Žmonės negali patikėti: tokios Angelinos Jolie suknelės dar niekas nematė

Žymią aktorę Angeliną Jolie po skyrybų su vyru Bradu Pittu viešumoje pamatyti galima itin retai. Užsienio žiniasklaida dažnai praneša apie itin drastiškus pokyčius moters gyvenime, kurie visų pirmiausia pastebimi išvaizdoje.

Naujausiose nuotraukose – grožiu spindinti Angelina Jolie (nuotr. SCANPIX)
54

Naujausiose fotografų nuotraukose užfiksuotas moters vizitas Kambodžoje. Holivudo žvaigždė rėžė jautrią kalbą skurdžiai šioje šalyje gyvenantiems vaikams ir šeimoms. Moteris pasipuošė įspūdinga rožine suknele. Nesunku pastebėti, kad moteris atrodo šiek tiek papilnėjusi.

(54 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Naujausiose nuotraukose – grožiu spindinti Angelina Jolie

Skausmingą ir plačiai žiniasklaidoje aprašomą skyrybų procesą su Bradu Pittu išgyvenanti Angelina Jolie pastaruoju metu dar labiau sulyso, kiek anksčiau skelbė užsienio portalai.

Pramogų portalas tv3.lt primena, kad 41-erių aktorė jau pernai susilaukė kalbų dėl savo perdėto lieknumo. Tąsyk moteris svėrė vos 37 kilogramus, tačiau naujausios žvaigždės nuotraukos kelia dar didesnį nerimą.

(28 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Iškankintas Angelinos Jolie kūnas nebesveria net 35 kilogramų

Pasak šaltinio „Now“, A. Jolie šiuo metu sveria vos 34,5 kilogramus. Įtemptą laikotarpį šiuo metu išgyvenanti aktorė atrodo dar labiau perbalusi, o jos kūnas – ryškiai kaulėtas ir nuvargęs.

Teigiama, kad viena dailiausių pasaulio moterų nyksta akyse ir tik laiko klausimas, kada ją ištiks sveikatos sutrikimai. Pranešama, kad dėl patiriamo streso A. Jolie nejaučia apetito, o jos mityba skurdi.

tv3.lt primena, kad 2013-aisiais užsienio žiniasklaida dėl A. Jolie išvaizdos skambino pavojaus varpais. Po krūties vėžio prevencijos, kurios metu moteris patyrė dvigubą krūtų šalinimą, ji akivaizdžiai sulyso. Bėgant laikui situacija aprimo, tačiau paskelbus apie skyrybas – A. Jolie sveikata, regis ir vėl pakibo ant plauko.


Rašyti komentarą...
S
Sa
2017-02-19 20:31:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
Po skirybu atsigavo
Atsakyti
0

D
Dalia
2017-02-19 11:33:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
Užsičiaupk, debile!
Atsakyti
-3

S
Sandra
2017-02-19 13:58:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pagaliau ji atrodo kaip tikra moteris.....
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (8)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų