Graudi mediko tradicija su mirusiais pacientais: „Dabar esi tik bevardis lavonas“

Medikai darbe susiduria su daug sudėtingų užduočių, tačiau viena sunkiausių šio darbo detalių yra pasakyti žmogui, kad jie neteko artimojo. Vienas medikas prisipažino, kad prieš pranešdamas apie mirtį paciento artimiesiems, pasižiūri į žmogaus „Facebook“ profilį.

33

Louisas M. Profeta, dirbantis vienoje Indianapolio ligoninių, susidūręs su mirtimi, stengiasi sau priminti, kad tie žmonės nebuvo tik pacientai, praneša Ladbible.com.

(33 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Graudi mediko tradicija su mirusiais pacientais

„Tai palaiko manyje žmogiškumą. Matote, esu akimirkos atstumu nuo paciento motinos bei tėvo gyvenimo pakeitimo. Už penkių minučių jų gyvenimai pasikeis neatpažįstamai – jie niekada nebebus laimingi, – rašė jis socialiniame tinkle. – Jei nuoširdžiai, dabar esi tik bevardis lavonas, kuris atrodo, kaip šlapias laikraščių maišas, į kurį dėjome kateterius, adatas, vamzdelius, bandydami išgelbėti. Nėra jokio judesio, nėra gyvybės. Niekas nebepapasakos, kad kadaise turėjai svajonių ir tikslų. Esu skolingas savo pacientams bent šiek tiek žinių apie jų gyvenimą.“

Medikas prisipažįsta, kad pyksta ant tų mirusiųjų, kurie vartojo perdozavo narkotikų ar vairavo susirašinėdami telefonu, mat tai tikriausiai nebuvo jų laikas mirti – jie patys susikūrė savo likimą.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų