Atviras Šedžiaus interviu: pirmąkart nuoširdžiai apie jausmus Erdvilei ir kokius santykius dabar palaiko su Monika

Verslininkas Andrius Šedžius ir jo mylimoji Erdvilė Pilvinytė visai neseniai sulaukė bendros atžalos. Perpus jaunesnei Andriaus mylimajai tai – pirmasis vaikelis, tuo tarpu verslininkui dukrelė Adelė yra jau 5-oji atžala.

Laidoje „Prieš srovę“ žinomas vyras neseniai pripažino, kad nemoka būti vienas, ir jei ne Erdvilė, jos vietą užimtų galbūt ir kita moteris. Ir vis dėlto – kodėl tuomet verslininkas dabar savo gyvenimą sieja su 22 metų mergina?

(10 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Atviras Šedžiaus interviu: pirmąkart nuoširdžiai apie jausmus Erdvilei ir kokius santykius dabar palaiko su Monika

Prabilo apie santykius su buvusiomis žmonomis

Verslininkas jau 2 kartus buvo susituokęs, o skyrybos, kaip prisimena jis pats, visuomet būdavo palydėtos didelių skandalų – dar ne taip seniai žiniasklaida aidėjo nuo aršių jo ir buvusios mylimosios, dainininkės Monikos Šedžiuvienės skyrybų.

Vis dėlto žinomas vyras laidoje Miai Pilibaitytei pripažino, kad nepaisant to, vienas būti jis taip pat nemoka.

„Aš esu iš tų, kuris negali gyventi vienas. Man būtinai reikia, kad kažkas būtų namie, su kažkuo bendrauti. Esu šeimyniškas. Jeigu nebūtų Erdvilės, būtų kita moteris. Kaip sakoma, šventa vieta ilgai laisva nebūna (šypsosi). Taip kad pas mane ta vieta laisva tikrai ilgai nebūtų. Pas mane ta tuštuma jeigu ne per savaitę, tai per dvi užsiimtų labai greitai“, – su šypsena kalbėjo jis.

Mia netrukus susidomėjo tokiu verslininko atsakymu – ar tai reiškia, kad jam tiktų bet kuri moteris? „Pasaulyje beveik 7 milijardai žmonių, tai pasirinkimas oho koks. Kadangi negaliu gyventi vienas, greitai atsirastų norinčių, o pasirinkimo visada yra“, – atsako jis.

Tiesa, žinomo vyro santykiai su buvusiomis žmonomis dabar yra ypatingai geri. A. Šedžius netgi juokėsi, jog jo buvusios žmonos su naujo vaikelio gimimu jį ne tik pasveikino, bet to vaikelio ir labai laukė.

„Kad ir kokie bebūtų buvę santykiai, abiejų skyrybų metu buvo karas didžiausias, neapykanta, o kai praeina skyrybos, toliau tęsiasi gyvenimas, reikia toliau bendrauti dėl vaikų. Atsiranda puikiausi santykiai. Tiek su savo pirmąja žmona, tiek su Monika dabar santykiai geriausi“, – sakė jis.

REKLAMA

Anot jo, dabar jiedu su M. Šedžiuviene palaiko kur kas geresnius ryšius, nei anksčiau: „Reikia vaiką kažkur palikti – palieka artimiausiam žmogui, tėčiui. Reikia spręsti kažkokį klausimą – atvažiuoja pasitarti. Tai gaunasi jau ne kaip vyro ir moters santykiai, bet kaip dviejų draugų, kurių bendras tikslas yra vaikas.“

O štai naujoji A. Šedžiaus mylimoji E. Pilvinytė su verslininko buvusiomis meilėmis ryšių nepalaiko. Tiesa, jokių pykčių tarp moterų taip pat nėra. „Nėra kažkokių ypatingų santykių, aš ir pats bendrauju tik tiek, kiek tai liečia vaikus. O jos, kaip moterys, solidariai ją palaiko, džiaugiasi dėl naujos gyvybės, dėl mergytės gimimo. Viskas yra gerai – jokios neapykantos ar pykčio nėra“, – sako jis.

Pirmąkart atvirai prabilo apie jausmus Erdvilei

Šiuo metu Erdvilė gyvena Šiauliuose, Andriaus bute. O štai jos karštą temperamentą ir žemaitišką charakterį A. Šedžius įvardina kaip vieną labiausiai jį patraukusių moters bruožų. 

Vis dėlto jis prideda – su Erdvile jam sudėtinga, todėl kartais dūžta ir lėkštės, ir durų staktos.

„Patirtis tokia, jog reikia nereaguoti, negirdėti. Tačiau kartais kai nereaguoji, dar labiau užsiutini (juokiasi). Pasigarsini televizorių, o tave puola, tampo. Taip buvo nuo pat pradžių, tas karštas temperamentas“, – sakė verslininkas.

Tad kas labiausiai padeda spręsti nesutarimus, rasti kompromisą? „Viską sutvarko laikas. Būna, kad ir nesikalbam po kelias dienas, o kadangi turime daug vietos, miegame atskiruose kambariuose. Viskas kaip ir pas normalius žmones“, – įsitikinęs Andrius.

Miai paklausus, ar niekuomet dėl šių priežasčių nebuvo pagalvojęs, kad derėtų su Erdvile pasukti skirtingais keliais, žinomas vyras pripažino, kad minčių visuomet buvo visokių, vis dėlto svarbiausia, anot jo, kad nebūtų veiksmų.

„Mūsų nelaiko nei bendras būstas, nei kiti dalykai. Ko gero, kad tai yra tam tikri jausmai, kurie vadinasi meile“, – apie savo jausmus Erdvilei prabilo verslininkas.

REKLAMA

Tiesa, žinomam vyrui gimdyme sudalyvauti taip ir nepavyko: „Ji turėjo gimdyti šeštadienį, ir nebuvo jokių požymių, kad bus anksčiau. Maniau, kad spėsiu suvažinėti, sutvarkyti reikalus. Antradienį išvažiavau, trečiadienį ar ketvirtadienį vakare turėjau grįžti. Bet gavosi taip, kad 21 valandą vakare išvažiavau, pravažiavau Varšuvą ir man pranešė, kad procesas jau vyksta. Viskas labai greit įvyko ir be 15 minučių 3 valandą aš jau buvau tėtis.“

Vis dėlto paklaustas apie vestuves ar net sužadėtuves, A. Šedžius atviras – apie tai negalvoja. „Dar neįvyko niekas, kol kas. Nereikia įvykių skubinti. Aš suprantu, kad moterims tai yra labai svarbu, kad moterys visada nori tokių dalykų, bet kol kas tokių planų dar nėra“, – sako jis.

Anot verslininko, neskubėti jį išmokė ankstesnės, ne visuomet geros patirtys. „Po 2 nesėkmingų santuokų esu atsargesnis. Iš santykių dabar per daug nesitikiu, o kai nesitiki, netenka nusivilti. Po tokių 2 skausmingų mano gyvenimo įvykių, aš tikrai nenoriu skubinti proceso“, – sako jis.

Vis dėlto savo dukrelei jis iškart suteikė savo pavardę: „Mano vaikai – mano gyvenimas. Jokioms jiems reikalingoms smulkmenoms nei pinigų, nei laiko man negaila“.

Ir nors pats prieštarauja teiginiui, kad meilėje jam sekasi, A. Šedžius puikiai žino ir tai, kaip moteris sužavėti, o jų laime vadina savo laime.

„Gražūs žodžiai yra pagrindas. Kiekvienai moteriai yra malonu. Erdvilei ir savo ankstesnėms moterims aš šiaip be progos dovanodavau gėles ir dabar tą darau. Kada moteris tikisi, žino, kad yra proga, kaip vasario 14-oji ar kovo 8-oji, ji žino, kad vis tiek tu grįši su gėlėmis. O kada tu šiaip, savaitės viduryje grįžti ir sakai, brangioji, šios gėlės tau, nes tu esi tokia nuostabi, kad negalėjau apie tave nepagalvoti ir nenupirkti gėlių, moters širdis tiesiog ištirpsta. Man tai yra malonu. Man yra malonu, kada moteris džiaugiasi, kai jos veidas švyti. Tada ji mainais tau duoda dešimteriopai daugiau, negu tos gėlės“, – pokalbį baigė žinomas vyras.

Visą ištrauką iš laidos „Prieš srovę“ su Andriumi Šedžiumi galite pamatyti peržiūrėję ištrauką straipsnio pradžioje.


Rašyti komentarą...
K
Karolis
2020-12-28 00:45:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kodėl rašo apie tą kuili kaip apie kokį didvyrį, šlykštu skaityti ir žiūrėti
Atsakyti
-6

V
Veronika
2020-12-28 00:34:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai dabar kasdien apie tą rujojanti kuili rašys?
Atsakyti
-8

N
Neziniukas
2020-12-28 02:00:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
Laikina žmona,arbe teisingiau butu vienkartine. Ir kur jus jaunos mergičkos žiuri kur jusų protas,tas kujliašedžius nulinis variantas
Atsakyti
-10

SKAITYTI KOMENTARUS (47)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų