Kadre iš praeities – žinomas Lietuvos vyras: ar sugebėsite atpažinti?

Vienas žinomiausių šalies atlikėjų šiuos metus pradėjo su gražiais prisiminimais. Vis aktyviau savo gyvenimu socialiniuose tinkluose besidalijantis atlikėjas bei Lietuvos estrados princas Rytis Cicinas sausio 2-ąją su gerbėjais pasidalijo sena fotografija.

13

Čia jis atrodo išties kitaip, nei dabar.

(13 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Kadre iš praeities – žinomas Lietuvos vyras: ar sugebėsite atpažinti?

„Beprotiškai pasiilgau Kauno Muzikinio Teatro scenos, kurioje dainavau 10 metų..“ –  trumpai „Facebook“ rašė R. Cicinas.

Čia jis pasipuošęs įspūdingu kostiumu, puikuojasi itin vešliais ir kur kas ilgesniais plaukais, o taip pat, kitaip nei dabar, R. Cicino veidą nuotraukoje puošia ūsai.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad neseniai Lietuvos estrados princas su naujienų portalu tv3.lt pasidalijo pasakojimu apie tai, kaip jo šeima sutinka didžiąsias metų šventes.

Pašnekovas kalbėjo, jog šventes visuomet sutikdavo tėviškėje, tačiau dabar teko pakoreguoti šiuos planus. „Dažniausiai Kūčias bei Kalėdas švęsdavome su šeimyna. Važiuodavau į tėviškę pas mama bei krikšto mamą. Dabar tokia situacija, kad sutiksime tik šeimos rate. Būsime trise. Aišku, kad paskambinsiu visiems ir pasveikinsiu su šventėmis. Manau, kad ne mes vieni taip sutiksime šventes. Norėčiau paskatinti visus, kad taip jas sutiktų. Reikia, kad būtų kuo mažiau kontakto“, – kalbėjo R. Cicinas

Estrados princas prisiminė ir laikus, kuomet pats buvo mažas. Tada visai kitaip atrodydavo ir jo paties Kalėdos: „Kai būdavau mažas, būdavo visokie šventiniai karnavalai, susitikimai su draugais ir artimaisiais. Dabar šventes praleisdavau scenoje. Visą laiką Naujieji metai būdavo Lietuvoje arba už jos ribų. Šventės būdavo darbe, o vaikystėje jas sutikdavau su seniu šalčiu ir dovanomis. Tai tiek ir pasikeitė tos šventės.“

Šiemet Kalėdų karnavalo nebuvo ir jo sūnui Adui, tačiau jis džiaugėsi, jog vaikas yra labai supratingas, todėl nė kiek dėl to nenusiminė.

„Sūnui kalėdinių karnavalų dabar nebus, tačiau yra, kaip yra. Šiuolaikinis jaunimas supranta, kad viskas yra dėl saugumo. Aš sakau, kad anksčiau ar vėliau ta zaraza išeis ir vėl grįšime į rimtą. Vardan sveikatos, reikia praleisti tokius metus. Reikia žiūrėti, kad sveikata būtų pirmoje vietoje“, – sakė vyras.


Rašyti komentarą...
T
Tai va
2021-01-02 18:44:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
Iš karto pažinau.
Atsakyti
-3

L
Lordas
2021-01-02 22:58:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
Akis išvertęs,gal į toleta nori
Atsakyti
-4

A
Arunas
2021-01-02 19:41:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
Valdas Adamkus
Atsakyti
-5

SKAITYTI KOMENTARUS (36)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų