serialas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „serialas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „serialas“.

Trys draugės, trys pažadai ir tik metai laiko: naujame seriale – iššūkis pakeisti gyvenimą iki 30-ies

Nėra nieko stipriau už nuoširdžią, moterišką draugystę, kurią vienija tos pačios problemos. O ypač tuomet, kai atrodo, jog laiko jas išspręsti lieka vis mažiau… Būtent taip 29-ojo gimtadienio išvakarėse pasijaučia trys draugės, kurios dar nė nenutuokia, jog vos per metus kiekvienos iš jų gyvenimas kardinaliai pasikeis.
2024-07-08

Paviešinta, kiek turto turėjo Matthew Perry: atskleidė, kam jis atiteko

Praėjus daugiau nei aštuoniems mėnesiams po Matthew Perry mirties, kai jam buvo 54-eri, paaiškėjo daugiau detalių apie mylimo „Draugų“ aktoriaus finansus. Lisa Ferguson, viena iš M. Perry turto patikėtinių, pateikė inventorizacijos ir vertinimo dokumentą, kurį liepos 2 d. gavo people.com ir kuriame nurodoma, kad aktorius mirties dieną savo asmeninėje banko sąskaitoje turėjo 1 596 914,47 dolerių.
2024-07-03

Prisimenate garsiąją „Marimar“ aktorę? Pamatykite, kaip ji atrodo dabar

Turbūt daugelis prisimena legendinę meksikiečių telenovelę „Marimar“, kurioje pagrindinį veikėjos Marimar vaidmenį atliko aktorė Ariadna Thalia Sodi Miranda. Daugeliui smalsu sužinoti, kaip po serialo filmavimo pasisuko aktorės gyvenimas ir kaip ji atrodo dabar. Thalia – po filmavimosi seriale tapo tikra meksikiečių superžvaigžde. Ji tituluojama, kaip viena mylimiausių tarptautinių aktorių Filipinuose. O „Marimar“ buvo vienas iš didžiausių Thalios karjeroje pasirodžiusių projektų.
2024-06-16

„Peaky Blinders“ taps filmu: paaiškėjo, ar jame vaidins Cillianas Murphy

Serialo „Peaky Blinders“ gerbėjus pasiekė džiaugsminga žinia – „Netflix“ pasirodys filmas „Peaky Blinders“, kuriame „Oskaro“ laureatas Cillianas Murphy vėl atliks gangsterio Tommy Shelby vaidmenį. Transliavimo milžinė „Netflix“ birželio 4-ąją patvirtino šią žinią socialiniame tinkle „X“ kartu su scenarijaus nuotrauka. „Tommy Shelby sugrįžta. Filmas „Peaky Blinders“, kuriame pagrindinį vaidmenį atliks Cillianas Murphy, pasirodys „Netflix“, – rašoma žinutėje.
2024-06-07

Legendiniam serialui „Namelis prerijose“ – 50 metų: kur jo aktoriai dabar?

Dar 1974-aisiais pradėtas rodyti serialas „Namelis prerijose“ po kurio laiko pavergė ir lietuvių širdis. Serialas, adaptuotas pagal Lauros Ingalls Wilder knygas, prikaustė žiūrovus daugiau nei 200 epizodų per devynis sezonus ir tris televizijos filmus. Serialo žavesys slypi ir aktorių komandoje.
2024-06-03

Prisimenate „Laukinukės“ aktorius? Nustebsite, kaip jie atrodo dabar

Telenovelė „Laukinukė“ puikiai pažįstama daugeliui lietuvių, kaip ir šio serialo žvaigždės – Marlene Favela ir Mario Cimmaro, užkariavę daugybės pasaulio šalių gyventojų širdis. Pamatykite, kaip jie atrodo dabar, prabėgus daugiau nei dvidešimčiai metų. M. Favela – garsi meksikiečių aktorė, daugeliui lietuvių geriausiai įsiminusi kaip „Laukinukės“ žvaigždė.  Metams bėgant M. Favela keitėsi, tačiau ir toliau, sulaukusi 46-erių, stebina gerbėjus savo išvaizda.
2024-06-01

Režisierius Domas Vilčinskas: „Tikiu, kad daug baisesni dalykai vyksta politikoje, tik žinoma už uždarų durų…“

31-erių režisierius Domas Vilčinskas, savo profesionalo karjerą pradėjo prieš daugiau nei penkiolika metų kaip produkcijos asistentas. Kino ir televizijos produkcijos studijas Londone baigęs lietuvis dabar skaičiuoja dešimtis reklaminių, muzikinių klipų bei filmų. Garsiausi iš jų: „Redirected/Už Lietuvą!“, „Išsivalymas“, „Ghost“, „Pats brangiausias serialas“ ir kt.
2024-05-31

Prisimenate telenovelę „Klonas“? Štai, kaip jos aktoriai atrodo dabar

Daugelio atmintyje išlikusi telenovelė „Klonas“ ir įsimylėti privertę aktoriai Sandra Echeverria ir Mauricio Ochmanas. Sunku patikėti, kad nuo telenovelės pasirodymo prabėgo jau kone 15 metų – pamatykite, kaip aktoriai atrodo dabar. Kai tik pasirodė ekranuose, „Telemundo“ vadovas Markas Santana ją pavadino ambicingiausia telenovele televizijos istorijoje ir ne vienas su tuo sutiks – scenarijaus vingiai ne vienam užgniauždavo kvapą. Telenovelėje gražuolis Lukas (akt.
2024-05-26

Serialo „Draugai“ aktoriaus mirtis užminė mįslę: ieško 1 žmogaus

„Draugų“ žvaigždė Matthew Perry mirė praėjusį spalį dėl ūmios reakcijos į ketaminą. Policija ir toliau tiria jo mirtį, nes vis dar nežinoma, kas jam tiekė šį anestetiką. Kultinio serialo „Draugai“ žvaigždė buvo rastas negyvas savo namų Los Andžele sūkurinėje vonioje 2023 m. spalio 28 d. Aktoriui tebuvo 54 metai. Pripažinta, kad mirtis ištiko dėl ūmaus ketamino poveikio, o toksikologijos ataskaitos atskleidė, kad mirties metu jo organizme buvo didelis kiekis šio anestetiko.
2024-05-25

Prisimenate serialą „Bjaurioji Betė“? Štai, kaip ji atrodo dabar

Tikriausiai daugelis puikiai pamena populiarų serialą „Bjaurioji Betė“, kuris prikaustydavo prie televizijos ekranų. Pagrindinį vaidmenį seriale atlikusi aktorė America Ferrera šiandien sunkiai atpažįstama – štai, kaip ji atrodo dabar. Komiškame amerikiečių seriale ji suvaidino nevėkšlą su dantų kabėmis ir akiniais. Vis tik, realybėje ji visai kitokia – 40-metė aktorė visada žavi subtiliu moteriškumu, viešumoje spindi elegancija ir daugelį pakeri savo plačia šypsena.
2024-05-25
REKLAMA
REKLAMA

Serialo „Draugai“ fanai eina iš proto: 1 detalę pastebėjo tik po daugybės metų

Prieš 20 metų buvo nufilmuotas paskutinis „Draugų“ serialo epizodas, tačiau gerbėjai mėgsta jį žiūrėti iš naujo, o kai kurie akyli žiūrovai net ir po daugelio metų pastebi keistų nuoseklumo klaidų. Televizijos serialuose gana dažnai pasitaiko siužeto spragų ir nenuoseklumų, ypač jei jie rodomi ilgai ir lengviau užsimiršta ankstesniuose sezonuose sukurti siužetai.
2024-05-19

Prisimenate legendinę raganaitę Sabriną? Nustebsite, kaip ji atrodo dabar

Ne vieno vaiko ar paauglio širdį užkariavusį nuotaikingą serialą „Raganaitė Sabrina“, turbūt, prisimena daugelis, kaip ir pačią Sabriną įkūnijusią aktorę Mellisą Joan Hart. Vis dėlto, nuo serialo pasirodymo prabėgo jau 28-eri metai, tad nenuostabu, kad aktorė pasikeitė – pamatykite, kaip 48-erių moteris atrodo dabar. Kelią vaidyboje Melissa pradėjo anksti – iki penkerių metų ji buvo nusifilmavusi net 25 reklamose, o bėgant metams vis gaudavo nedidelius vaidmenis.
2024-05-04

Populiaraus serialo „Elniukas“ tikrosios Martos poelgis pribloškia: kūrėjai sulaukė grasinimų

Škotė Fiona Harvey, „Baby Reindeer“ Martos personažo prototipas, persekiojęs filmo kūrėją Richardą Gaddą, pagrasino paduoti „Netflix“ į teismą. Moteris, kuri, kaip manoma, įkvėpė „Baby Reindeer“ (liet. „Elniukas“) persekiotojos personažą, pagrasino paduoti „Netflix“ į teismą, kai serialas atsidūrė žiūrimiausių filmų sąrašo viršuje.
2024-05-02

Pirmą kartą istorijoje lietuviško serialo premjera vyko Seimo rūmuose: susirinko gausybė žinomų žmonių ir kino gerbėjų

Gegužės 1-ąją, pirmą kartą mūsų šalies istorijoje, lietuviško serialo premjera vyko Lietuvos Respublikos Seimo rūmuose! „Go3“ televizijos originalaus turinio serialas „Ne tau, Martyna!“ atskleidžia kartų konfliktą, bet veiksmas vyksta rinkimų aplinkoje. Simboliška, kad Lietuvos priėmimo į Europos Sąjungą dvidešimtmečio proga, Seimas atvėrė duris ir širdį lietuviško kino kūrėjams.
2024-05-01

Prisimenate šį „Kobra 11“ aktorių? Štai, kaip jis atrodo šiandien

„Kobra 11“ (vok. Alarm für Cobra 11 – Die Autobahnpolizei) – ilgai kuriamas Vokietijos TV serialas apie dviejų Berlyno-Kelno greitkelių policininkų komandą. Sparčiausia policijos komanda kviečia mėgautis kaskadiniais triukais ir intriguojančiomis bylomis. Šis serialas susilaukė žaibško populiarumo, kurį stebėjo tiek vyresni, tiek visai jauni žiūrovai. Per visus 28 serialo metus gerbėjų akis lepino tas pats žiūrovų numylėtasis 57-erių Semiras Gerkhanas (akt.
2024-04-25

Prisimenate šią serialo „Raganaitė Sabrina“ aktorę? Nepatikėsite, kaip atrodo dabar

Filmo „Sabrina, paauglė raganaitė“ (angl. „Sabrina The Teenage Witch“) žvaigždė Caroline Rhea pribloškė savo gerbėjus jaunatviška išvaizda, kai savo 60-ąjį gimtadienį šventė vilkėdama rožiniu kostiumėliu bei tos pačios spalvos nėriniuota liemenėle. Buvusi 9-ojo dešimtmečio komedijų ikona per savo 60-ąjį gimtadienį pasipuošė ryškiai rožinėmis kelnėmis, o savo privalumus išryškino tos pačios spalvos švarkeliu ir koraline nėriniuota liemenėle.
2024-04-23

Legendinio „The Office” kūrėjo žvilgsnis į prekybos centro užkulisius – serialas „Superparduotuvė”

Ar kada nors susimąstėte, kas vyksta prekybos centrų kampeliuose, kur paprastam pirkėjui patekti nevalia? Ar kada pagalvojote, kokia gi ta beveik kasdien matomo kasininko kasdienybė? Kokios dramos verda tarp darbuotojų? Į šiuos klausimus atsakyti padės TV6 premjera – visų pamiltos situacijų komedijos „Biuras” (angl. „The Office”) scenaristo Justino Spitzerio darbas „Superparduotuvė”.  Komedija apie darbą visada buvo populiari.
2024-04-21

Primenate šį „Komisaro Rekso“ šeimininką? Pamatykite, kaip jis atrodo dabar

„Komisaras Reksas“ – vienas sėkmingiausių visų laikų serialų, besisukančių apie pagrindinį veikėją, vokiečių aviganį. Pirmajame sezone Rekso šeimininko vaidmenį atliko legendinis austrų aktorius Tobias Moretti (64 m.), po serialo susižėręs visą garbę.
2024-04-20

Prisimenate šią „Svetimas veidas“ aktorę? Štai, kaip ji atrodo dabar

Daugelis lietuvių vis dar puikiai pamena serialą „Svetimas veidas“ ir jo žvaigždę Elizabeth Gutierrez, įkūnijusią ir Marianą, ir Aną Lucią. Pamatykite, kaip 45-erių aktorė atrodo dabar. Serialo siužetą gerbėjai prisimena iki šiol. Mariana gyvena laimingą gyvenimą – turi mylintį vyrą ir gražią dukrą. Tačiau vestuvių jubiliejaus naktį ji sužino, kad sutuoktinis jai yra neištikimas. Moteris praranda savitvardą. Ana Lucia – policijos agentė, atliekanti slaptą operaciją.
2024-04-14

Prisimenate serialo „Teresa“ aktorę? Nustebsite, kaip ji atrodo dabar

Serialas „Teresa“ pavergė žiūrovų širdis visame pasaulyje, ne išimtis ir Lietuva, o pagrindinį Teresos vaidmenį suvaidinusi aktorė Angelique Boyer ne vienam įsirašė atmintin. Pamatykite, kaip 35-erių aktorė atrodo dabar. „Teresa“ – meksikiečių telenovelė, kurią sukūrė Jose Alberto Castro. Tai to paties pavadinimo meksikiečių telenovelės, sukurtos 1959 m., perdirbinys.
2024-04-13

„Komisaro Rekso“ šeimininką suvaidinęs 54-erių aktorius – neatpažįstamas: štai, kaip atrodo dabar

„Komisaras Reksas“ – vienas sėkmingiausių visų laikų serialų, kuriame pagrindinį vaidmenį atlieka vokiečių aviganis. Serialą pamilo daugiau kaip 100 šalių gyventojai, sekę ne tik mielojo šuns, bet ir kino juostos aktorių gyvenimus. Po pirmojo sezono legendinį aktorių Tobias Moretti pakeitė vokietis Gedeonas Burkhardas (54 m.), išgarsėjęs Vienoje dar 1990-aisiais. Tiesa, nuo to laiko vyras labai stipriai pasikeitė.
2024-04-10

Prisimenate aktorių iš serialo „Pamotė“? Štai, kaip jis atrodo dabar

Vieno garsiausių meksikiečių televizijos serialų „Pamotė“ („La Madastra“) žvaigždė César Évora dar yra  žinomas kaip muilo operų širdžių ėdikas. Nuo serialo filmavimo praėjo jau beveik 20 metų, tad pamatykite, kaip garsus aktorius atrodo dabar. Pasauliui žinoma, kad aktorius laikosi principo nesinaudoti socialiniais tinklais. Tačiau jis vis dar kartais pasirodo įvairiose televizijos laidose ar pokalbių šou.
2024-04-01

Prisimenate serialo „Meilės triumfas“ aktorius? Štai, kaip jie atrodo dabar

Melodrama „Meilės sparnai“, pradėta rodyti 2008 metais, prikaustydavo prie televizoriaus ekranų visus romantinės dramos mėgėjus. Šiame seriale vaidino viena populiariausių tų laikų Lotynų Amerikos įžymybių Maite Perroni (41 m.) bei charizmatiškas ir talentingas kubiečių kilmės amerikiečių aktorius Williamas Levy (43 m.) Šis serialas apie jauną merginą Mariją, užaugusią našlaičių prieglaudoje ir svajojančią apie laimę.
2024-03-30

Serialo „Kaip aš susipažinau su jūsų mama“​​​​​​​ aktoriai – tarsi kiti žmonės: kur jie dabar?

Serialas „Kaip aš susipažinau su jūsų mama“ buvo popkultūros fenomenas, per televiziją rodytas kone 10 metų. Seriale buvo pasakojama pagrindinio herojaus Tedo Mosby (Josh Radnor) meilės istorija atvirkštine tvarka.
2024-03-27

Prisimenate serialą „​​​​​​​Gilmoro merginos“? Štai, kaip dabar atrodo 57-erių pagrindinė aktorė

Kovo 17 d. serialo „Gilmoro merginos“ žvaigždė Lauren Graham pradžiugino savo gerbėjus ir pagaliau susikūrė paskyrą „Instagram“. 57-erių aktorė, 2000-2007 m. komedijoje vaidinusi Lorelai, anksčiau vengė įsitraukti į socialinius tinklus, tačiau praėjus vos kelioms valandoms prisijungusi prie jų galėjo pasigirti daugiau nei 130 tūkst. sekėjų. Taip Lauren pažymėjo savo airišką paveldą ir prisijungimui prie platformos pasirinko švento Patriko dieną, rašo dailystar.co.uk.
2024-03-23

Prisimenate šią garsią „Laukinukės“ aktorę? Pamatykite, kaip atrodo dabar

Daugelis lietuvių vis dar puikiai prisimena legendinį serialą „Laukinukė“. O ar prisimenate blogiukę Evą? Jos vaidmuo atiteko aktorei Carolina Tejera, kuri bėgant metams pasikeitė neatpažįstamai.
2024-03-17

Šiandien prasideda naujas seksualiausio ir karščiausio lietuviško serialo „Meilužės“ sezonas

Seksualiausias ir karščiausias lietuviškas serialas „Meilužės“ sugrįžta. Naujame sezone siužetas ir toliau suksis apie keturias drauges – patyrusias širdžių ėdikes, kurios tik iš pirmo žvilgsnio gyvena skirtingus ir nesuderinamus gyvenimus. „Go3“ televizijos žiūrovai nuo kovo 12 d.  galės įsitikinti, kad jas sieja gerokai daugiau, nei atrodė iš pat pradžių.  „Go3“ ir TV3 seriale toliau dominuoja meilė, aistra, intrigos ir paslaptys, kurios šiame sezone grįžta iš merginų praeities.
2024-03-12

Ramūnas Cicėnas – apie patirtį lankant likimo nuskriaustus vaikus: „Širdis kraujuodavo“

Vos prieš keletą dienų savo 44-ąjį gimtadienį atšventęs aktorius ir režisierius Ramūnas Cicėnas atvirame interviu sugrįžo į vaikystę bei pasidalijo labiausiai atmintyje įstrigusiais priminimais. Žinomas aktorius prisiminė sudėtingą 1990-ųjų laikotarpį, kuris jo šeimai atnešė rimtų išbandymų, kai abu tėvai prarado darbus. Vis dėlto, jie padarė viską, kad vienturtis nepajaustų to nepritekliaus. O būdamas vos 15 metų jis pats jau vyko užsidirbti į užsienį.
2024-03-02

Sulaikyta serialo „Euforija“ aktorė: iš protesto išvesta su antrankiais

Amerikiečių modelis ir aktorė Hunter Shafer, žinoma iš serialo „Euforija“, buvo suimta. Tai įvyko per bandymą sutrikdyti prezidento Joe Bideno pasirodymą laidoje „Late Night with Seth Meyers“. Pranešama, kad moteris dalyvavo žydų proteste, kuriame buvo raginama nutraukti karinius veiksmus Gazos ruože. Apie tai praneša leidinys „Independent“. Žydų organizacija teigė, kad 25-erių aktorė buvo Niujorke ir buvo sulaikyta teisėsaugos pareigūnų.
2024-02-28

„Gelbėtojų“ žvaigždė – neatpažįstama: pamatykite, kaip atrodo 54-erių moteris

Sausio pradžioje 54-erių buvusi „Gelbėtojų“ žvaigždė buvo pastebėta Los Andžele. Iš pradžių ji rankiniu sunkvežimiu vežė kelias dėžes, kurios, atrodo, buvo kalėdinės dekoracijos, o paskui išvedė pasivaikščioti savo šunį. Paslaptingoji moteris yra kultinė 90-ųjų sekso simboliu laikyta aktorė Erika Eleniak. Televizijos žvaigždė yra buvusi „Playboy Playmate“. Dabar ant jos rankų matosi spalvingos tatuiruotės.
2024-02-26

51-erių Carmen Electra suspindo prabanga: nustebino jaunatviškumu

51 metų serialo „Gelbėtojai“ žvaigždė Carmen Electra buvo pastebėta „Grammy“ apdovanojimų peržiūros vakarėlyje, kurį „Live Nation“ organizavo „Hollywood Palladium“ salėje Los Andžele. Aktorė ir modelis ant raudonojo kilimo pademonstravo neįtikėtiną įvaizdį. Ji pasirodė vilkėdama juodą blizgančią vakarinę suknelę be petnešėlių su gilia iškirpte, kuri išryškino jos krūtinę. Sijonas taip pat buvo su dideliu skeltuku, todėl ji galėjo pademonstruoti savo lieknas kojas.
2024-02-08

79-erių „Squid game“ aktoriui gresia kalėjimas: „Jaučiuosi taip, tarsi griūtų visas mano gyvenimas“

79-erių sulaukęs Pietų Korėjos aktorius Oh Young-soo, žinomas iš televizijos serialo „Squid game“ (liet. „Kalmarų žaidimas“), gali būti įkalintas. Vyras apkaltintas seksualiniu priekabiavimus, dėl to jam gresia vieneri metai kalėjimo. Kaip pranešė agentūra „Yonhap“, šios bylos nagrinėjimas buvo nutrauktas, tačiau kitą dieną tyrimas atnaujintas.
2024-02-07

Inga Norkutė ryžosi svarbiai misijai: „Tai – iššūkis ir nauja patirtis“

Aktorė Inga Norkutė (51 m.) vienam populiariausių lietuviškų serialų „Moterys meluoja geriau“ atidavė daug savo gyvenimo metų ir pastangų. Ji vaidino net 16-oje sezonų ir yra vienintele aktorė seriale, kuri pasirodė visuose sezonuose. „Į mane dažnai kreipiasi Meda, čia kaip mano antras vardas. Keturios raidės – Inga, Meda – nesvarbu“, – juokėsi Inga, sutikdama duoti interviu naujienų portalui tv3.lt.
2024-02-02

Romano „Šiukšlyno žmonės“ istorijos tęsinys – naujajame seriale

Televizijoje „Go3“ pasirodžiusi ekranizuota romano „Šiukšlyno žmonės“ istorija pasakoja apie dramatišką dviejų našlaičių istoriją ir skaudžią 1995-ųjų tikrovę. Edmundo Malūko knygos motyvais kurtas serialas papildytas intriguojančiais ir naujais siužeto vingiais. Scenarijaus autoriai atskleidžia su kokiais sunkumais susidūrė pratęsiant istoriją ir kokią žinutę žiūrovams siunčia pagrindinis serialo herojus.
2024-02-02

Išskirtiniai kadrai: pamatykite, dėl ko naujojo serialo „Sniego skonis“ aktoriai nesulaikė juoko

TV3 laidoje „Gero vakaro šou“ svečiuojasi naujojo serialo „Sniego skonis“ aktoriai Akvilė Žirgulytė ir Laurynas Jurgelis. Laidos metu pašnekovai kartu su vedėjais šmaikščiai aptarė serialo filmavimo procesą, pikantiškas scenas bei pažiūrėjo ir nepavykusius kadrus.
2024-01-31

Populiariame amerikiečių seriale – lietuvių aktorius Arnas Fedaravičius

Lietuvių aktorius Arnas Fedaravičius jungiasi prie trečiojo „Emmy“ statulėlėmis apdovanoto originalaus HBO serialo „Baltasis lotosas“ (angl. The White Lotus) aktorių komandos. Naujasis sezonas, kuriamas Mike'o White'o, jau vasario mėnesį bus pradėtas filmuoti Tailando sostinėje Bankoke ir jo apylinkėse, taip pat Puketo ir Samujo salose. Siužeto centre – nauja grupė svečių, besilankančių dar viename „Baltojo lotoso“ kurorte.
2024-01-22

Besilaukianti serialo „Gražiosios melagės“ aktorė atskleidė būsimo naujagimio lytį

Nėščia Ashley Benson ir jos vyras Brandonas Davisas sekmadienį per prabangų vakarėlį atskleidė kūdikio lytį. 34 metų aktorė su 43 metų sutuoktiniu restorane „Cipriani“ surengtame vakarėlyje, kuriame dalyvavo daug garsenybių, atskleidė, kad gims mergaitė. Pora kartu su garsiais bičiuliais, tarp kurių buvo Demi Lovato ir Nicky Hilton, atšventė prabangų kūdikio lyties atskleidimo vakarėlį, kuriame buvo galima pamatyti rožinius tortus, keksiukus ir saldainius, skirtus jų mergaitei.
2024-01-21

„Šiukšlyno žmonės“: gyvenimas sąvartyne, peržengiantis žmogaus suvokimo ribas

Į niūrius 1993-iuosius Lietuvos žmones sugrąžinsiantis serialas „Šiukšlyno žmonės“ priblokš žiūrovus skausminga tematika, kuri šių laikų žmogui yra primiršta ir gali būti net sunkiai suvokiama. Istorija remiasi garsiuoju rašytojo Edmundo Malūko romanu „Šiukšlyno žmonės“, o jos akcentas – gyvenimo nuskriausti vaikai iš globos namų, kurie visomis išgalėmis bando kabintis į gyvenimo atlapus, siekdami išgyventi sukrečiančioje aplinkoje – šiukšlyne.
2024-01-10

Tragiški serialo „Pažadėtoji“ žvaigždžių likimai: amžinai liks gerbėjų širdyse

Indiškas serialas „Pažadėtoji“ sulaukė didžiulio dėmesio ne tik savo šalyje, bet ir visame pasaulyje. Ne išimtis ir Lietuva, kur šis serialas turi daugybę gerbėjų. Tačiau du šio mylimo serialo aktorius ištiko tragiški likimai. Anapilin iškeliavo du vieni pagrindinių serialo aktorių – Sidhartas Shukla ir Pratyusha Banerjee. Abu jie pasaulį paliko būdami labai jauni.
2023-12-31

Aiškėja serialo „Draugai“ žvaigždės mirties aplinkybės: ekspertai pateikė detales

Tragiškai žuvęs „Draugų“ serialo žvaigždė Matthew Perry spalio 28 d. buvo rastas negyvas namie sūkurinėje vonioje, tačiau skrodimas atskleidė, kad jo organizme buvo ketamino. Atliktas Matthew Perry mirties priežasties tyrimas atskleidė, kad jo organizme buvo pakankamai ketamino, kad operacijos metu toks kiekis galėtų žmogų privesti iki sąmonės netekimo, rašo mirror.co.uk.
2023-12-26

Sunkiai serganti serialo „San Francisko raganos“ aktorė pranešė gniuždančią žinią

Aktorė Shannen Doherty pirmą kartą prabilo apie savo skyrybas naujosios tinklalaidės „Išsiaiškinkime su Shannen Doherty“ įvadiniame epizode. Shannen Doherty pasakojo, kaip sutapo du sunkiausi jos gyvenimo momentai. Kalbėdama savo naujos tinklalaidės „Išsiaiškinkime su Shannen Doherty" (angl.
2023-12-16

Staiga užgeso serialo „Bruklinas 99“ aktoriaus gyvybė: kolegos reiškia užuojautą

Mirė amerikiečių aktorius Andre Braugheris, laimėjęs „Emmy“ už filmą „Žmogžudystė: Gyvenimas gatvėje“ ir žinomas už savo vaidmenį komiškame seriale „Bruklinas 99“. Pranešama, kad vyro gyvybė užgeso jam sulaukus 61 metų dėl staigios ligos. Braugheris mirė gruodžio 11-ąją, naujienų agentūrai PA sakė jo publicistė Jennifer Allen.
2023-12-13

Serialo „Emigrantai. Apelsinai“ premjeroje – Monika Šalčiūtė: pasirodė ne viena

Trečiadienio vakarą Vilniuje pristatytas naujas „Go3” originalaus turinio serialas „Emigrantai. Apelsinai“. Jis kvies žiūrovus sekti trijų draugų nuotykius, o apelsinų kalnai padės nors trumpam užmiršti už lango pūpsančias pusnis bei kabančius varveklius. Premjeroje pasirodė Audrius Bružas, stilistas Karolis Murauskas, atlikėjas Sasha Song, ir žinoma nuomonės formuotoja, realybės šou dalyvė Monika Šalčiūtė ir kiti.
2023-12-06

Išskirtiniame seriale vaidmenį sukūrusi aktorė Noreikaitė: „Daug sunkiau nei vaidinti, gyvenime yra būti savimi“

Drąsus, kitoks ir kupinas linksmiausių situacijų, galinčių pakelti nuotaiką net ir tamsiausią rudens vakarą – būtent tokiam serialui TV3 televizija nuo šiol kviečia žiūrovus pirmadienio-ketvirtadienio vakarais. „Detektyvai: 209“ džiugina ne tik intriguojančiais siužeto vingiais, bet ir puikia žinomų aktorių komanda.
2023-11-20

Kaune – serialo „Remyga. Nematytas čempiono gyvenimas“ premjera: susirinko garsūs žmonės

Lapkričio 16-osios vakarą Kaune įvyko dokumentinio serialo apie pasaulio bušido čempioną Remigijų Morkevičių premjera. Renginyje dalyvavo seriale filmavęsi pašnekovai, sporto pasaulio atstovai bei R.Morkevičiaus artimieji ir gerbėjai. Premjeroje buvo ir R. Morkevičiaus treneris, „Titano“ klubo įkūrėjas Marius Misiūnas, dainininkė ir nuomonės formuotoja Gabrielė Rutkauskienė-Vasha, reperis ir sportininkas Vytautas Medineckas-IronVytas, grupės „ba.
2023-11-16

Leonardas Pobedonoscevas: „Nuo šiol lietuviškuoju Bradu Pittu būsiu ne aš, o Deividas Breivė“

Aktorius Leonardas Pobedonoscevas dažnai buvo vadinamas lietuviškuoju Bradu Pittu, bet netikėtai buvo priverstas atsisakyti šio apibūdinimo. Vaidindamas naujos kartos 90-stilistikos seriale, žinomas aktorius įkūnijo sau nebūdingą personažą. Kaip sekėsi L. Pobedonoscevui neįprastame amplua, žiūrovai jau gali pamatyti nuo lapkričio 16 d. seriale „Detektyvai: 209“ per TV3. „Būtent su šiuo serialu mane pirmą kartą aplankė toks jausmas, kad jaučiuosi vyresnis, brandesnis.
2023-11-16

Gražuolė aktorė pasikeitė neatpažįstamai: nustebsite, kaip atrodo dabar

Mischa Barton išgarsėjo, kai būdama 17 metų vaidino paauglių dramoje „Po Kalifornijos saule“. Dabar jai 37-eri ir per tuos 20 metų ji pasikeitė neatpažįstamai – pamatykite patys. Pasibaigus serialo filmavimui ji pasiekė „žemiausią tašką“ – teko leisti laiką areštinėje, kovoti su psichinės sveikatos problemomis ir iššūkiais, kurie kilo atsidūrus dėmesio centre.
2023-11-12

Naujas smūgis Meghan Markle: tokia pažeminta dar nebuvo

Pranešama, kad Meghan Markle jaučiasi pažeminta dėl neseniai pasirodžiusio „Šeimos bičo“ epizodo, kuriame buvo tyčiojamasi iš Sasekso kunigaikščio ir kunigaikštienės, ir mano, kad parodija buvo visiškai nesąžininga. Meghan Markle įsitikinusi, kad animacinio filmo „Šeimos bičas“ (angl. „Family Guy“) kūrėjų žiaurus puolimas buvo visiškai nesąžiningas ir ji siekia pataisyti poros reputaciją Jungtinėse Valstijose.
2023-11-10

Serialą „Choras“ lydi prakeiksmas: mirę aktoriai bei itin rimti incidentai

Kai 2009 metais televizijos ekranuose pasirodė pirmosios serialo „Choras“ („Glee“) serijos, nedaug kas įsivaizdavo, su kiek prieštarų vėliau susidurs šio serialo aktoriai. Apžvelkime, su kokiais skandalais bėgant metams susidūrė populiariojo serialo žvaigždės. Markas Sallingas 2019-ųjų sausio 30 dieną mirė Markas Sallingas, seriale vaidinęs Noah „Puck“ Puckermaną. Jam buvo 35 metai. Pernai gruodžio mėnesį jis buvo pripažintas kaltu dėl vaikų pornografijos laikymo.
2023-11-05

Serialo „Paauksuotas amžius“ antrojo sezono premjera – šiandien

Prieš metus pristatytas istorinis draminis serialas „Paauksuotas amžius“, nukėlęs žiūrovus į senąjį Niujorką, sugrįžta antrajam sezonui. Pirmąją iš aštuonių jo serijų gerbėjai Lietuvoje nuo šiandien jau gali išvysti per HBO „Go3“ televizijoje.  Vieno iš „Dauntono abatijos“ kūrėjų Juliano Fellowes sukurtas ir parašytas HBO originalus serialas leidžia laiku nusikelti į paauksuotąjį Amerikos amžių.
2023-10-30
Į viršų