Bunkė trumpam ir vėl pasirodė ant scenos: žavėjo ir hitais, ir akį traukiančia apranga

Naujuosius metus TV3 televizijos žiūrovai pasitiko kartu su šventine laida „Gero vakaro šou“ bei žinomiausiais šalies veidais.

Net kelis kartus čia pasirodė ir savo įspūdingus koncertinius drabužius pademonstravo ir dainininkė Natalija Bunkė.

(24 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Atviras Bunkės interviu apie 2020-uosius

Ir nors atlikėjų veikla šiuo metu yra sustojusi, tikriausiai ne vienam žiūrovui buvo gera nors trumpam ir vėl išvysti dainuojančius savo dievukus. Šventinėje „Gero vakaro šou“ laidoje N. Bunkė pasirodė net du kartus – pirmąjį kartą ji sudainavo savo hitą „Širdis ant balto sniego“, o antrąjį kartą – „Skrendu“.

Laidos vedėjas Justinas Jankevičius dar prieš pirmąjį pop scenos žvaigdei pasirodymą sakė, kad apie Natalijos koncertą Naujųjų metų išvakarėse svajotų tikriausiai kiekvienas lietuvis, o štai pati dainininkė naujienų portalui tv3.lt neseniai minėjo, jog vienintelis kartas, be šių metų, kai Naujuosius sutiko ne ant scenos, buvo tada, kai laukėsi savo sūnaus Kristupo. 

„Tai buvo vieninteliai Naujieji metai, kai aš nedainavau. Labai pasiilgau koncertų. Praėjusiais metais, gruodį, turėjau net 21 koncertą, tad jei mes kalbėtume šiuo metu praėjusiais metais, aš kalbėčiau su lašeline (juokiasi). Fiziškai ir emociškai buvo labai sunku, bet buvo žiauriai faina. Buvau įpratusi gyventi tokiame ritme“ , – sakė ji.

Į klausimą, kokie buvo 2020-ieji metai, kuriuos daugelis yra linkę vienais prasčiausių, N. Bunkė atsako su šypsena – blogi jie tikrai nebuvo. „Turbūt negalėčiau pasakyti, kad tai man buvo vieni blogiausių metų – tai buvo vieni normalesnių metų. Dėl pandemijos – nieko nepadarysi, ji palietė mus visus, nesu niekuo išskirtinė. Bet mano gyvenime nutiko ir gerų įvykių – tiek asmeniniame, tiek ir verslo prasme. Visomis prasmėmis šiais metais viskas buvo labiau gerai, negu blogai“, – sakė ji.

Tiesa, ji neslepia, kad metai atnešė ir permainų, dėl kai ko teko išgyventi, o kai ką – visiškai pakeisti, persiplanuoti. „Jei iš pradžių planas buvo pabaigti koncertinį turą, tai vėliau reikėjo jį pakeisti. Reikėjo viską perdaryti iš naujo. Bet jei tu tiesiog sėdėsi ir galvosi, kaip viskas yra blogai, tai, tikriausiai, taip ir bus. Laiką, kuris atsirado, man pavyko perskirstyti kitai veiklai, kuri pas mane jau senokai buvo įsisiūbavusi, tiesiog neplėtojama“, – atviravo Natalija.

Ir nors žinoma atlikėja pripažįsta labai besiilginti koncertų ir publikos, kartu ji supranta, kad didesni koncertai galimai įvyks tik vasarą. Suprasdama, kad kitaip šiuo metu nebus, N. Bunkė džiaugiasi naujomis savo veiklomis.

„Labai džiaugiuosi, kad man nereikia sėdėti namuose ir galvoti, kaip čia bus – juk šitaip galima ir užsidepresuoti. Ypatingai dabar matau, kad žmonės ir socialinėje erdvėje, ir apskritai visur yra nuo visko pervargę, pikti. Tad labai džiaugiuosi, kad turiu darbą – tikrai turiu dėkoti už tai, kad mano gyvenime viskas taip susidėliojo, jog turiu veiklos. 

REKLAMA

Kalbu apie tai ne net ne pinigine prasme, o labiau apie tai, kad kitaip žmogus tampi niekam nereikalingas – nieko nedarai, sėdi namuose, vaikštai iš kampo į kampą. O jei dar slegia kažkokie piniginiai dalykai, atleidimai iš darbų? Juk daug žmonių neteko darbo… Įsivaizduoju, kad po šios pandemijos žmonės turės labai daug sunkumų“, – įsitikinusi ji.

Visą N. Bunkės pasirodymą iš šventinės „Gero vakaro šou“ laidos pamatysite peržiūrėję vaizdo įrašą straipsnio pradžioje.


Rašyti komentarą...
S
Skaitytoja
2021-01-02 20:37:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tuomet visi lietiviai atlikejai
Atsakyti
-5

H
Haha
2021-01-02 18:14:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kaip ji čia dabar nepaminejo"mudu su Edgaru". Hahah
Atsakyti
-4

Ėi !
2021-01-02 20:45:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
Rašosi : " į pensiją ".Antros klasės kursas.
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (40)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų