Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
6
 	„Modernios šeimos“ žvaigždė nusimetė drabužius: sunku patikėti, kad jai 49-eri (nuotr. Instagram)

Holivudo aktorė, „Modernios šeimos“ žvaigždė Sofia Vergara (49) vis kaitina gerbėjų kraują – visai neseniai moteris pozavo tik su maudymosi kostiumėliu, išryškinančiu jos kūno linkius.

6

Holivudo aktorė, „Modernios šeimos“ žvaigždė Sofia Vergara (49) vis kaitina gerbėjų kraują – visai neseniai moteris pozavo tik su maudymosi kostiumėliu, išryškinančiu jos kūno linkius.

REKLAMA

Sofija Vergara internete keletą kartų žaibiškai įkaitino kraują apsivilkusi maudymosi kostiumėlį. „Modernios šeimos“ žvaigždė (49 m.) savaitgalį „Instagram“ parodė savo nesenstantį grožį ir pavydėtiną figūrą, rašo „Daily Star“.

Aktorė nusirengė iki mažyčio Dolce & Gabbana leopardo rašto maudymosi kostiumėlio, kuriame vos tilpo jos formos. Sofija gerbėjams parodė, kad ji yra labiau nei pasiruošusi vasarai, kai pozavo saulėkaitoje. Aktorė savo įvaizdį papildė dideliais akiniais nuo saulės, kad apsaugotų akis nuo saulės spindulių, dėl kurių jos oda tiesiog spindėjo įdegiu.

Sofija aiškiai mėgavosi poilsiu, kai sveikinosi su savo 25,4 mln. sekėjų su prierašu: „Pagaliau savaitgalis! Solecito #hm #ruošiamėsvasarai“.

REKLAMA

Nenuostabu, kad jos mylimų draugų ir gerbėjų būrys tiesiog šėlo dėl naujausios jos nuotraukos. Jos bendražygė, kartu vaidinusi „Moderniooje šeimoje“ Sarah Hyland rašė: „Ar tu juokauji?!?!“

Vienas gerbėjas rašė: „Atsiprašau, kaip tu visada tokia stulbinanti?“ Kitas linksmai šmaikštavo: „Kaip mes galime būti tokio pat amžiaus?!?! Aš turiu galvoje, aš žinau, kad esu vyras, ne kolumbietis, bet tu tiesiog grožio pavyzdys, o aš... atrodau kaip užkariautojas iš „Žvaigždžių karų“...

Kolumbijos ir amerikiečių aktorė garsėja vaidmeniu Gloria Delgado-Pritchett populiariame seriale „Moderni šeima“. Serialas buvo rodomas 2009–2020 m. ir turi net 11 sezonų ir pelnė Sofijai keturis „Auksinio gaublio“ apdovanojimus, keturis „Primetime Emmy“ apdovanojimus ir vienuoliką Ekrano aktorių gildijos apdovanojimų. Ji taip pat yra „America's Got Talent“ teisėja nuo 2020 metų 15-osios serijos.

Ji taip pat grįš į šou 16-ajam sezonui, kuris šiuo metu yra filmuojamas, kartu su teisėjais Simonu Cowellu, Heidi Klum ir Howie Mandel. S. Vergara yra ištekėjusi už kolegos aktoriaus Joe Manganiello, vaidinusio filmuose kaip „True blood“, „Žmogus-voras“ ir „Kaip aš susipažinau su tavo mama“.

 

TOLIAU SKAITYKITE
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų