Filmų apie Bridžitą Džouns žvaigždės po 20 metų: kas beveik nepasikeitė, o kam laikas buvo negailestingas?

Filmai apie linksmą ir kartu beprotiškai šarmingą žurnalistę Bridžitą Džouns papirko daugybės romantinių komedijų gerbėjų širdis. 

Kadrai iš filmų apie „Bridžitą Džouns“ (tv3.lt fotomontažas)
13

Vis dėlto kaip pasitaikė aktorių gyvenimai nuo 2001-ųjų, kai filmas pasirodė pirmąkart?

(13 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Aktoriai iš filmų apie „Bridžitą Džouns“

Renee Zellweger – Bridžita Džouns

Aktorei R. Zellweger šis vaidmuo išties pakeitė gyvenimą. Tiesa, realybėje Renee nerūkė, neturėjo viršsvorio ir buvo amerikietė. Tačiau dėl vaidmens ji nusprendė ryžtis viskam – priaugo svorio, ėmė rūkyti specialias cigaretes ir ėmė mokytis akcento.

Negana to, Renee net 3 savaites praleido iš tiedų bedirbdama kaip praktikantė vienoje britų leidykloje, o vėliau kartu su kolegomis traukdavo į vakarėlius.

Knygose apie Bridžitą, moteriai buvo 32 metai – būtent tiek buvo Renee, kai buvo nufilmuotas pirmasis filmas. 

„Visi dalykai, kurių nenorėtumėte sieti su savimi, bet priklausė Bridžitai, puikiai tiko ir man“ , – vėliau pripažino aktorė.

Pasirodo, kad kaip ir Bridžita, taip ir Renee dažnai įvairiose situacijose nesugebėdavo pasakyti tinkamų dalykų ir patekdavo į socialines katastrofas.

Renee Zellweger

Po to aktorė gavo ir daugybę kitų jos karjerai svarbių vaidmenų ir netgi gavo „Oskarą“. 2003 metais ji gavo auksinę žvaigždę Holivudo šlovės alėjoje.

Vėliau Renee kuriam laikui dingo ir iš ekranų, ir iš viešojo gyvenimo, o kai į jį grįžo, buvo dramatiškai pasikeitusi – daugelis ėmė įtarinėti, kad ji pasidarė daugybę plastinių operacijų, o kartą, keliaudama traukiniu, ji netgi nugirdo, kaip žmonės apie tai kalba. Aktorė pripažino, kad tai jai padarė didelę traumą. Tiesa, apie operacijas ji viešai niekuomet nekalbėjo.

Colinas Firthas – Markas Darcy

Bridžitos Džouns mylimasis ekrane buvo Markas, kurį suvadino C. Firthas. Tiesa, jis išgarsėjo dar prieš filmus apie Bridžitą Džouns.

Tiesa, net ir toks linksmas filmas aktoriui atvėrė daugybę naujų kelių, jis ėmė vaidinti apdovanojimus pelnančiose juostose. Kaip ir Renee, jis gavo ir „Oskarą“, ir žvaigždė Holivudo šlovės alėjoje.

REKLAMA

Colin Firth

Nepaisant to, kad buvo užimtas aktorius, Colinas sugebėjo išmokti ir italų kalbą, mat vedė italų prodiuserę Livią Giuggioli.

Deja, praėjus 22 metams po vedybų, jiedu pasuko skirtingais keliais. Nepaisant to, pora išliko artimais dėl dviejų savo vaikų.

Hughas Grantas – Danielis Cleaveris

Dar vienas Bridžitos Džouns susižavėjimo objektas – Danielis, kurį suvaidino gražuolis H. Grantas.

Daugelis tikriausiai atsimena sceną, kurioje Danielis ir Markas leidžiasi į didžiules peštynes ir netgi išmuša langą restorane. Įdomu tai, kad būtent Hughas pasiūlė atsisakyti kaskadininkų ir suvaidinti muštynes patiems. 

Anot aktoriaus, būtent nerangūs jų judesiai geriausiai galės perteikti, kaip iš tiesų atrodytų dviejų vidutinės klasės vyrų kautynės.

Hugh Grant

Kaip ir kitų dviejų aktorių, taip ir Hugho karjera susiklostė puikiai, o vėliau jis su C. Firthu suvaidino ir kitoje romantinėje komedijoje, „Tegyvuoja meilė“. 

Ne ką mažiau žmones domino ir H. Granto meilės gyvenimas – jis susitikinėjo su tokiomis gražuolėmis, kaip Liz Hurley ar Jemima Khan. Šiuo metu aktorius augina 5 vaikus. 

Dar kiek anksčiau jis yra pripažinęs, kad iki šiol bendrauja su Renee, ir ji jam yra viena tų aktorių, kuria per visus šiuos metus taip ir nebaigė žavėtis.


Rašyti komentarą...
M
Margarita
2021-01-04 14:06:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
Superinis filmas. Ypač tinka šiuo laikotarpiu, nuotaikai pagerinti. Puikūs aktoriai.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų