Neįtikėtini Britney Spears Naujieji: sudaužyta vaikystės meilės širdis ir 55 valandas trukusi santuoka

Senuosius metus daugybė žmonių baigia išsikeldami tikslų ateinantiems metams arba trankiai išlydėdami senuosius. Vis dėlto ne visų šventės baigiasi taip, kaip garsiosios dainininkės Britney Spears.

Britney Spears (nuotr. SCANPIX)
3

Kartą jos Naujųjų metų vakarėlis baigėsi net… vestuvėmis.

(3 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Neįtikėtini Brtiney Spears naujieji: sudaužyta vaikystės meilės širdis ir 55 valandas trukusi santuoka

2004 metais Britney šokiravo visą pasaulį, mat ji susituokė su savo vaikystės draugu Jasonu Alexanderiu. Negana to, poros santuoka tetruko 55 valandas.

Pora vienas kitam amžiną meilę prisiekė po įspūdingo ir net 3 dienas trukusio Naujųjų metų vakarėlio Las Vegase. Šventę nuodėmių mieste vainikavo minėtos ir visus nustebinusios vestuvės. 

Deja, Britney ir Jasono santuokai ilgai trukti lemta nebuvo. Tuo metu Britney tebuvo 22 metai – ji buvo savo populiarumo viršūnėje. Teigiama, kad po albumo „The Zone“ ji netgi tapo pačia populiariausia pasaulio pop žvaigžde. 

Tuo metu ji kaip tik keliavo su savo koncertiniu turu, o Naujuosius metus sutikti nusprendė Las Vegaso viešbutyje.

Būtent čia ji nusprendė pasikviesti ir savo vaikystės draugą Jasoną – moteris nusiuntė jam žinutę. Jasonas, žinoma, sutiko. Savo ruožtu Britney nusiuntė privatų lėktuvą, kuris galėtų jį paimti. 

„Tai nebuvo skambutis su tikslu tiesiog permiegoti. Tai buvo skambutis, kurio metu draugė kvietė draugą į kelionę“, – sakė vėliau Jasonas.

Anot jo, jų santykiai panašėjo į draugų santykius su privalumais, tačiau taip pat Jasonas pripažino, kad buvo labai įsimylėjęs Britney.

Pakvietusi Jasoną atvykti su ja atšvęsti Naujųjų, Britney išnuomavo prabangų „Real World Suite“ viešbučio kambarį, kurį pasiėmė slapyvardžiu, Alotta Warmheart.

Čia jie šėlo net 3 vakarus, o būtent 3 vakaro pabaigoje jiedu nusprendė susituokti. „Ji tiesiog manęs paklausė, ar nenorėčiau susituokti. Aš iškart sutikau, pasidaviau savo jausmams, nes buvau ją įsimylėjęs. Manau, ji jautėsi taip pat“, – sakė jis.

Jiedu susituokė „Little White Wedding Chapel“, kurioje anksčiau ne kartą susituokė garsios poros. Pavyzdžiui, net ir Bruce’as Wiillisas būtent čia vedė Demi Moore.

REKLAMA

Ceremonija truko vos 7 minutes ir kainavo 70 dolerių. 

Tiesa, santuoka tetruko taip trumpai, nes nebuvo jokios iki vedybinės sutarties. Dėl to jų santuoka per 55 valandas buvo anuliuota. Deja, kitaip nei Britney, Jasonas jautėsi sužlugdytas, kad jų santuoka tetruko taip trumpai.

Sunku patikėti, tačiau po tokio savo prabangaus Naujųjų metų sutikimo, Jasonas ir vėl grįžo prie įprasto savo gyvenimo – namo skrido jau nebe privačiu lėktuvu, o tiesiog ekonomine klase. 

B. Spears vėliau pripažino, kad tai buvo klaida. „Tiesiog buvo kvaila, kiek maištautoja, nenorėjau prisiimti atsakomybės už tai, ką darau. O po vakarėlių iš tiesų ir negalvoji, ką darai. Tiesiog elgiausi kvailai“, – sakė ji.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų