REKLAMA

  • tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Naujienų portalą tv3.lt pasiekė šokiruojantis vaizdo įrašas, kuriame užfiksuotos paauglių muštynės. Įraše užfiksuota, kaip susimuša keli vaikinai, o netrukus vienas pradedamas brutaliai talžyti. 

Naujienų portalą tv3.lt pasiekė šokiruojantis vaizdo įrašas, kuriame užfiksuotos paauglių muštynės. Įraše užfiksuota, kaip susimuša keli vaikinai, o netrukus vienas pradedamas brutaliai talžyti. 

REKLAMA

Paauglys įstumiamas į ežerą, vėliau iš jo išlipa ir sulaukia nesibaigiančios smūgių bangos rankomis ir kojomis, jis daužomas į veidą.

Naujienų portalui tv3.lt pavyko pakalbinti šio kraupaus įvykio liudininkę (vardas ir pavardė redakcijai žinomi, dėl saugumo moteris nepanoro viešai prisistatyti – red.past.) – moteris pasidalijo itin žiauriu pasakojimu apie tai, ką pati pamatė, pribėgusi prie įsisiautėjusių paauglių.

Naujienų portalui tv3.lt Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio vyresnioji specialistė Rasa Meištė patvirtino, kad toks įvykis fiksuotas, apie jį pranešė liudininkė, tačiau nukentėjusysis kol kas nesikreipė. 

REKLAMA
REKLAMA

Penktadienio popietę ji informavo tv3.lt, kad policija, nesulaukusi nukentėjusiojo, pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl viešosios tvarkos pažeidimo. 

REKLAMA

Nereagavo į praeivę

Kaip liudininkė sakė, garsus ir triukšmą ji išgirdo eidama pro šalį. „Pamačiau 30-40 vaikų grupę ir išgirdau triukšmą. Atsisukusi pamačiau, kad vienas paauglys – vandenyje.

Toliau vėl jie pradėjo rėkti ir vienas pradėjo mušti kitą. Trenkė, spardė jam į galvą. Visi kiti stovėjo, žiūrėjo ir rėkavo.

Aš pradėjau rėkti, kad skambinu į policiją, jie net nesureagavo į mane. Tik tada, kai pamatė, kad aš kalbu telefonu, visi pradėjo rėkti vieni kitiems, kad tikrai skambinu. Puolė skirstytis“, – detales prisiminė moteris.

REKLAMA
REKLAMA

Laikė galvą ir daužė

Netrukus ji pastebėjo stipriai sumuštą berniuką. „Jis bandė stotis, vėl krito, jam padėjo eiti kiti paaugliai, nes pats jis negalėjo paeiti. Atvirai sakau – atrodė, kad tie vaikai norėjo paauglį užmušti.“

Moteris sako, kad nevaldomas jaunimas visiškai nesupranta apie grėsmes, mat po įvykio visi jie ėmė tyčiotis viešojoje erdvėje, juokėsi iš to, kad neva buvo pastebėti.

„Buvo dar vienas baisesnis faktas – nenufilmuota, tačiau mušamo berniuko galva buvo laikoma ir į ją spardė iš kojos“, – žiaurias detales vardija panevėžietė.

Jos teigimu, paaugliai nesuvokia, kad galėjo įvykti baisi nelaimė, todėl dabar bent jau tikisi, kad ši istorija pasieks vaikų tėvus ir jie pasikalbės su paaugliais apie tokį elgesį.“

Greitai nuo tokių jaunuolių kentės ir suaugę žmonės, istorijos kartojasi, tik tais laikais buvo nepilnamečių kolonijos. Tai mažiau reikšdavosi gatvėse. O dabar visiška laisvė, žodžio negali pasakyt. Gaujos kuriasi iš naujo.
Klausimas ką policija veikė , jeigu nesugebėjo ne vieno sulaikyti, o praeivė tai pranešė vykstant muštynėms. Čia miestas galima per kelias minutes privažiuoti, ar ne laikas Panevėžio policijos pensininkus vadovus keisti
Žiauru! Prieš kelias dienas kažkokie sadistai vaikai Klaipėdoje kačiuką nukankino. Dabar Panevėžyje tokie pat vaikai kankino kitą vaiką.
Kas baisiausia, kad pavyzdžiui, tų sadistų vaikų, kur nukankino kačiuką, tėvai palaiko tuos savo sadistus vaikus. Jie juos gina.Policija taip pat yra tų sadistų pusėje.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų