disney

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „disney“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „disney“.

Holivudo aktoriai ir kino studijos pasiekė preliminarų susitarimą nutraukti streiką

Holivudo aktoriai ir kino studijos trečiadienį pasiekė preliminarų susitarimą, kad būtų nutraukta kelis mėnesius pramogų industriją paralyžiavusi krizė.  Ekrano aktorių gildija (SAG-AFTRA) nuo vidurnakčio (ketvirtadienio 10 val. Lietuvos laiku) atšaukė 118 dienų trukusį streiką, su tokiomis studijomis kaip „Disney“ ir „Netflix“ pagaliau susitarusi dėl naujos sutarties numatant didesnį darbo užmokestį ir užtikrinant apsaugą dėl dirbtinio intelekto naudojimo.
2023-11-09

Pristatytas Playstation 5 Slim ir kas blogai su CS2?

Žaidimų Balso laidos vedėjai aptarė itin karštą naujieną iš „SONY“ stovyklos – buvo anonsuota naujas „Playstation 5“ modelis. Kuo jis kitoks ir kiek kainuos? Visos šios detalės buvo išdėstytos trumpai ir aiškiai. Taip pat rykštės kirčių gavo ir „Counter-Strike 2“. Jis tapo blogiausiai vertinamu „VALVE“ studijos žaidimu. Antroje laidos dalyje išvysite nešiojamų konsolių ateities produktą ir pamatysite, kas darosi paragavus traškučių su velniškai aštriais pipirais.
2023-10-13

Mirė „Disney+“ aktorė: moteriai buvo vos 29-eri

Liūdna žinia – mirė „Disney+“ žvaigždė Park Soo Ryun (29). Teigiama, kad aktorė nukrito nuo laiptų. Pietų Korėjos aktorė Park Soo Ryun, kuri „Disney+“ išgarsėjo suvaidinusi dramoje „Snieguolė“, mirė būdama vos 29-erių. Liūdna netektis Kaip pranešama, mergina nelaimės dieną lankėsi Jeju saloje, kur turėjo filmuotis. Būdama viešbutyje ji paslydo nuo laiptų. Nors medikų aktorė buvo nedelsiant išgabenta į ligoninę, tačiau po bandymų atgaivinti mergina, ji patyrė klinikinę mirtį.
71
2023-06-14
REKLAMA
Kino studijos „Disney“ gyvo veiksmo filmo „Undinėlė“ trukmė bus rekordinė  Kino studijos „Disney“ gyvo veiksmo filmo „Undinėlė“ trukmė bus rekordinė

Kino studijos „Disney“ gyvo veiksmo filmo „Undinėlė“ trukmė bus rekordinė

Praėjus ketvirčiui amžiaus nuo originalios animacijos pasirodymo, būsimo kino studijos „Disney“ gyvo veiksmo filmo „Undinėlė“ (angl. „The Little Mermaid“) trukmė bus rekordinė. Tęsdama ankstesnių klasikinių animacinių filmų perkūrimo tendenciją, kino studija „Disney“ į kino teatrus sugrąžins vieną mylimiausių pasakų princesių – Arielę, nuotykių trokštančią gražią ir energingą jaunąją undinėlę.
2023-04-19
REKLAMA
Kino studija „Disney“ atsigręžia atgal į meilės istorijas su nauja animacija  Kino studija „Disney“ atsigręžia atgal į meilės istorijas su nauja animacija

Kino studija „Disney“ atsigręžia atgal į meilės istorijas su nauja animacija

Praėjo keleri metai nuo tada, kai kino studija „Disney“ paskutinį kartą sukūrė filmą, kuriame pagrindinis dėmesys būtų skiriamas romantikai, tačiau panašu, kad tai netrukus pasikeis artėjant animacijos „Stichijos“ (angl. „Elemental“) premjerai. Naujosios kino studijos „Disney“ animacijos visai šeimai veiksmas vyksta Stichiškėse, mieste, kuriame kartu gyvena ugnies, vandens, žemės ir oro gyventojai.
2023-03-17

„Disney“ pranešė apie sumažėjusį abonentų skaičių, atleis 7 tūkst. darbuotojų

JAV pramogų milžinė „Disney“ trečiadienį pranešė atleisianti 7 tūkst. darbuotojų, generaliniam direktoriui Bobui Igeriui paskelbus apie įmonės, kuriai grįžo vadovauti praėjusiais metais, reorganizavimą. Apie panašius žingsnius jau pranešė ne viena didžioji šalies technologijų įmonė. „Nepriimu šio sprendimo lengvabūdiškai“, – pažymėjo „Disney“ vadovas. 2021 metų ataskaitoje grupė buvo nurodžiusi, jog visame pasaulyje turėjo 190 tūkst. darbuotojų, iš kurių 80 proc. – etatinių.
2023-02-09

„Disney+“ Honkonge nerodo „Simpsonų“ epizodo, kuriame minimas priverstinis darbas Kinijoje

Didėjant susirūpinimui dėl cenzūros Honkonge, paaiškėjo, kad srautinio transliavimo paslauga „Disney+“ šiame mieste nesuteikia galimybės pamatyti garsiojo animacinio serialo „Simpsonų“ (The Simpsons) epizodo, kuriame minimos priverstinio darbo stovyklos Kinijoje.
2023-02-07

„Disney“ pranešė apie lūkesčių nepateisinusius ketvirčio rezultatus

Pramogų milžinė „Walt Disney“ antradienį paskelbė mažesnį, nei tikėtasi, ketvirtojo šių finansinių metų ketvirčio pelną ir pajamas, nors srautinės televizijos padaliniui sekėsi gerai.  Bendrovė nurodė, kad liepos–rugsėjo mėnesiais uždirbo 162 mln. JAV dolerių. Tai beveik atitiko 160 mln. JAV dolerių pelną analogišku laikotarpiu praėjusiais metais.  Neskaitant vienkartinių įsigijimų, „Disney“ pelnas siekė 30 centų už akciją.
2022-11-09

Už Džesikos Flečer vaidmens – įprastas aktorės gyvenimas: norėjo būti prisiminta kaip „gera moteris“

Galybę apdovanojimų pelniusi aktorė, vaidinusi žymiajame seriale „Džesika Flečer“, įgarsinusi „Disney“ animacinį filmą „Gražuolė ir pabaisa“, po aštuonių dešimtmečių praleistų scenoje iškeliavo į amžinąją kelionę, o jos paskutinis noras buvo kiek neįprastas, skelbia dailystar.co.uk. Ekrano ir scenos žvaigždė atvirame pokalbyje su „Parade“ žurnalistu Wlater Scott aptarė savo stulbinančią karjerą, per kurią ji dirbo su žymiausiais aktoriais.
2022-10-12
REKLAMA
Daniel Radcliffe  Daniel Radcliffe

Daniel Radcliffe atskleidė, kuriam „Marvel“ herojui „natūraliai tiktų“

Aktorius Daniel Radcliffe gali pasigirti nepaprastai sėkminga karjera kino pasaulyje, pradedant nuo aštuonių filmų pagrindiniame Hario Poterio vaidmenyje. Nenuostabu, kad jo gerbėjai tikisi, kad aktorius imsis kitos ilgametės franšizės, pageidautina „Marvel“ kino visatoje. D. Radcliffe neseniai atskleidė, kuriam „Marvel“ superherojui jis „natūraliai tiktų“, nepaisant sklandančių gandų apie Hugh Jackman pakeitimą Ernio (Logano) vaidmenyje.
2022-03-30
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų