naujienų portalas tv3.lt

naujienų portalas tv3.lt

Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Visą pasaulį 2007 metais sukrėtęs trimetės Madeleine McCann dingimas ir vėl kelia aistras: atsirado 21-erių mergina iš Lenkijos, kuri tikina esanti jau beveik 16 metų ieškoma Madeleine. 

Visą pasaulį 2007 metais sukrėtęs trimetės Madeleine McCann dingimas ir vėl kelia aistras: atsirado 21-erių mergina iš Lenkijos, kuri tikina esanti jau beveik 16 metų ieškoma Madeleine. 

REKLAMA

Madeleine McCann dingo 2007-aisiais Portugalijoje, Praja da Luso kurorte, kai kartu su tėvais, broliuku ir sesute bei draugais atostogavo. Dėl mergaitės dingimo ilgą laiką buvo kaltinami netgi patys jos tėvai Kate ir Gerry. Žmonės negalėjo suprasti, kaip šie galėjo palikti vaikus viešbučio kambaryje ir eiti vakarieniauti. Visgi jų tikinimu, jie pakaitomis tikrino, ar atžaloms viskas gerai, o pats restoranas buvo šalia apartamentų. 

Vietos valdžios institucijos iš pradžių netgi įtarė Gerry ir Kate nužudžius dukrą ir atsikračius jos kūno, tačiau vėliau tyrėjai padarė prielaidą, kad Madeleine galbūt pagrobė vokiečių kilmės pedofilas Christianas Brückneris. Visgi mergaitės palaikai nebuvo rasti, rašo portalas „New York Post“.

REKLAMA

Šių metų vasarį 21-erių lenkė Julia Faustyna, kartais prisistatanti kaip Julia Wendell arba Julia Wandelt, tapo tikra interneto sensacija, kai susikūrė paskyrą socialiniame tinkle „Instagram“ ir pavadino ją „iammadeleinemccann“. 

REKLAMA

Viename pirmųjų įrašų Julia rašė, kad neprisimena didžiosios dalies savo vaikystės, išskyrus „atostogas šiltoje vietoje, kur buvo paplūdimys ir balti arba labai šviesių atspalvių pastatai su apartamentais“.

Daugelyje Faustynos įrašų užfiksuoti jos ir Madeleine fiziniai panašumai, įskaitant ryškią rudą dėmę ant abiejų mergaičių dešinės akies rainelės.

„Turiu panašias akis, veido formą, ausis, lūpas, tarp dantų turėjau tokį pat tarpą kaip Madeleine. Man reikia sužinoti tiesą. Man reikia atlikti DNR testą ir pasikalbėti su Madeleine tėvais. Padėkite man!“ – skelbė ji. 

REKLAMA

Po šių pranešimų socialiniuose tinkluose užvirė diskusijos: vieni teigė, kad J. Faustynos panašumai pernelyg akivaizdūs, kad būtų tik sutapimas, o kiti sakė jų neįžvelgiantys. 

Be visa to, kai istorija pasisukdavo J. Faustynai nepatogiu kampu, ji imdavo ją savaip koreguoti. Štai pasidalinus mamos, kuri ją užaugino, nuotrauka, žmonės ėmė komentuoti, kad Julia labai panaši į ją. Mergina nuotrauką netrukus pašalino iš savo socialinių tinklų. 

REKLAMA
REKLAMA

Taip pat neatitinka ir Julios bei Madeleine amžius – pastaroji būtų dviem metais jaunesnė, tačiau lenkė teigia, kad jos amžius galėjo būti nesunkiai suklastotas pagrobėjų.

Julia pasakojo ir tai, Madeleine McCann pagrobimu kaltinamas pedofilas jai atrodo panašiai, kaip ją kadaise nuskriaudęs žmogus, o ją užauginę tėvai atsisako kalbėti šia tema. 

Tačiau vasario 19-ąją, kai Kate ir Gerry McCannai sutiko pasidaryti DNR testą, prabilo lenkės tėvai. 

REKLAMA

„Mūsų šeimai yra aišku, kad Julia yra mūsų dukra, sesuo, anūkė, pusseserė, dukterėčia. Mes turime atsiminimų, turime nuotraukų. Ji taip pat jų turi, nes pasiėmė iš savo šeimos namų kartu su savo gimimo liudijimu ir ligoninės išrašais“, – pranešime spaudai tikino jie.

Tiesa, oficialūs DNR testo rezultatai kol kas neskelbiami, o kovo 2-ąją „iammadeleinemccann“ instagramo paskyra dėl nežinomų priežasčių jau buvo nebepasiekiama.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų