirmą kartą pasirodė viešai dviese su karaliene Elizabeth II per jos karališkąjį vizitą Anglijos šiaurės vakaruose. Karalienė ir Sasekso kunigaikštienė išvyko specialiu karališkuoju traukiniu. Ketvirtadienį jos turėjo dalyvauti virtinėje numatytų renginių. Vidurdienį kartu su visa Didžiąja Britanija jos tylos minute pagerbė didžiulio gaisro Londono daugiabutyje aukų atminimą, šaliai minint šios 71 žmogaus gyvybę nusinešusios tragedijos metines.
2018-06-14

Negalėsite atitraukti žvilgsnio: apie Meghan suknelę kalba visas pasaulis

Buvusi JAV aktorė Meghan Markle ketvirtadienį pirmą kartą pasirodė viešai dviese su karaliene Elizabeth II per jos karališkąjį vizitą Anglijos šiaurės vakaruose. Karalienė ir Sasekso kunigaikštienė išvyko specialiu karališkuoju traukiniu. Ketvirtadienį jos turėjo dalyvauti virtinėje numatytų renginių. Vidurdienį kartu su visa Didžiąja Britanija jos tylos minute pagerbė didžiulio gaisro Londono daugiabutyje aukų atminimą, šaliai minint šios 71 žmogaus gyvybę nusinešusios tragedijos metines.
2018-06-14

Rihanna visai nebejaučia ribų: gražu ar bjauru?

Visai neseniai Niujorke įvyko ilgai laukta „Ocean’s 8“ filmo premjera, kurioje pasirodė gausus būrys pasaulio įžymybių. Tarp jų – ir dainininkė Rihanna. Kaip ir visuomet, atlikėja dėl savo pasirinktos aprangos sulaukė daugybės dėmesio, tačiau jos gerbėjai jaučiasi suglumę. Viena gražiausių pasaulio moterų laikoma dainininkė pasirodė vilkėdama blizgią violetinę „Givenchy“ mados namų suknelę.
2018-06-08

Išskirtinė galimybė: žymios moterys domėjosi makiažo paslaptimis

Ketvirtadienio popietę kosmetikos ir parfumerijos tinklas „Douglas“ pakvietė garsias Lietuvos moteris bei grožio tinklaraštininkes ir žurnalistes paminėti savo dešimtojo gimtadienio. Šia proga „Douglas“ pakvietė pasaulinio garso vizažistą Neil Young, kuris renginio viešnioms atskleidė makiažo subtilybes bei demonstravo kaip susikurti įspūdingą vakarinį įvaizdį.
2018-06-08

Moterys tiesiog alpsta: vestuvėse – žadą atimantis D. Beckhamo poelgis

Savaitgalį praūžusios karališkosios Meghan Markle ir princo Harrio vestuvės sulaukė tiesiog neregėto pasaulio dėmesio. Ko gero, visų moterų širdys pradėjo daužytis kiek smarkiau, kai pasirodė žavusis  Davidas Beckhamas. Tiesa, savaitgalį pramogų žiniasklaidoje pasirodė naujienos, kuriomis remiantis, futbolo legenda savo gerbėjus nuvylė nederamu elgesiu – pasirodo, jis ceremonijos metu kramtė gumą.
2018-05-21

Atskleista M. Markle vestuvių paslaptis: to nesitikėjo niekas

Vakar buvo perrašyta Didžiosios Britanijos istorija – karalienės Elžbietos II-osios anūkas princas Harry vedė savo išrinktąją, kino aktorę Meghan Markle. Milijonai stebėję šią tuoktuvių ceremoniją žavėjosi ne tik jaunosios suknele, bet taip pat ir įspūdingu veliumu. Penkių metrų ilgio veliumas puikiai papildė „Givenchy“ mados namų kurtą nuotakos M. Markle suknelę. Vis dėlto tik patys akyliausi pastebėjo, jog tai – ne paprastas veliumas. Jame buvo paslėpta žinutė.
2018-05-20

Lažinamės, kad nė neįtartumėte: šios gražuolės gimė vyrais

Gatvėje šias gražuoles pamatę nė nesudvejotumėte – tai įspūdingos išvaizdos moterys. Tačiau tikite ar ne, kadaise visos jos buvo... vyrai. Vienaip ar kitaip, šiandien šios moterys tapo sėkmingos ir žinomos. Dauguma šių gražuolių pasirinko karjerą mados pasaulyje. Andrea Pejic – viena geriausiai pasaulyje žinomų transeksualių. Į karjeros aukštumas ji kopti pradėjo būdama 18-kos. Andrea geba demonstruoti ir moteriškus, ir vyriškus drabužius.
2017-09-09

Perversmas mados pasaulyje: itin liesi modeliai taps nereikalingi

Virtinė prancūzų mados namų, nuo „Christian Dior“ iki „Saint Laurent“, trečiadienį pažadėjo reklamoms ir madų šou nebekviesti itin liesų modelių. Toks žingsnis buvo žengtas mados industrijai sulaukus kritikos, kad ji skatina anoreksiją.
2017-09-06

JAV aktorė Amanda Seyfried laukiasi pirmojo vaiko

Amerikiečių aktorė Amanda Seyfried laukiasi pirmagimio, pranešė apie įžymybes rašantis žurnalas „People“. Šias naujienas aktorė pranešė – ir akivaizdžiai pademonstravo – antradienį Niujorke, per vieną „Givenchy“ renginį. 30 metų A.Seyfried yra šių mados namų „veidas“. Būsimas kūdikis taip pat bus pirmas vaikas A.Seyfried sužadėtiniui, aktoriui Thomas Sadoski. Minėtas žurnalas rašė, kad jie susipažino kovo mėnesį, drauge dirbdami viename Niujorko teatre, o susižadėjo rugsėjį.
2016-11-30

Kim Kardashian buvo išbarta dėl savo viešo puikavimosi

Mados ikona Karlas Lagerfeldas antradienį išbarė Kim Kardashian už puikavimąsi savo turtais, praėjus dienai po apiplėšimo grasinant ginklu Paryžiuje, kur televizijos realybės šou žvaigždė neteko 10 mln. JAV dolerių vertės papuošalų. „Negalima eksponuoti savo turtų ir tada stebėtis, kad yra žmonių, kurie nori jais su tavimi pasidalinti“, – sakė dizaineris žurnalistams po „Chanel“ madų šou.
2016-10-05

Kim Kardashian po apiplėšimo Paryžiuje išskrido namo į JAV

Realybės televizijos žvaigždė Kim Kardashian, iš kurios Paryžiuje plėšikai, grasindami šaunamuoju ginklu ir ją surišę, pagrobė papuošalų už 10 mln. eurų, pirmadienį išskrido namo į JAV, pas savo vyrą reperį Kanye Westą.
2016-10-04

Kim Kardashian įvaizdis prikaustys: žengė per toli?

Seksualioji Kim Kardashian dar kartą nustebino drąsiu stiliaus pasirinkimu. Penktadienį vykusiame renginyje visų dėmesį ji patraukė pasirinkusi itin atvirą suknelę. 35-erių televizijos žvaigždė „Harper‘s Bazaar“ šventėje tikrai neliko nepastebėta. Šį kartą ji visų žvilgsnius prikaustė į šventę atvykusi su permatoma, nėriniuota „Givenchy“ suknele, rašo dailymail.co.uk. Stulbinamas apdaras išryškino apvalius klubus, o gili iškirptė atidengė įspūdingą krūtinę.
2016-09-11

Norėjo pabrėžti natūralų dviejų vaikų motinos grožį: teko nusiimti liemenėlę

Brazilė supermanekenė Gisele Bundchen tapo naujausia žvaigžde, pozavusia mados namų „Givenchy“ džinsu kolekcijos reklamos kampanijai kartu su išvaizdžiuoju aktoriumi Caua Reymond, pranešama tinklapyje instyle.com Penktadienį „Givenchy“ kūrybos direktorius Riccardo Tisci paskelbė „Instagram“ vieną tos seksualios naujos kampanijos nuotrauką. Joje 35 metų gražuolė matoma sėdinti C. Reymondui ant pečių, mūvėdama aptemptas odines kelnes, o apnuoginta jos krūtinė buvo pridengta juodu stačiakampiu.
2016-07-09

Paauglė išleistuvėms nukopijavo Beyonce įvaizdį ir atrodė įspūdingai

JAV, Misūrio valstijoje, Sent Luise gyvenanti India Ross mokyklos išleistuvių proga nusprendė nukopijuoti garsųjį Beyonce stiliuką. Dainininkės gerbėja tapo tikra interneto sensacija, pranešama DailyMail.co.uk. Blizgus scenos divos įvaizdis tapo bene ryškiausiu iš visame 2015-ųjų „Met Gala“ pokylyje. Moteris dėvėjo spalvotais kristalais puoštą „Givenchy“ suknelę, o plaukų kasą neįprastai susikėlė ant viršugalvio.
2016-05-20

Pamatyti turi kiekviena: 25 įspūdingoje puotoje sužibėjusios suknelės

Sekmadienio naktį Niujorką sudrebino vienas galingiausių, laukiamiausių ir madingiausių renginių pramogų pasaulyje – „MET Gala 2016“. Ši puota vadinama metų mados įvykiu, kurio metu raudonuoju kilimu žengia ryškiausios žvaigždės. Tiesa, daugiausiai dėmesio susilaukė pop karalienė Madonna (57). Garsenybė į renginį atvyko apsirengusi itin provokuojantį drabužį, kuris kartu dalyvavusiems svečiams paliko mažai vaizduotės. Perregimu kostiumu pasipuošusi atlikėja atidengė savo krūtis ir užpakalį.
2016-05-03

Metų mados renginio centre – Madonna ir jos apnuogintos krūtys bei užpakalis

Sekmadienio naktį Niujorką sudrebino vienas galingiausių, laukiamiausių ir madingiausių renginių pramogų pasaulyje – „MET Gala 2016“. Ši puota vadinama metų mados įvykiu, kurio metu raudonuoju kilimu žengia ryškiausios žvaigždės. Tiesa, daugiausiai dėmesio susilaukė pop karalienė Madonna (57). Garsenybė į renginį atvyko apsirengusi itin provokuojantį drabužį, kuris kartu dalyvavusiems svečiams paliko mažai vaizduotės. Perregimu kostiumu pasipuošusi atlikėja atidengė savo krūtis ir užpakalį.
2016-05-03

Trūkumų turintys modeliai, kurie užkariavo mados pasaulį

Turbūt ne vienas mūsų manome, kad mados pasaulyje žmonės neatitinkantys išvaizdos standartų nepritaptų, tačiau tai ne tiesa. Nors mados pasaulis žiaurus, jis keičiasi ir pamažu vis svarbesnę vietą čia užima asmenybės. Štai 5 moterys, kurioms pavyko užkariauti grožio ir mados industriją savo išskirtinumu. Lea T Mados namų „Givenchy“ dizainerio Riccardo Tisci atrastas modelis Lea T – transseksualė ir mados pasaulyje žaibiškai išgarsėjusi manekenė.
2015-10-18

Atlikėja Nicki Minaj pakeitė įvaizdį: dar daugiau apvalumų

Išraiškingų formų savininkė Nicki Minaj Milane vykusiame mados renginyje „Woman fashion week" ir vėl pademonstravo įspūdingas savo kūno linijas. Garsenybė buvo pakviesta į „Givenchy“ mados namų vakarėlį, kuriame ji surengė siautulingą pasirodymą, taip pradžiugindama čia susirinkusią elitinę publiką.
2015-09-30

Nė nenumanėte, kad šie garsūs žmonės yra transseksualai

Sunku patikėti, tačiau šie žmonės kadaise priklausė priešingos lyties atstovų būriams.  Balianas Buschbaumas Yvonne Buschbaum ilgą laiką buvo vertinama dėl savo pasiekimų šuolininkės su kartimi rolėje. 2007 metais vokietė pranešė, jog tvirtai nusprendė keisti lytį, ruošiasi operacijoms ir meta sportą. Mergina tapo itin patraukliu vyru ir pasirinko Baliano vardą. Drąsi transeksualė vėliau buvo pakviesta dalyvauti projekte „Šok su žvaigžde“, kur, be abejo, atstovavo vyriškąją pusę.
2015-09-02

Mados pramonės pasekmės: nusidažiusios Kinijos upės ir užteršti mūsų drabužiai

Dauguma naujų drabužių yra nešvariausi būtent nauji, perspėja aplinkosaugininkai. Tyrimai rodo, kad skalbiant iš drabužių į aplinką patenka pavojingos medžiagos, kurios neskyla į natūralias, kaupiasi gyvuose organizmuose ir sutrikdo žmonių bei gyvūnų hormoninę sistemą. Taip yra, nes drabužių gamyboje naudojamos pavojingos cheminės medžiagos ne tik nuodija Kinijos upes, bet lieka audiniuose ir taršą paskleidžia po visą pasaulį.
2015-01-18

K. Jenner atskleidė šokėjos gebėjimus

Kendall Jenner tikrai jaučia muzikos ritmą. Realybės šou žvaigždutė ir mados pasaulyje sparčiais karjeros žingsniais žengiantis modelis nusifilmavo naujausioje mados namų „Givechy“ reklaminėje kampanijoje, kuriame judėjo grupės „The Martinez Brothers“ sukurtu ritmu. Skoninga mados reklama – žemiau esančioje nuorodoje.
2014-06-28

Per filmo premjerą C. Blanchett pasipuošė itin originalia, pečius apnuoginusia suknia

Per iškilmingas filmų premjeras daugelis Holivudo aktorių renkasi puošnias suknias giliomis iškirptėmis ar atvira nugara. Tačiau Woody Alleno režisuotos dramos „Džesmina“ (angl. „Blue Jasmine“) žvaigždė Cate Blanchett drąsiai laužo nusistovėjusius standartus – antradienį ji raudonuoju kilimu žengė vilkėdama itin neįprastą suknią, išraiškingai atidengusią pečius.
2013-09-18

Šiurpiausios Paryžiaus mados savaitės šukuosenos: kaliausės perukai ir plaukai vietoj makiažo

Neneigsime, kiekviena mados savaitė turi stebinti. Tačiau kai kurie dizaineriai maloniai nustebina, o kiti – šokiruoja. Vienas didžiausių Paryžiaus mados savaitės siurprizų – šukuosenos, atitraukusios dėmesį nuo demonstruojamų drabužių. Dizaineris Jean Paul Gaultier sugalvojo ant savo modelio ilgų plaukų uždėti trumpus perukus. Dizaineris Haider Ackerman taria sudie išpuoselėtom garbanom ir rudens/žiemos 2014 m. sezonui siūlo pankiškai pašiauštus, šbalintus plaukus.
2013-03-05

Berniukas-žaisliukas: T. Banks susitikinėja su 14 metų jaunesniu modeliu

Sklando gandai, kad Tyra Banks susitikinėja su 24 metų Didžiosios Britanijos modeliu, buvusiu boksininku. Pasak RadarOnline, realybės šou „America's Next Top Model“ vedėja su 14 metų jaunesniu Robertu Evansu susitikinėja nuo praėjusio mėnesio. Pora buvo pastebėti kartu Palihouse restorane Los Andžele praėjusią savaitę. Vėliau, „Givenchy“ modelis sumokėjo sąskaitą ir kartu su Tyra pakilo į jo kambary viešbutyje. „Kai jiedu ėjo į liftą, jis ją apkabino per liemenį“, - teigė slaptas šaltinis.
2012-06-09

Naujoje „Givenchy“ kolekcijoje modeliai pasirodė su bulių žiedais nosyje

Riccardo Tisci mėgsta pastovumą. Jei tiksliau, pastovius pokyčius. Štai prieš keletą sezonų jo aukštosios mados kolekcija simbolizavo angelišką mirties prisilietimą ir akino savo skaistumu, paskui gavome progą žavėtis italų kilmės kūrėjo interpretacijomis Japonijos karių tema, o prieš pusmetį stebėjomės grandinėmis bei meistriškais mezginiais apraizgytomis suknelėmis. Vis sunkiau, tamsiau, giliau. Ir tobuliau.
2012-01-26

Mados kūrėjai ir jų mūzos

Bene kiekvienas kūrėjas turi žavinčią ir padedančią kurti mūzą. Ne, negalvokite, kad tai – vien tik modeliai. Tai gali būti sužavėjusi aktorė, ant peties išsiverkti leidžianti draugė, nuolat paskatinanti verslininkė... Žodžiu – asmenybė. Dažnai (jei ne dažniausiai) mados dizainerius įkvepia atitinkamo tipažo manekenės, kurių išvaizda bei vidinis grožis įtraukia akimirksniu.
2011-12-28

Holivudiškoji „Merginos su drakono tatuiruote“ versija – pernelyg brutali?

Daugeliui girdėta garsiojo švedų rašytojo Stiego Larssono trilogija „Tūkstantmetis“ įgavo dar vieną kvėpavimą. Į pasaulio kino teatrus pamažu atkeliauja naujoji, holivudinė istorijos pradžia – „Mergina su drakono tatuiruote“. Šią savaitę Londone pristatytas filmas Lietuvos kino teatrus pasieks sausio 6-ąją.
2011-12-14

Policija naikins prabangius A. Valentaitės daiktus

Ketvirtadienį ryte bus susmulkinti prabangūs daiktai, kuriuos pavogė Laimučio Pinkevičiaus sutuoktinės Astos Valentaitės tarnaitė. Trečiadienį Vilniaus trečiosios apylinkės teismo kurjeris perdavė policijai leidimą sunaikinti daiktus, kurie anksčiau priklausė stilistei A.Valentaitei. Sostinės trečiosios apylinkės teismo pirmininkas Pavelas Barkovskis portalui Balsas.

Turtingiausi mados pasaulio žmonės

New Yorko mados savaitės renginiams einant į pabaigą, internetinis portalas „Business Insider“ sudarė turtingiausių mados industrijos žmonių reitingą. Sąraše galima rasti tiek aukščiausios klasės drabužių dizainerių, tiek stambių aprangos prekybininkų. Dvylikos turtingiausių mados pasaulio žmonių sąrašas sudarytas, remiantis žurnalo „Forbes“ duomenimis: 1. Bernardas Arnaultas (Prancūzija) Grynoji turto vertė: 41 mlrd.
2011-09-17
Į viršų