Scenoje „klonuojamas“ Sasha Song: „Daug kas galvoja, kad esu pasikėlęs“

Šį sekmadienį muzikos, humoro ir įsikūnijimų šou „Klo(u)nai“ vėl džiugins TV3 televizijos žiūrovus. Garsiausi Lietuvos aktoriai scenoje virs įžymybių klonais. Kuriam iš jų geriausiai pasiseks įkūnyti visiems puikiai pažįstamą politiką, dainininką ar garsų režisierių?

6

Viena iš klonuojamų asmenybių – muzikos pasaulio žvaigždė Dmitrijus Šavrovas, visiems puikiai pažįstamas pseudonimu Sasha Song. Jį scenoje vaidins aktorė ir atlikėja Aistė Lasytė.

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Scenoje „klonuojamas“ Sasha Song: „Daug kas galvoja, kad esu pasikėlęs“

Dainininko praeityje atlikta daina „Mama, pakylėk ligi dangaus“ žinoma daugeliui. Sasha Song išgarsėjo dar vaikystėje, o jo vokaliniai duomenys sulaukdavo didžiausių kritikų pagyrų. Atlikėjas taip pat sužibėjo „Eurovizijos“ dainų konkurse, tačiau apie jo asmeninį gyvenimą spaudoje buvo žinoma ne itin daug. Kokias gi savybes turėtų atkartoti Sasha Song klonas?

„Daug kas galvoja, kad esu pasikėlęs. Iš tikro aš labai paprastas“, – interviu metu kalbėjo Sasha Song. Viena iš dainininko vizitinių kortelių – skrybėlė. Ilgą laiką tik su šiuo aksesuaru Sasha Song lipdavo į sceną. „Tai buvo mano detalė. Aš myliu, ta prasme, ne tik skrybėles“, – sakė praeityje populiarus atlikėjas.

Vėliau Sasha Song pakeitė įvaizdį – vietoj skrybėlės pradėjo nešioti specialia technologija priaugintus plaukus. Juos atlikėjas labai saugojo, tačiau nemalonumų išvengti nepavyko. Viešint Estijoje plaukai dingo iš viešbučio kambario.

Sasha Song neslepia, kad pasirinkimas nešioti peruką daugeliui sukeldavo nuostabą, žmonės klausdavo, ar jis ir miega su šiais plaukais. Dabar dainininkas atsisakė plaukų priauginimo – grįžo prie natūralumo. „Koks esu, toks esu – kokį mane mato žmonės, toks aš ir esu“, – prieš kameras kalbėjo atlikėjas.

Sekmadienio vakarą žiūrovus namuose taip pat juokins ir kiti garsūs mūsų šalies kino, teatro ir televizijos aktoriai: Ineta Stasiulytė, Arūnas Sakalauskas, Lina Rastokaitė, Ramūnas Rudokas, Šarūnas Banevičius, Gabrielė Malinauskaitė-Rudzienė, Ramūnas Šimukauskas. Jie – tikri įsikūnijimo specialistai ir improvizacijų virtuozai, sukursiantys stulbinančius muzikos, vaidybinių situacijų ir improvizacijos pasirodymus.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų