vogue

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „vogue“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „vogue“.

82-ejų „Hario Poterio“ aktorė – ant „Vogue“ viršelio: pozavo be drabužių

„Hario Poterio“ aktorė Miriam Margolyes pribloškė gerbėjus kaip viena netikėčiausių britų žurnalo „Vogue“ viršelio žvaigždžių, pozavusi nuoga kasmetiniam „Pride Issue“ numeriui. 82-ejų metų aktorė itin atviroje nuotraukoje nedaug ką paliko vaizduotei, o jos krūtinę dengė tik baltu glaistu aplaistytos bandelės, skelbia dailymail.co.uk. Nepaisant itin atvirų nuotraukų, Miriam prisipažino, kad jai sunku pamilti savo figūrą: „Man patinka mano veidas. Manau, kad jis yra malonus ir šiltas.
2023-06-14

Juozo Statkevičiaus darbus pastebėjo britų „Vogue“: „Gal tai mažas žingsnelis, bet jis garsina Lietuvos vardą"

Vasara – tikras darbymetis ne tik renginių organizatoriams, bet ir fotografams. Britų žurnalas „Vogue“ pastaruoju metu įvertino pačius gražiausius fotografų darbus iš vasaros vestuvių švenčių, o sėkmė nusišypsojo ir lietuvių dizaineriui Juozui Statkevičiui. 30 metų dizaineriu dirbantis Juozas Statkevičius žinomas visame pasaulyje.
2022-09-06

Kritikos strėlių dėl pasirodymo ant žurnalo viršelio sulaukusi Zelenska: „Kartais man nemalonu“

Pirmoji Ukrainos ponia sureagavo į skleidžiamą neapykantą dėl jos nuotraukų ant „Vogue“ viršelio. Olena Zelenska Ukrainos žiniasklaidai sakė, kad kiekvienas turi teisę reikšti savo nuomonę. „Jau ne pirmas kartas, pradedu priprasti. Suprantu, kad kiekvienas turi teisę į savo nuomonę. Esame demokratiška šalis, todėl laisvai galime reikšti savo nuomonę. Kartais man kiek nemaloni ta forma, kuria tai išreiškiama, bet tai mano emocijos“, – sakė Olena.
175 2022-08-01

Zelenskos nuotraukos drebina internetą: tapo „Vogue“ viršelio žvaigžde

Pirmosioms ponioms karo metu scenarijaus nėra, todėl Olena Zelenska rašo savo. Ukrainos prezidento Volodymyro Zelenskio žmona, ilgametė komedijų rašytoja, visada mieliau būdavo užkulisiuose, o jos vyras, komikas, tapęs politiku, kurio prezidentavimas dar gali nulemti pasaulio likimą, atsidūrė dėmesio centre. Tačiau nuo tada, kai Rusija vasario 24 d. įsiveržė į Ukrainą, Zelenska staiga pati atsidūrė tragedijos centre.
613
2022-07-27

Gražiausia pasaulyje mergaite tituluota Thylane – jau pilnametė: sunku patikėti, kad tai tas pats žmogus

Manekenė Thylane Blondeau išgarsėjo dar vaikystėje, kai buvo praminta „gražiausia pasaulio mergaite“. Ir nors atrodo, kad mergaitei tik ką tik buvo 6 metai, dabar ji jau pilnametė. Švelnus merginos grožis išaugo į beprotišką seksualumą. Dabar T. Blondeau turi sukaupusi didesnę nei 5 milijonų sekėjų armiją socialiniuose tinkluose, o dirbdama modeliu ji turi daugybę užsakymų. Negana to, ji neseniai paskelbė, kad ateityje tikisi tapti ir aktore.
2022-07-02

Monikai Liu – ypatingas įvertinimas: sulaukė pagyrų iš garsiausio mados žurnalo

Monika Liu ir toliau nenustoja žavėti „Eurovizijos“ gerbėjų ir ekspertų. Šįkart atlikėja sulaukė ypatingo įvertinimo – žurnalas „Vogue Italia“ ją įvertino kai vieną geriausiai atrodžiusių „Eurovizijos“ dalyvių. Sekmadienio naktį žurnalo „Instagram“ paskyroje pasirodė įrašas, kuriame „Vogue“ išskyrė geriausių vakaro įvaizdžių devynetuką. Tarp geriausiųjų buvo ir maloni staigmena Lietuvai – Monika Liu.
2022-05-16

„Lietuvos talentų“ scenoje su aukštakulniais šokęs Raidas ruošia intriguojantį pasirodymą: „Mano darbai kalba patys už save“

Šį sekmadienį žiūrovai kviečiami stebėti jau antrąjį „Lietuvos talentų“ pusfinalį. TV3 projekte pasirodys dar 10 dėl žiūrovų balsų kovojančių dalyvių, tačiau tik du iš jų pateks į superfinalą... Kas iškovos galimybę dar kartą pasirodyti populiariausio projekto Lietuvoje scenoje ir kovoti dėl nugalėtojo titulo? Atrankų metu „vogue“ šokio kultūros pradininkas Raidas Petrauskas scenoje šoko su aukštakulniais.
2022-05-13

Su aukštakulniais šokantis Raidas: nuo vaikystės žinojo, kad yra gėjus, apie šeimos reakciją ir kreivus kolegų žvilgsnius

Šį savaitgalį „Lietuvos talentų“ scena išvys ypatingą šokėją – Raidas Petrauskas teigia, esantis „vogue“ šokio pradininkas Lietuvoje ir scenoje pasirodo su aukštakulniais. Vaikinas neslepia – būti šios LGBTQ+ bendruomenės pradėtos kultūros pradininku homofobiškoje Lietuvoje nebuvo lengva.  „Aš esu „vogue“ šokio kultūros pradininkas Lietuvoje. Dabar be manęs yra ir mokiniai, kurie moko šio šokio stiliaus, bet aš esu pirmasis, kuris įvedė jį tokį, koks jis turėtų būti.
2022-03-26

Su aukštakulniais „Lietuvos talentų“ scenoje pasirodęs Raidas pakerėjo teisėjus: „Tapau žmogumi, kurio ieškojau“

Kiekvieną sekmadienį daugybę žiūrovų pritraukiantis TV3 projektas „Lietuvos talentai“ vis nepaliauja stebinti netikėtomis staigmenomis bei išskirtiniais dalyviais. Vienas jų – pasitikėjimo savimi kupinas šokėjas Raidas. Vargu, ar „Lietuvos talentų“ scena yra mačiusi labiau išsiskiriantį šokėją negu šis vaikinas, kuris nepabijojo į sceną ateiti su aukštakulniais ir projekte išsikėlė sau rimtą tikslą.
2022-03-24

Zelenskio gyvenimas vertas bestselerio: komikas tapo didvyriu, žmona nenorėjo būti pirmąja ponia, o informaciją apie vaikus kruopščiai slepia

Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis – ne tik drąsus šalies lyderis. Vyras su žmona Olena augina du vaikus ir yra tikras šeimos žmogus. Kas daugiau žinoma apie prezidento Zelenskio šeimą? Meilė nuo studijų laikų Volodymyro ir Olenos meilės istorija prasidėjo dar studijų laikais – pora susipažino Kryvyi Rih miesto universitete. Olena studijavo architektūrą ir režisūrą (vėliau tapo architekte), tuo tarpu V. Zelenskis krimto teisės mokslus.
2022-03-07
REKLAMA
REKLAMA

Mirė mados ikona André Leonas Talley: vyrui buvo 73-eji

Mados pasaulis gedi – mirė buvęs žurnalo „Vogue“ redaktorius André Leonas Talley. Vyrui buvo 73-eji. Šią žinią pranešė portalas tmz.com, kuriam ją patvirtino mados ikonai artimas šaltinis. Pranešama, jog A. L. Talley mirė antradienį Niujorko White Plains rajone esančioje ligoninėje. Tiesa, nėra aišku, su kokia liga jis kovojo.  André Leonas Talley ilgus metus dirbo žurnalo „Vogue“ kūrybos direktoriumi.
2022-01-19

Gražiausia pasaulio mergaitė užaugo: pamatykite, kaip ji atrodo dabar

Thylane Blondeau kažkada buvo praminta „gražiausia mergaite pasaulyje“. Tuo metu 6-erių metų mergaitė pelnė šį titulą, kuomet pasirodė nuotrauka su jos neįtikėtinai žydromis akimis. Vėliau ji pasirodė prancūzų „Vogue“, būdama vos 10-ies, tiesa, šis žingsnis sulaukė kontraversiškų vertinimų. Dabar futbolininko Patricko Blondeau ir prancūzų aktorės Veronikos Loubry dukra jau užaugo ir tiesia sau kelią kaip modelis ir nuomonės formuotoja socialiniuose tinkluose.
2021-12-04

40 kilogramų numetusi Adele atskleidė mitybos įpročius: be vieno patiekalo nepraleidžia nė savaitės

Gali pasirodyti, jog prieš kurį laiką pasaulį šokiravusi ir 40 kilogramų numetusi dainininkė Adele maitinasi itin sveikai ir mažomis porcijomis. Tačiau dabar paaiškėjo, jog tai – visai ne tiesa. Moteris leidžia sau bent kartą į savaitę pasimėgauti greitu maistu.  Mirror.co.uk pranešė, jog Adele labiausiai mėgsta greito maisto restoraną McDonald's – maistą iš šio restorano ji valgo bent kartą per savaitę.
2021-10-19

Žaibiškai plinta dieta, kuri Adelei padėjo numesti 45 kg: štai, kokia ji

Adelė išsamiai papasakojo apie savo pastangas numetant beveik 45 kilogramus.  Adelė kalbėjo apie tai, kaip po skyrybų su vyru ji tapo priklausoma nuo sporto. 33-ejų dainininkė pribloškė savo gerbėjus, kai 2020 metų gegužę savo gimtadienio dieną pasirodė numetusi 45 kilogramų ssvorio, o dabar ji paaiškino, kaip tai pavyko.
2021-10-09

Adele pirmą kartą per 5 metus atvėrė širdį: prabilo apie skyrybas, meilę ir išvaizdą

Viena garsiausių britų atlikėjų Adele šią savaitę pranešė džiugią žinią – po šešerių metų pertraukos jau greitai išgirsime naują jos dainą. Moteris britų „Vogue“ versijai davė interviu, kuriame atvėrė širdį apie skyrybas su vyru, naują meilę ir dramatiškus išvaizdos pokyčius.  Adele interviu žurnalui buvo iki skausmo atvira – štai keli dramatiškiausi prisipažinimai iš jo.  Skyrybos su Simonu Konecki 2019 metų balandį Adele pranešė, jog skiriasi su vyru Simonu Konecki.
2021-10-08

Žymūs žmonės susibūrė kilniam tikslui: prabangioje vakarienėje pasirodė Mantas Stonkus su mylimąja Gelmine Glemžaite

Prabangi vakarienė ant jūros kranto – ne vienintelė priežastis į Nidos „Kupolą“ pritraukusi žymius svečius. Būtų sunku įsivaizduoti labiau romantišką siužetą už gražiausioje Neringos vietoje vykstančią vakarienę saulėlydžio ir rožinės atributikos aplinkoje, tačiau be šių kriterijų svečius žavėjo vakarienės bei Roko Darulio darbų aukciono tikslai.
2021-07-30

Calvin Klein modeliu tapo drago karalienė: šia veikla užsiimti pradėjo netyčia

Naujausioje Calvin Klein reklamos kampanijoje prekės ženklas atskleidžia įvairių LGBTQ+ bendruomenei priklausančių žmonių suvokimo apie savo tikrąją tapatybę istorijas. Viena tokių asmenybių – „drag karalienė“ West Dakota.  West Dakota, kurios tikrasis vardas nėra žinomas, yra „drag karalienė“ iš Bruklino, Niujorko. Savo karjerą kaip šis personažas vaikinas pradėjo baigęs Kolumbijos universitetą, kuriame įgijo menų laipsnį.
2021-07-02

Billie Ellish sulaukė kritikų kirčio: „Įrodymas, kad pinigai gali priversti pakeisti vertybes“

Billie Ellish atsikirto kritikams, kurie sukritikavo jos pasirodymą britiško „Vogue“ viršelyje. Neva, mergina atsisakė savo įsitikinimų. Billie gerbėjai neįsivaizduoja be apsmukusių ir kiek per didelių rūbų, o „Vogue“ fotosesijoje mergina pozuoja su apatiniais. Nuotraukoje ji pademonstravo ir iki šiol kruopščiai slėptą tatuiruotę ant šlaunies. Dar karjeros pradžioje Eilish akcentavo norinti, kad žmonės kalbėtų ne apie jos figūrą, o apie muziką.
2021-05-10

34-erių atlikėja Ellie Goulding tapo mama: tai nebuvo planuota

Britų dainininkė Ellie Goulding su vyru Casparu Joplingu susilaukė pirmagimio. Džiugią žinią atlikėjos sutuoktinis paskelbė savo „Instagram“ paskyroje.  Joplingas rašė, kad tiek mama, tiek vaikelis jaučiasi gerai. Daugiau detalių, tarp jų ir naujagimio lyties, atskleisti nepanorėjęs vyras paprašė privatumo šiuo „magišku ir asmenišku momentu“. Žymi 34-rių britų dainininkė apie savo nėštumą pranešė šių metų vasarį.
2021-05-03

Billie Eilish nusimetė drabužius ir pozavo su apatiniais: mergina – neatpažįstama

Dainininkė Billie Eilish britiškoje žurnalo „Vogue“ versijoje – neatpažįstama. Devyniolikametė debiutavo platininės blondinės įvaizdį. Billie gerbėjai neįsivaizduoja be apsmukusių ir kiek per didelių rūbų, o Vogue fotosesijoje mergina pozuoja su apatiniais. Nuotraukoje ji pademonstravo ir iki šiol kruopščiai slėptą tatuiruotę ant šlaunies. Dar karjeros pradžioje Eilish akcentavo norinti, kad žmonės kalbėtų ne apie jos figūrą, o apie muziką.
2021-05-03

Elektroninės parduotuvės parduoda mažiau, nei fizinės: kas kaltas?

Prekyba, kaip ir didelė dalis mūsų socialinio gyvenimo, persikėlė į internetą. El. parduotuvės kai kuriais atvejais tampa vienintele vieta, kur gali įsigyti reikiamą daiktą, o jų spektras – nuo plytų iki pamėgtos kepyklėlės saldumynų. Nepaisant to, prekybininkai tikina, kad augantys pardavimai internete toli gražu nėra tokie, kaip buvo fizinėse parduotuvėse.
2021-03-23

Angelina Jolie prakalbo apie Brado Pitto smurtą: į viešumą ketina ištraukti labai nešvarias detales

Jau šešerius metus trunkančios aktorių Angelinos Jolie ir Brado Pitto skyrybos, rodos, į viešumą ketina ištraukti labai nešvarias detalias. Holivudo aktoriai teisme iki šiol nesutaria dėl šešių atžalų globos, o Angelina pasiruošusi ištraukti paskutinę kortą – įrodymus apie patirtą smurtą. Kaip rašo „Metro“, dešimt metų iki vedybų drauge praleidusi pora susituokė 2014-aisiais, tačiau jau 2016 metais teisme pradėjo įnirtingą skyrybų kovą.
2021-03-19

Po skaudžios netekties „Little Big“ pristato naują dainą: įamžino garsiausius 9-ojo dešimtmečio filmus

Skandalingoji Rusijos reivo grupė „Little Big“ išleido naują singlą ir vaizdo klipą „Sex Machine“ – tai paskutinis bendras grupės darbas su „Vogue“ stiliaus šokėju Dmitrijumi Krasilovu („Uno“, „Tacos“). „Sex Machine“ nukelia į praėjusio amžiaus pabaigos šokių aikštelę, kurioje persipina daugybė populiariosios kultūros ir filmų nuorodų. Klipe rasite filmo „Vyrai juodais drabužiais“ užuominų, taip pat geltoną sunkvežimį, kuris primena filmo „Transformeriai“ veikėją Optimus Prime.
2021-03-08

Lietuvių kilmės aktoriaus apranga „Auksiniuose gaubliuose“ sukėlė audrą: priežastis, kodėl ją pasirinko – labai miela

Naktį iš sekmadienio į pirmadienį įvyko kasmetiniai „Auksinių gaublių“ apdovanojimai, ir nors šįkart dėl pandemijos jie vyko virtualiai, garsenybės, o ypač – apdovanotieji – nepraleido progos pasipuošti ir pademonstruoti puikiausių savo derinių. Ypatingai čia iš visų išsiskyrė lietuvių kilmės aktorius Jasonas Sudeikis. Tiesa, kitaip, nei kiti, jis šiai progai nusprendė nesipuošti ir pasirinko paprasčiausią megztinį.
2021-03-02

Rusų manekenė Shayk – neatpažįstama: parodė kardinaliai kitokį įvaizdį

Viena garsiausių pasaulio manekenių, rusų kilmės Irina Shayk, pasaulį žavi nuo 2011-ųjų, kai su bikiniu pasirodė „Sports Illustrated Swimsuit“ leidinyje. Po 10 metų, kiekviena jos nuotrauka ar vaizdo įrašas „Instagram“ sulaukia tiek pat ir dar daugiau apkalbų. Neseniai gražuolė parodė kardinaliai kitokį savo įvaizdį. Paskutinė I. Shayk fotosesija buvo skirta rusiškajam „Vogue“, kurie supermodelis pasipuošė blizgia mini suknele ir žaliu peruku, kuris ją paverte tarsi kita moterimi.
2021-02-24

Nėštumo neplanavusi atlikėja Ellie Goulding netrukus gimdys: tai sugebėjo nuslėpti net 8 mėnesius

Dainininkė Ellie Goulding jau netrukus taps mama. Kaip rašoma užsienio žiniasklaidoje, šiuo metu moteris yra jau 8-ajame nėštumo mėnesyje – kartu su mylimuoju Casparu Joplingu ji tai sugebėjo nuslėpti visą šį laiką. Žinia, kad laukiasi, Ellie pasidalijo su „Vogue“. „Vogue“ taip pat paviešino ir pirmąsias nėščios Ellie nuotraukas. Pasirodo, kad moteris apie tai, kad laukiasi, sužinojo šią vasarą, kai kartu su vyru šventė vienerių metų vestuvių metines.
2021-02-23

Lietuvių kilmės Holivudo žvaigždei Sudeikiui išsiskyrimo skausmas su Wilde – praeityje: užmezgė naują romaną

Lietuviškų šaknų turintis Holivudo aktorius Jason Sudeikis visai neseniai išsiskyrė su ilgamete mylimąja Olivia Wilde. Šių metų pradžioje pora atšaukė sužadėtuves, o neseniai paaiškėjo, kad pasuko ir skirtingais keliais. Įdomu tai, jog jiedu ilgai vieniši nebuvo.  Buvę mylimieji laimę kuria su kitais. Užsienio žiniasklaidoje rašoma, jog lietuviškų šaknų turinti Jason Sudeikis dabar susitikinėja su aktore ir modeliu Keeley Hazell. Tiesa, Olivia Wilde taip pat nebėra vieniša.
2021-02-20

Naujausia Agnės Kuzmickaitės kolekcija – Londono mados savaitėje: karantinas nėra priežastis sustoti

Jau rytoj prasidės vienas svarbiausių sezono mados renginių pasaulyje – Londono mados savaitė, kurios metu, tiesa, virtualiai, bus pristatomos naujausios, karščiausias mados tendencijas atspindinčios drabužių kolekcijos, rašoma pranešime spaudai. Drauge su garsiausiais pasaulio mados industrijos dizaineriais savo naujausią capsule kolekciją pristatys ir bene žymiausia Lietuvos drabužių dizainerė Agnė Kuzmickaitė.
2021-02-18

Meilės trikampis, sudaužęs lietuvių kilmės aktoriui širdį: darys viską, kad susigrąžintų mylimosios širdį

Kartais ir realybėje viskas būna taip, tarsi kine – tuo neseniai galėjo įsitikinti daugybė žmonių, ištikimai sekančių naujausią meilės trikampį.  Tai – aktoriai Olivia Wilde, jos buvęs vyras, lietuvių kilmės Jasonas Sudeikis ir dainininkas Harry Stylesas. Viskas prasidėjo nuo to, jog Harry ir Olivia ėmė dirbti prie vieno projekto – moteris ne kartą išsakė pagyrimų Harry – net ir spaudai yra sakiusi, koks jis modernus, madingas ir talentingas.
2021-01-15

Garsią Kauno kūrėją Monginienę sukrėtė skaudi žinia: jaučiuosi taip, tarsi kas būtų išplėšęs dalelę mano širdies

Prieš aštuonerius metus prabangių rankų darbo papuošalų prekės ženklą įkūrusi Elvyra Monginienė didžiausias metų šventes pasitinka su nerimu – dalis jos kurtų papuošalų skaičiuoja paskutines dienas, rašoma pranešime spaudai.  Verslo partneriui „Swarovski“ paskelbus, kad netrukus jų kristalų prekyboje neliks, kai kurie „Elvyra Design“ išgarsinę papuošalai taps istorija.  E. Monginienė buvo viena pirmųjų dizainerių kūryboje naudojančių garsiuosius kristalus.
2020-12-18

Užsienio pripažinimas: Kuzmickaitės kūryba žurnale „VOGUE“

Viena garsiausių ir talentingiausių Lietuvos drabužių dizainerių Agnė Kuzmickaitė dar kartą įrodė, kad taip ji vadinama neveltui – dizainerės kurti drabužiai papuošė mados almanacho „Vogue“ puslapius.
2020-12-16

Besilaukianti Ratajkowski paviešino pikantišką kadrą: įsiamžino visiškai nuoga

Seksualioji manekenė Emily Ratajkowski visai neseniai visus pribloškė žinia, jog laukiasi. Tai paaiškėjo tik tada, kai moteris, demonstruodama savo suapvalėjusias kūno formas, papuošė žurnalo „Vogue“ viršelį. Modelis nepaliauja stebinti savo gerbėjų ir paviešin itin pikantišką kadrą. Instagrame ji pasidalijo nuotrauka, kurioje pozuoja nuoga priešais veidrodį ir pademonstravo suapvalėjusį pilvuką. Tiesa, tai nėra pirmoji jos  fotografija, kurioje ji yra be drabužių.
2020-12-11

Princas Charlesas išdavė savo stiliaus paslaptis: atskleidė, kam teikia svarbą

Visai neseniai Didžiosios Britanijos „Vogue“ pristatė savo gruodžio mėnesio leidimo viršelį, kurio veidas žiūrovams buvo netikėtas. Vaizdingo sodo su hortenzijomis fone sosto įpėdinis princas Charlesas pozavo smėlio spalvos kostiumu.  Karalienės sūnus pažymėjo, kad jo švarkui jau beveik 30 metų, ir paragino kitus taip pat būti madingais.
2020-11-29

„Grammy“ laimėtojas Lil Nas X stebina naujienomis: labai baisu grįžti

„Grammy“ laimėtojas reperis Lil Nas X po daugiau nei metų pertraukos grįžta su kalėdiniu singlu „Holiday“. Tiesa, daina nėra tipinė kalėdinė, o ir vaizdo klipas jai vaizduoja ne šių dienų, o tolimos ateities Kalėdas. Įspūdingame vaizdo klipe Lil Nas X patenka į Šiaurės ašigalyje įsikūrusį kalėdinių dovanų fabriką 2220 metais. Reperis suvaidina netgi keturis skirtingus personažus, vienas jų – futuristinis Kalėdų senelis, aplink kurį darbuojasi elfai-robotai, rašo pranešime spaudai.
2020-11-14

Floristas iš Lietuvos skinasi kelią į laimę Londone: jo kurta puokštė – net Middleton rankose

Kai baigė mokyklą, Kernius Vaitulevičius nė neįsivaizdavo, kas jo laukia ateityje – ypatingai, kad po kelių metų jis turės galimybę papuošti žinomiausių pasaulio žmonių namus ar ofisus. Vis dėlto dabar Londone įsitvirtinęs floristas savo kūryba dabar džiugina net ir karališkąją šeimą, ir panašu, kad tai – dar ne pabaiga. Savo sėkmės istoriją naujienų portalui tv3.lt papasakojęs vyras tvirtina, kad iš tiesų nėra nei per didelio miesto, nei kitų trukdžių.
2020-11-02

Visa tiesa apie paslaptingąjį besilaukiančios Ratajkowski mylimąjį: yra net sėkmingesnis, nei ji

Seksualioji manekenė Emily Ratajkowski visai neseniai visus pribloškė žinia, jog laukiasi. Tai paaiškėjo tik tada, kai moteris, demonstruodama savo suapvalėjusias kūno formas, papuošė žurnalo „Vogue“ viršelį. Vis dėlto ar daug žinote apie jos sužadėtinį, Sebastianą Bear-McClardą? Emily ir Sebastianas paparacų pirmąkart buvo užfiksuoti besibučiuojantys 2018 metais, per Valentino dieną.
2020-10-29

Modelis Ratajkowski su vyru laukia šeimos pagausėjimo: vaikui leis pačiam išsirinkti lytį

Aktorė bei modelis Emily Ratajkowski su vyru Sebastianu Bear-McClardu šiuo metu kaip niekad laimingi. Pora taps tėvais, pranešė užsienio žiniasklaida. Moteris davė išskirtinį interviu žurnalui „Vogue“, kuriame atskleidė, jog nenori sužinoti vaikelio lyties iki jam sueis 18 metų.
2020-10-27

Svarbiu momentu nepalaikęs Markle, Williamas sulaukė atkirčio iš Harry: tai padidino jų atskirtį

Praėjusių metų rudenį hercogienė Meghan Markle gavo išskirtinę progą tapti kviestine žurnalo „Vogue“ redaktore. Žinoma, tai, ką galima būtų pavadinti kiekvienos moters svajone, ne visada sutampa su karališkosios šeimos požiūriu – minėta situacija nebuvo išimtis. Negana to, pasirodo, kad tai labiausiai užkliuvo princui Williamui. Kaip rašoma Robertas Lacey savo knygoje „Battle of the Brothers“, Williamas šios idėjos nė kiek nepalaikė.
2020-10-19

Papasakojo, ką iš tiesų reiškia dirbti su Kardashian: turi vieną ypatingą savybę

Vieni ją dievina ir vadina tikru įkvėpimu paprastoms moterims, o kiti – nekenčia. Tačiau apie Kim Kardashian neišvengiamai kalba visi. Kiekvienos jos žingsnis viešumoje aptarinėjamas jau daugiau, nei 14 metų, ir ji vis tiek dar sugeba nustebinti.  Ir vis dėlto – kokia iš tiesų yra ta Kim? „The sun“ rašo, jog Kim – garsiausia planetos moteris, turinti daugiausiai įtakos. Ją „Instagram“ seka daugiau, nei 189 milijonai žmonių, o jos banko sąskaitoje – 772 mln. eurų.
2020-10-11

Tikroji priežastis, kodėl Cardi B išsiskyrė su Offsetu: daugiau užsimerkti prieš tai nebegali

Neseniai užsienio portaluose pasirodė žinia, jog po 3 metų, praleistų santuokoje, atlikėja Cardi B ir jos mylimasis reperis Offsetas pasuko skirtingais keliais. Skyrybas inicijavo Cardi B – negana to, teigiama, kad poros santykius jau yra nutrūkę negrįžtamai. Tikriausiai poros gerbėjai pamena, kad reperis žinomą moterį išdavė dar 2017 metais. Tąkart jis itin atgailavo, bandė susigrąžinti jos pasitikėjimą, o vieno jos šou metu atleidimo netgi ėmė prašyti jai koncertuojant ant scenos.
2020-09-19

Markle atskleidė, koks aksesuaras kiekvienai moteriai yra nepakeičiamas: to nusipirkti neįmanoma

Hercogienė Meghan Markle žinoma dėl daugybės prieasčių, o puikus jos skonis ir pojūtis madai yra neabejotinas.  Ir nors vykdydama karališkuosius įsipareigojimus ji dėl savo aprangos pasirinkimų būdavo ir kritikuojama, praėjusiais metais ji tapo kviestine „Vogue“ žurnalo redaktore, o taip pat prisidėjo ir aprangos moterims kūrimo su Jungtinės Karalystės labdaros organizacijomis.
2020-09-13

Neįtikėtinai prabangus „One direction“ nario sužadėtinės gyvenimas: gimtadienis – net už 5 milijonus

Visai neseniai pasaulį apskriejo žinia, jog buvęs grupės „One Direction“ narys Liamas Payne’as pasipiršo savo mylimajai, Maya Henry. Vos 20 metų Maya – tikra gražuolė, kuriai prabangus gyvenimo būdas – išties nesvetimas. Užsienio žiniasklaidoje pasirodė straipsniai apie tai, kad kartą dėl to netgi buvo apibūdinta kaip „laimingiausia pasaulio paauglė“. M. Henry – milijardieriaus dukra, o dabar – ir populiaraus dainininko sužadėtinė.
2020-09-04

Ne visi Perry santykiai buvo sėkmingi: buvęs vyras metė taip, kad nė viena moteris neatleistų

Dainininkė Katy Perry ir aktorius Orlando Bloomas visai neseniai sulaukė šeimos pagausėjimo ir negalėtų būti laimingesni. Vis dėlto ankstesni atlikėjos santykiai nebuvo jau tokie sėkmingi. Neseniai K. Perry užsienio žiniasklaidai atskleidė, kad santuoka su aktoriumi Russellu Brandu buvo kupina iššūkių, o taip pat čia netrūko ir trinties. K. Perry ir britų komiko Russello santuoka tetruko 14 mėnesių, o jų santykiai visuomet buvo be galo įtempti.
2020-09-02

Madonnos buvęs vedė trečią kartą: susituokė internetu

Žymus Holivudo aktorius Seanas Pennas ir jo mylimoji Leila George karantino metu iškėlė vestuves. Tiesa, 60-mečio aktoriaus ir 28-erių mylimosios šventė atrodė kiek neįprastai. Kaip rašo people.com, ceremonijoje dalyvavo tik keli žmonės, o juos sutuokė internetu, naudojant programą „Zoom“. Pora susitikinėja nuo 2016-ųjų, tai jau trečioji aktoriaus santuoka. Aktorius buvo vedęs Robin Wright ir Madonną, abejos santuokos truko ketverius metus.
2020-08-05

Naujausias Chošnau albumas sulaukė pasaulinio dėmesio: pastebėjo net „Vogue“

Alanas Chošnau ir Mark Reeder Vilniuje ir Berlyne pristato savo debiutinio albumo rinktinę dainą „Children of Nature“ ir dovanoja klausytojams muzikinį klipą bei keletą originalių šio kūrinio versijų, rašoma pranešime spaudai. Muzikiniam klipui sukurta Au Naturel versija, o EP rinkinyje – originali, daugiau kaip 6 minučių trukmės, dainos versija, bei dvi šokių versijos.
2020-07-02

„Beissoul & Einius“ pristato naują albumą: jis privertė imtis to, kam ilgai nesiryžo

Darbštumu stebinantis elektroninės muzikos, meno ir alternatyvios mados kūrėjų duetas „Beissoul & Einius“ įpročių nepakeitė net tuomet, kai karantinas dėl Covid-19 sutrikdė viso pasaulio kasdienybę. Jie tiesiog ramiai dirbo ir sukūrė naują albumą, rašoma pranešime spaudai.  Negana to, duetas paskelbė apie vienintelį vasaros koncertą „Space Garden“, kuris įvyks sostinės Vingio parke, VU botanikos sode, rugpjūčio 19 d. Albumas „Questions In The Dark“ (liet.
2020-06-16

Dizainerei Kuzmickaitei – ypatingas įvertinimas: Cyrus sesuo žurnale pozavo su jos kurtais apdarais

Viena žinomiausių Lietuvos dizainerių – Agnė Kuzmickaitė – sulaukė dar vieno įvertinimo iš užsienio. Ant žurnalo „tmrw“ viršelio pozavusi garsiosios Miley Cyrus sesuo Noah vilkėjo būtent Agnės kurtais ir drugeliais margintais drabužiais. Tai jau seniai tapo skiriamuoju dizainerės ženklu. Šia džiugia žinia socialiniuose tinkluose pasidalijo ir pati A. Kuzmickaitė.
2020-04-15

Senoje Madonnos dainoje – lietuviški žodžiai? Gerbėjai pasiskirstė į 2 stovyklas

Dainininkė Madonna stebino visais laikais ne tik savo išvaizda, bet ir dainomis. O viena jų iki šių dienų kelia klausimą – ar galėjo būti taip, kad tokia scenos legenda, kaip Madonna, savo kūrinyje „Sorry“ uždainavo lietuviškai? Dar anksčiau apie tai buvo rašoma ir įvairiuose internetiniuose forumuose. Madonnos daina „Sorry“ pasirodė dar 2006 metais, ir nors didžioji kūrinio dalis – angliški žodžiai, ji čia įterpia ir užsienietiškų.
2020-04-09

Tokio „Vogue“ viršelio dar nebuvo: italai paaiškino, kodėl ant jo nieko nėra

Visai neseniai internete ėmė plisti itališko, balandžio mėnesio madų žurnalo „Vogue“ numeris, kuris visus nustebino originalumu. Paprastai žurnalas žavi savo įspūdingais viršeliais, ne išimtis ir šis mėnesis. Tiesa, įdomu tai, kad viršelis – visiškai baltas. Vis dėlto tam yra aiški priežastis. Žurnalo redakcija tokį savo sprendimą aiškino tuo, jog tai yra duoklė visiems Italijos žmonėms, kurie žuvo nuo koronaviruso.
2020-04-09

Šiemet „Met Gala“ puota nukeliama: pamatykite išskirtinį praėjusių metų Gagos pasirodymą

Dėl visame pasaulyje sparčiai plintančio koronaviruso nukeliamas „Met Gala“ renginys.  Šis kasmetinis renginys sukviesdavo ryškiausias pasaulio žvaigždes. Kasmetinį raudonojo kilimo renginį organizuodavo vyriausioji žurnalo „Vogue“ redaktorė Anna Wintour, kuri pranešė, kad renginys nukeltas neribotam laikui. Išskirtinių kostiumų puota turėjo įvykti gegužės 4d., Niujorke. Tiesa, praėjusiais metais tikra vakaro žvaigždė tapo atlikėja Lady Gaga, kuri nustebino savo pasirodymu.
2020-03-19
Į viršų