Vizažo meistrės rankomis pasikliauja žinomi žmonės: Elona papasakojo, kokie jie yra grimo kėdėje

Iš Panevėžio kilusi vizažo meistrė Elona Minkevičienė visai neseniai dalyvavo Paryžiuje vykstančiame pasauliniame konkurse, kuriame pateikė savo darbus, kaip atlieka „Eyebrow Shaping &Tinting“ (liet. antakių formavimą bei šešėliavimą) bei užėmė trečią vietą. Tiesa, moteris gali pasidžiaugti ne tik šiuo laimėjimu, tačiau ir tuo, jog būtent jos rankomis pasikliauja ir Lietuvoje itin žinomi žmonės.

30

Naujienų portalui tv3.lt moteris atvirai papasakojo apie savo darbo specifiką bei pasidalijo naudingais patarimais.

(30 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Vizažo meistrės rankomis pasikliauja žinomi žmonės: Elona papasakojo, kokie jie yra grimo kėdėje

E. Minkevičienė jau 16 metų dirba vizažo meistre. Ji nevengia dalyvauti įvairiuose grožio konkursuose, kuriuose užima aukštas vietas: „Esu savimi pasitikinti moteris, stipriai siekianti savo užsibrėžtų  tikslų. Mano tikslas buvo išbandyti  jėgas, dalyvaujant Pasaulio čempionate. Tokio aukšto įvertinimo  tikrai nesitikėjau.  Lietuvos  Tarptautinėje grožio industrijos parodoje „Pelenė“ ( Antakių dizainas) esu laimėjusi pirmą vietą, (Podiumo makiažas) – trečią vietą.“

Prancūzijos sostinėje Paryžiuje vykstančiame pasauliniame konkurse šiais metais dalyvavo per 2000 dalyvių iš daugiau nei 40 pasaulio šalių, o tarp jų dalyvavo ir Elona, kuri užėmė trečią vietą.

„Paskambino ilgalaikio makiažo antakių dizaino trenerė I. Kavalčinskienė  iš džiaugsmo šaukdama į ragelį: „Tu laimėjai“ Kigsa (aut. past. Kirpėjų ir grožio specialistų asociacija) prezidentė J. Mačiulienė pranešė žinute ir pasveikino, laimėjus sidabro medalį.  Mane ištiko šokas! Puoliau skambinti artimiesiems, net apsiverkiau iš laimės. Žodžiais nenusakomas jausmas“, – džiaugėsi pašnekovė.

Tiesa, moters darbus pripažįsta ne tik įvairūs grožio konkursais, tačiau ir žinomi žmonės, kurie pasitiki ja ir kas kartą nori, jog būtent ji atliktu makiažus.

„Esu asmeninė K. Kerbedžio vizažistė. Vykstu kartu į  visus miestus, kuriuose rengiami koncertai.  Dirbu ne tik su juo, bet ir visa komanda. K. Kerbedį  galiu apibūdinti kaip nuostabų žmogų. Dirbti su šiuo talentingu atlikėju man  didžiulė  garbė. Kartais jis užsuka į studiją aptarti mūsų darbinius reikalus prie puodelio kavos. Visada malonu su juo susitikus pabendrauti. Teko dirbti įvairiuose TV projektuose bei muzikiniuose šou. Keletą metų su savo komanda dirbau „Eurovizijos“ atrankos vyriausiąja – vykdančiąja vizažiste. Ne vienerius metus esu grimerė garsaus dizainerio J. Statkevičiaus mados šou pristatymuose. J. Statkevičių galiu apibūdinti ne tik, kaip geriausią mados kūrėją mūsų šalyje, bet ir puikų žmogų. Iš tiesų teko dirbti su daugeliu žinomų įžymių žmonių. Džiaugiuosi ir didžiuojuosi, kad teko juos pažinti. Dirbti su šiais žmonėmis lengva ir paprasta“, – pasakojo vizažo meistrė.

REKLAMA

Pasak vizažo srities specialistės Elonos, sukurti sceninį makiažą galima ir per 15 minučių.

„Sceninį makiažą atlieku priklausomai nuo to,  kiek skiria laiko. Yra tekę atlikti  ir per 15 min.  Dirbu labai greitai, paprastai mano makiažai, žinoma, jeigu neplepame, trunka 45 min. Dirbant su scenos žmonėmis būna linksma, juokaujame, jie būna atsipalaidavę, tuomet gali užtrūkti iki valandos“, – apie savo darbą kalbėjo ji.

Elona neslėpė, kad kartais būna daug sudėtingiau dirbti su žmonėmis, kurie nėra žinomi pramogų pasaulyje: „Žinomi žmonės pripratę prie grimo ir jų tai  nestebina ir negąsdina. Sunkiau dirbti su paprastesniais žmonėmis. Pasitaiko klienčių, ypatingai atėjusių pirmą kartą, kad jos būna pritrenktos savo įvaizdžio. Būna, kad ateina, nenaudojančios jokio kremo, o nori, kad oda švytėtų ir spindėtų . Pasitaiko ir tokių, kurios atsineša nuotrauką, atliktą fotošopo pagalba ir nori taip atrodyti, kad nesimatytų nei vienos raukšlelės.“

Taip pat vizažo meistrė pasidalijo tuo, kas madinga 2021-aisiais.

„Madinga skaisti, švytinti veido oda. Tai turi būti atlikta padengus odą plonu makiažo pagrindu, skruostai ir lūpos švelniai paryškinti. Kaip visada išlieka populiarus dūminis makiažas. Šiam makiažui skiriama daug juodos spalvos ir visas akis aprėpiantys pravedimai. Ypatingoms progoms tinka rinktis auksinius atspalvius, nebijoti blizgučių. Kaip minėjau, ypatingas dėmesys – akių apvedimui. Nesenstanti klasika lūpoms – raudona spalva. Galima bandyti ir tamsesnius atspalvius. Vengti lūpų kontūravimo. Taip pat galima lūpas patepti tik blizgesiu“, – patarimais dalijosi ji.

REKLAMA

Ji pridūrė, kad „ant bangos“ yra ir ilgalaikis makiažas: „Kalbant apie ilgalaikį lūpų, antakių, akių vokų pravedimų makiažą, tai šiemet jie populiarumo viršūnėje! Atliekama lengva šešėliavimo technika, nei naudota  anksčiau, sudarant natūralų vaizdą.“

Baigdama pokalbį apie savo profesiją bei darbą su žinomais žmonėmis, ji paskatino moteris nedaryti esminių klaidų.

„Pagrindinės moterų klaidos, kurias daro atlikdamos makiažą – netinkamai, ne pagal odos tipą pasirinktas makiažo pagrindas. Storu sluoksniu tepamas lūpų blizgesys. Ant veido per daug tepama highlighter`io , veidas atrodo lyg išteptas riebalais. Labai neskoningai atrodo kasdienai per ilgos blakstienos, ryškiai, ne pagal plaukų spalvą ar veido formą nudažyti antakiai“, – sakė ji.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų