demi moore

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „demi moore“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „demi moore“.

Sergančiam Bruce‘ui Willisui – jautrus gestas iš buvusios žmonos: veria širdį

Aktoriai Demi Moore ir Bruce'as Willisas kadaise buvo viena garsiausių Holivudo porų. Nors juodu išsiskyrė prieš 24-erius metus, buvę sutuoktiniai turi tris dukras ir iki šiol palaiko artimą ryšį.  Kai B. Willisu buvo diagnozuota afazija, o vėliau ir frontotemporalinė demencija, D. Moore buvo viena iš žmonių, kurie viešai išreiškė paramą ir rūpinosi buvusio vyro gerove.  Moteris socialiniuose tinkluose nevengia pasidalinti ir akimirkomis su buvusiu mylimuoju.
2024-06-22

Išvydę, kaip dabar atrodo 61-erių Demi Moore, gerbėjai eina iš proto: „Ji nesensta“

Viešumoje pasirodžiusi aktorė Demi Moore sukėlė tikrą šėlsmą tarp gerbėjų – šie negali atsistebėti, kaip jaunatviškai atrodo 61-erių moteris.  D. Moore gegužės 13-ąją dalyvavo Londone vykusiame „Gucci Cruise 2025“ mados šou.  Į renginį atvykusi aktorė buvo pasipuošusi perregima nėriniuota suknele, avėjo juodus batus, prie įvaizdžio priderino ir tamsią rankinę bei masyvų vėrinį.  Savo ilgus juodus plaukus moteris laikė palaidus ir tiesius, švelniai sušukuotus į vieną pusę.
2024-05-20

Žvaigždės, pametusios galvą dėl plastinių operacijų: kai kurias sunku pažinti

Vyraujant grožio ir jaunystės kultui, šiuolaikiniame pasaulyje daugelis moterų kreipiasi pagalbos į plastikos chirurgus. Jos mano, kad plastinė chirurgija gali išgelbėti jas nuo senėjimo, tačiau taip yra ne visoms. Yra ir atvejų, kada plastikos chirurgijos procedūros veidus tik subjaurojo. Čia patiekiame sąrašą užsienio įžymybių, kurios savo išvaizdą subjaurojo pernelyg įsitraukdamos į plastinę chirurgiją. Demi Moore Aktorė Demi Moore ne kartą griebėsi plastinių operacijų.
2023-11-15

60-metė Demi Moore nusimetė drabužius: gerbėjai išsakė, ką galvoja

60-metė Demi Moore socialiniame tinkle paviešino kadrus, kuriuose pozavo tik su bikiniu. Aktorė pademonstravo pavydėtiną figūrą, kuri sužavėjo gerbėjus. Vienoje fotografijoje ji pozavo su šuniuku, o kitoje – gulinti.
2023-07-06

Paviešino, kaip atrodo klastinga liga sergantis Bruce'as Willisas: šeima meldžia Kalėdų stebuklo

Amerikiečių aktoriaus Bruce'o Williso šeima, artėjant jaukiausioms žiemos šventėms, svajoja apie Kalėdų stebuklą. Artimieji nesitraukia nuo 67-erių vyro, kuriam šių metų kovą diagnozuota afazija. Šeimos nariai brangina kiekvieną akimirką kartu ir tikisi stebuklo, nes aktoriaus būklė blogėja. Sveikatos bėdos atnaujino B. Williso ir jo buvusios sutuoktinės, aktorės Demi Moore (60 m.) santykius.
2022-12-12

Demi Moore išvaizdos pokyčiai sukėlė tikrą audrą: „Ką ji sau pasidarė?“

Legendine vadinama aktorė Demi Moore pakurstė kalbas, kad jai buvo atlikta veido plastinė operacija, kuri negrįžtamai sudarkė jos grožį. Socialiniuose tinkluose asmenukėmis besidalijanti aktorė sukėlė daug klausimų. Daugeliui gerbėjų moters veidas – neatpažįstamas. 59-erių moteris socialiniuose tinkluose ir žiniasklaidoje sukėlė tikrą audrą.
2022-05-01

Kaip rengtis pagal figūros tipą: šios kelios taisyklės padės atrodyti nepriekaištingai

Keičiantis metų laikams, socialiniai tinklai mirga naujomis drabužių kolekcijų reklamomis, o prekybos centruose pirkėjų akys raibsta nuo galybės skirtingų drabužių pasirinkimų. Atsinaujinti garderobą gali būti išties linksma patirtis. Vis dėlto, kartais nutinka ir taip, kad nors rūbas ir gražus, tačiau jį įsigijus paaiškėja, kad modelis netinkamas ir pabrėžia ne žmogaus kūno privalumus, bet trūkumus.
2022-03-28

Žlugusi santuoka su Briusu Willisu, patirta prievarta ir persileidimas – skausmingas Demi Moore gyvenimas

Nepaisant to, kad esame linkę įsivaizduoti, jog Holivudo žvaigždžių gyvenimas yra tiesiog klotas rožėmis, tiesa yra kiek kitokia. Vienas iš tokių pavyzdžių – aktorė Demi Moore. Aktorės nuotraukos stebina gerbėjus, moteris atrodo pasikeitusi. Tiesa, visas garsios aktorės gyvenimas nebuvo iš lengvųjų. Savo autobiografinėje knygoje ji neseniai atskleidė dar niekur negirdėtų detalių tiek apie save pačią, tiek ir apie svarbiausius gyvenimo vyrus.
2022-01-08

Žvaigždės, pametusios galvą dėl plastinių operacijų: sunku net atpažinti

Daugelis žinomų žmonių negali susitaikyti su senėjimu ar kažkokiais išoriniais trūkumais ir dėl to gulasi po grožio peiliu. Tiesa, kai kurie iš jų vėliau negali sustoti ir vis dažniau kreipiasi į specialistus. Daugeliu atvejų, per daug piktnaudžiaujant grožio operacijos, rezultatas būna priešingas. Demi Moore 58 metų žvaigždė nustebino žiūrovus pasirodydama „Fendi“ šou su nauja išvaizda.
2021-02-14

58-erių Holivudo žvaigždė po plastinės operacijos – nebeatpažįstama: pamatykite moters pokyčius

Legendine vadinama aktorė Demi Moore pakurstė kalbas, kad jai buvo atlikta veido plastinė operacija, kuri negrįžtamai sudarkė jos grožį. Sausio pabaigoje moteris pasirodė „Haute Couture Fashion Week“, kur žengė mados namų „Fendi“ podiumu. Moters veidas – neatpažįstamas. 58-erių moteris socialiniuose tinkluose ir žiniasklaidoje sukėlė tikrą audrą.
2021-02-01
REKLAMA
REKLAMA

Willisas griežtai atsisako dėvėti kaukę viešumoje: už tokį elgesį buvo išprašytas iš parduotuvės

Kai Los Andželo apygarda sprendžia COVID-19 atvejų padidėjimą ir užfiksavo daugiau nei 12 000 mirčių, aktorius Bruceás Willisas griežtai atsisako užsidėti medicininę kaukę. Veiksmo filmų žvaigždė buvo išprašytas iš vaistinės, kurioje pasirodė be kaukės. Kaip rašoma „Page Six“, aktorius nuliūdino kitus pirkėjus dėl atsisakymo dėvėti kaukę. Neaišku, kas įsikišo į šį konfliktą, tačiau Willis išėjo iš vaistinės nieko nenusipirkęs.
2021-01-13

Neįtikėtini Britney Spears Naujieji: sudaužyta vaikystės meilės širdis ir 55 valandas trukusi santuoka

Senuosius metus daugybė žmonių baigia išsikeldami tikslų ateinantiems metams arba trankiai išlydėdami senuosius. Vis dėlto ne visų šventės baigiasi taip, kaip garsiosios dainininkės Britney Spears. Kartą jos Naujųjų metų vakarėlis baigėsi net… vestuvėmis. 2004 metais Britney šokiravo visą pasaulį, mat ji susituokė su savo vaikystės draugu Jasonu Alexanderiu. Negana to, poros santuoka tetruko 55 valandas.
2021-01-02

Žvaigždės, kentusios nuo rimtų psichologinių problemų: kai kurios tai slėpė net 17 metų

Nepaisant to, kad kartais atrodo, jog garsenybių gyvenimas yra kur kas šaunesnis ir nuolat primenantis pasaką, realybė iš tiesų yra kitokia. Jie – tokie patys žmonės, kaip ir mes, o ne vienas garsus žmogus yra prabilęs ir apie sunkias jį kamavusias ligas. Pateikiame sąrašą garsenybių, kurioms teko patirti tai, ko nelinkėtų net priešams.
2020-11-02

Išsiskyrę, bet vis dar artimi: kodėl Moore ir Willisas didžiuojasi savo skyrybomis?

Vieni skiriasi besipykdami, o kiti net ir santykiams nutrūkus išlaiko gražius santykius. Vis dėlto tik retiems pavyksta išlaikyti tokį artimą ryšį, kokį iki šiol turi aktoriai Bruce’as Willisas ir Demi Moore. Net 13 metų santuokoje pragyvenusi pora susilaukė 3 vaikų – Rumer, Scout ir Talullah. Pora žiedus sumainė 1987-aisiais, vos po 4 mėnesių pažinties, o santykius nutraukti nusprendė 2000 metais.
2020-10-26

Buvusį vyrą apkaltinusi neištikimybe, Moore sulaukė netikėtai solidžios jo reakcijos

Vienu seksualiausių planetos vyru laikomas aktorius Ashtonas Kutcheris ne ką mažiau geidžiamas buvo ir tarp garsių moterų, vis dėlto panašu, kad ne su visomis jis palaiko gerus santykius. Šiuo metu aktorius yra vedęs kitą Holivudo žvaigždę, Milą Kunis, o prieš tai turėjo kone dešimtmetį trukusius santykius su kur kas vyresne Demi Moore.
2020-06-11

57 metų Moore – karantine be pagražinimų: parodė žilstelėjusius plaukus

Karantinas daugybę pasaulio žmonių privetė suvienodėti – visiems tenka užsidaryti namuose, atsisakyti pamiltų paslaugų, sporto ar net grožio procedūrų. Garsenybės – ne išimtis. Visai neseniai aktorė Demi Moore savo gerbėjams parodė, kaip karantinas privertė ją pasikeisti. Žinoma aktorė jau anksčiau nustebino pasaulį, mat karantiną leidžia užsidariusi kartu su savo buvusiu vyru, kitu garsiu Holivudo aktoriumi, Bruce’u Willisu.
2020-05-02

Garsus komikas pašiepė garsenybes: nenori jų net matyti

Britų komikas Ricky Gervais viešai pasisakė apie garsenybės, kurios užsidariusios savo milijonų vertės prabangiuose namuose skelbiasi, kaip kankinasi karantino metu. Komikas tiesmukiškai rėžė, kad tokie garsenybių poelgiai mažų mažiausiai apgailėtini, kai tuo tarpu NHS darbuotojai dirba 14 valandų pamainas ir netgi aukoja savo pačių gyvybes. Paties R. Gervais turtas taip pat vertinamas ganėtinai apvalia suma – gerokai virš 100 milijonų svarų.
2020-04-14

Demi Moore – neatpažįstama: prabėgę metai jai buvo negailestingi

Nepaisant to, kad esame linkę įsivaizduoti, jog Holivudo žvaigždžių gyvenimas yra tiesiog klotas rožėmis, tiesa yra kiek kitokia. Vienas iš tokių pavyzdžių – aktorė Demi Moore. Paskutinės garsios aktorės nuotraukos šokiravo gerbėjus – moteris atrodo kur kas vyresnė, nei yra iš tiesų. Neseniai „Instagram“ Demi pasidalijo naujausia savo nuotrauka, kurioje ji įsiamžinusi be lašelio makiažo. 57 metų aktorė atrodo itin sulysusi, o jos veidą puošia nemažai raukšlių.
2020-01-17

Gražuolė aktorė Moore atvirai prabilo apie priklausomybę: tai ją naikino

Kino aktorė Demi Moore tikrai ne kartą tituluota viena gražiausių planetos moterų. Tamsiaplaukė ir ryškių bruožų aktorė taip pat nugyveno ir ne ką mažiau spalvingą gyvenimą, o visai neseniai ji viešai prabilo apie priklausomybę. Išskirtiniame inteviu ji papasakojo apie savo gyvenimą bei atskleidė, kam buvo priklausoma. Kiek anksčiau aktorė buvo suviliojusi Holivudo gražuoliuką – Ashtoną Kutcherį.
2019-11-18

Demi Moore atvirai prabilo apie išžaginimą: mama ją pakišo

Kino aktorė Demi Moore (56) tikrai ne kartą tituluota viena gražiausių planetos moterų. Tamsiaplaukė ir ryškių bruožų aktorė taip pat nugyveno ir ne ką mažiau spalvingą gyvenimą, o visa tai jau netrukus jos gerbėjai galės perskaityti memuaruose „Inside Out“. Rugsėjo pabaigoje turėsianti pasirodyti knyga atskleis garsios moters gyvenimo paslaptis – santykius su žymiais vyrais, skaudžius išgyvenimus bei asmenines pergales.
2019-09-25

Demi Moore šypsena slepia žiaurų gyvenimą: buvo išžaginta, o Kutcheris išdavė su kita

Kino aktorė Demi Moore (56) tikrai ne kartą tituluota viena gražiausių planetos moterų. Tamsiaplaukė ir ryškių bruožų aktorė taip pat nugyveno ir ne ką mažiau spalvingą gyvenimą, o visa tai jau netrukus jos gerbėjai galės perskaityti memuaruose „Inside Out“. Rugsėjo pabaigoje turėsianti pasirodyti knyga atskleis garsios moters gyvenimo paslaptis – santykius su žymiais vyrais, skaudžius išgyvenimus bei asmenines pergales. „Aš esu labai laiminga, bet taip pat ir labai pažeidžiama.
2019-09-19

Geros Aniston draugės sulaužė svarbią jos vakarėlio taisyklę: tai buvo uždrausta

Visai neseniai serialo „Draugai“ žvaigždė Jennifer Aniston atšventė savo 50-ąjį gimtadienį, kurio metu iškėlė įspūdingą vakarėlį. Tačiau nors gimtadienis jau seniai praėjo, kalbos apie jį netyla iki šiol. Žinomos aktorės gimtadienyje susirinko visas būrys garsenybių, tarp kurių – ir Katy Perry, Kate Hudson, Orlando Bloomas, Gwyneth Paltrow, Ellen DeGeneres, Demi Moore, Johnas Mayeris, Reese Witherpsoon bei daugelis kitų.
2019-02-20

Sunku patikėti: Demi Moore meilę rado moters glėbyje

Žvaigždžių gyvenimas iš pirmo žvilgsnio atrodo tobulas ir pavydėtinas, tačiau neretai jie nėra tokie laimingi, kaip atrodo. Garsi aktorė Demi Moore (56) ne kartą išgyveno trankias skyrybas ir ilgą laiką buvo vieniša. Kiek anksčiau su Bruce’u Willisu, Ashtonu Kutcheriu ir Freddy Moore susituokusi moteris ilgą laiką nerado meilės. Tačiau dabar, panašu, kad ji džiaugiasi nauju gyvenimo etapu.
2019-01-28

Markle tai nepatiktų: karališkose vestuvėse – ir puikiai nusiteikusi princo Harry „eks“

Visai neseniai karališkoji šeima atšventė dar vienas vestuves – princesė Eugenie sumainė žiedus su mylimuoju Jacku Brooksbanku. Čia lankėsi daugybė žinomų žmonių – Cara Delevigne, Demi Moore, Ellie Goulding bei daugelis kitų. Šventės nepraleido ir vienas ne itin princui Harry džiaugsmą keliantis svečias – jo „eks“. Buvusi princo Harry mergina Chelsy Davy atvyko su kitu puikiu princo draugu bei jo žmona.
2018-10-17

Žinoma manekenė karališkose vestuvėse nustelbė nuotaką: pasirinko netikėtą derinį

Viena žinomiausių pasaulio manekenių, užkariavusi visų širdis savo tobulai išraiškingais antakiais, vos nesugadino princesės Eugenie vestuvių. Žinoma, Cara Delevigne tokio tikslo tikrai neturėjo – paprasčiausiai jos pasirinkti drabužiai patys kalbėjo už save. Manekenė atrodė išties pritrenkiančiai, ir nepaisant to, kad vestuvėse pasirodė be savo mylimosios „Jaunosios melagės“ aktorės Ashley Benson, visų dėmesys krypo būtent į ją.
2018-10-13

Vestuvėse – Markle ir Middleton stiliaus dvikova: kuri pasipuošė gražiau?

Šiandien Didžiojoje Britanijoje – didelė šventė. Vos praėjus keliems mėnesiams po gegužę įvykusių karališkųjų princo Harry ir Meghan Markle vestuvių išteka princesė Eugenie. Vindzore, Šv. Jurgio koplyčioje vykstančiose vestuvėse taip pat dalyvauja ir pramogų pasaulio elitas. Princesės Eugenie vestuvių nepraleido Demi Moore, Liv Tyler, Ellie Goulding, Jamesas Bluntas, Naomi Campbell, Kate Moss, Cara Delevigne bei daugelis kitų.
2018-10-12

M. Kunis pagaliau prakalbo ir apie skyrybas su M. Culkinu: aš susimoviau

Mila Kunis, Kate McKinnon ir Justinas Theroux – šias tris Holivudo žvaigždes jau rugpjūčio 10 dieną kino teatruose išvysime veiksmo komedijoje „Šnipas, kuris mane išdūrė“, rašoma pranešime spaudai. Prieš pat premjerą, duodama interviu žurnalistams, M. Kunis sulaukė klausimų ne tik apie dabartinį savo vyrą Ashtoną Kutcherį bei jo santykius su buvusia žmona Demi Moore, bet ir apie 2010 metais įvykusias jos ir komedijos „Vienas namuose“ žvaigždės Macaulay Culkino skyrybas.
2018-08-01

Bruce Willis ir Demi Moore dukros užaugo: pavirto tikromis gražuolėmis

Bruce Willis yra gerai žinomas, nepailstantis veiksmo filmų herojus. Šį kartą jis sublizgo komedijos žanre, kuomet Holivude jis vedė „Comedy Central Roast“ renginį. „Die Hard“ aktorius, kuriam dabar yra 63 metai, pozavo su savo trimis dukromis - Rumer (29), Scout (26) ir Tallulah (24), taip pat jo žmona Emma Henningas, kuriai 40 metų. Emma ir Brucas susituokę jau 8 metus. Su iš Maltos kilusiu modeliu Willisas turi dvi mažametes dukras, šešerių metų Mabel ir ketverių metų Evelyn.
2018-07-17

Tėčio galvos skausmas? Internete – nuoga Bruce‘o Williso dukra

„Kietojo riešutėlio“ Bruce‘o Williso dukra Tallulah – tikras tėčio galvos skausmas? Bent jau taip svarsto užsienio žiniasklaida ir internautai, išvydę naujausius merginos kadrus. Socialiniame tinkle „Instagram“, kur jos anketą seka daugiau nei 184 tūkst. internautų, modeliu dirbanti Tallulah paviešino itin pikantišką fotografiją. Gausybę bikini kadrų paįvairino viena drąsi akimirka, kurioje B. Williso dukra įsiamžino visiškai nuoga.
2018-03-26

Kaip rengtis pagal figūros tipą: kas tinka vienam, netinka kitam

Vargu, ar pavyktų rasti bent dešimt savo išvaizda ir figūra patenkintų moterų. Visos turi sau priekaištų ar abejonių, kad atrodo tikrai gerai. Kol vienos imasi drastiškų būdų patobulinti savo kūną, kitos tiesiog tinkamai pasirenka drabužius. Vos keletas patarimų ir idėjų gali padėti atrodyti žaviau. Svarbu - žinoti savo figūros tipą.  Visgi, sunku išsirinkti tobulą drabužį, kai tiksliai nežinai, koks tavo kūno tipas.
2018-02-16

Bruce‘o Williso dukros užaugo provokatorėmis: įsiamžino nuogos vonioje

Šios merginos žinomos kaip labai artimos aktorių Demi Moore ir Bruce‘o Williso dukros. Tai, kad seserų ryšys yra išties stiprus, įrodo ir naujausias jų kadras. Socialiniame tinkle „Instagram“ Rumer, Scout ir Tallulah Willis paviešino pikantišką kadrą. Antradienį merginos leido namuose ir visos kartu nusprendė pasimėgauti vonia. 23-ejų Tallulah, kuri yra jauniausia iš seserų, pasitelkė socialinę mediją, norėdama įamžinti šią jaukią akimirką.
2017-12-20

Paviešinta skandalinga medžiaga: Demi Moore priekabiavo prie 15-mečio

Pasaulyje garsiai nuaidėję keli seksualinio priekabiavimo pavyzdžiai paskatino prabilti ir kitas aukas. Apie Holivude puikiai vertinamo režisieriaus Harvey Weinsteino poelgius prakalbo net dešimt žinomų aktorių, primintinos Kevino Spacey jaunystės klaidos. Ir tai – tik keli itin skaudžias patirtis patyrusių žmonių prisipažinimai. Visgi pastarąsias dienas užsienio ir šalies žiniasklaida atsisuka ir į seksualinę prievartą patiriančius vyrus.
2017-11-13

Garsių aktorių užaugusi dukra – jų kopija: toks panašumas net stebina

 1980-aisiais Bruce’as Willisas ir Demi Moore buvo vieni garsiausių aktorių, kurių kiekvienas žingsnis buvo stebimas po padidinamuoju stiklu. Ypač, kai du garsūs žmonės paskelbė apie santykius, vėliau santuoką ir vaikus. Jie susilaukė net trijų dukterų, kurios dabar jau pačios kuria stulbinančias karjeras ir bando sėkmę kine. Visgi kone daugiausia dėmesio sulaukia dukra Rumer (29), nes žmonės negali atsistebėti, kokia ji panaši į savo tėvus.
2017-09-07

Scarlett Johansson prabilo apie sunkiausią savo gyvenimo naktį

Jei linksmai kikenote žiūrėdami komedijas „Sunokusios pamergės“ bei „Blogos mamos“, ruoškitės į kino teatrą. Jau liepos 7 dieną mūsų šalies kino teatruose pasirodys filmas „Mergų balius“, kuriame pamatysime ne tik dar žiauresnių juokelių, bet ir tokias žvaigždes kaip Scarlett Johansson, Demi Moore bei roko atlikėjo Lenny Kravitzo dukra Zoe Kravitz. Komedijoje aktorių S. Johansson, Kate McKinnon, Jillian Bell, Ilana Glazer ir Z. Kravitz herojės susitinka mergvakaryje Majamyje.
2017-06-21

Demi Moore prarado dantis ir išdrįso paviešinti nuotrauką

Viena garsiausių Holivudo aktorių Demi Moore pastaruoju metu pasitraukė nuo karjeros. Vis dėlto pauzę paskatino nemalonumai ir didžiulis nuovargis.  Sutikusi dalyvauti pramoginėje pokalbių šou „The Tonight Show“, 54-erių moteris atskleidė, kad dėl visko, kas vyko jos gyvenime, teko patirti nemažai jaudulio. Blogos emocijos lėmė ne tik norą atsitraukti nuo žmonių, dėmesio, bet ir pablogino sveikatą. Viena iš pasekmių – iškritę du priekiniai dantys.
2017-06-14

Tarsi 30-metė: naujose nuotraukose – gerokai atjaunėjusi Demi Moore

Aktorė ir režisierė Demi Moore stebina ne tik savo seksualumu, bet ir jaunyste. Garsenybė vyriškąją giminę vis dar varo iš proto, o fotografus priverčia dirbti su kiekvienu pasirodymu viešumoje. Netrukus savo 54-ąjį gimtadienį švęsianti aktorė dėl savo kūno tikrai neturi ko nerimauti. Nepriekaištingai atrodančiai žvaigždei pavydi ne viena moteris. Demi Moore pripažino, kad ne kartą savo kūną dailinosi pas plastikos chirurgus.
2016-09-26

Suapvalėjusi Mila Kunis neatpažįstama: paprasta apranga ir kuklus makiažas

Viena gražiausių pasaulio aktorių Mila Kunis pastaruoju metu fotografų dėmesį traukia dėl itin suapvalėjusio pilvuko. Besilaukianti 33-ejų žvaigždė šiems papozuoti nesustoja, tačiau net ir nesislapsto tuomet, kai yra nepasidažiusi ir nepasipuošusi. Lengvos suknelės, ar paprasti sportiniai marškinėliai – tokią M. Kunis galima išvysti viešumoje. Kaip ji pati teigia, antro nėštumo metu ji nori jaustis patogiai, todėl nesistengia sekti madų ar naudoti daug makiažo.
2016-09-11

Bruce'o Williso dukrelė švenčia 28-ąjį gimtadienį: padėkojo vienam žmogui

Švęsdama savo 28 gimtadienį Rumer Willis antradienį paskelbė mielą žinutę tinkle „Instagram“, kurioje padėkojo savo garsiajai motinai Demi Moore už tai, kad ši padovanojusi jai gyvenimą. Kaip rašo garsenybių ir pramogų pasaulio naujienų svetainė etonline.com, buvusi televizijos talentų projekto „Šokiai su žvaigždėmis“ (Dancing With The Stars) nugalėtoja paskelbė senų laikų nuotrauką, kurioje jį įamžinta kūdikystėje savo motinai ant rankų.
2016-08-18

Vakarėlio bomba: Kim Kardashian permatoma suknelė tapo dėmesio centru

Pirmadienio vakarą Londone buvo surengta jubiliejinė mados žurnalo „Vogue“ šventė. Viena ryškiausio to vakaro viešnių buvo skandalingoji Kim Kardashian (35). Garsi moteris prabangiam renginiui pasirinko visų susirinkusiųjų dėmesį prikaukusią permatomą suknelę, kuria specialiai Kim sukūrė Roberto Cavalli mados namai. Žalsvos spalvos suknelė su gyvatės odos bei siuvinėtais įmantriais gėlių raštais sudarė įspūdį, jog po ja – realybės šou žvaigždė nieko nevilki.
2016-05-24

Brandi dama ir berniukas-žaisliukas: kas moteris pastūmėja į tokius santykius?

Pramogų pasaulyje galima pastebėti ne vieną garsią ir turtingą moterį, kuri, sulaukusi brandos, sau į poras pasirenka žymiai jaunesnį vaikiną. Dainininkės Jennifer Lopez ir Madonna, aktorė Demi Moore, realybės šou žvaigždė Kris Jenner – tai tik keletas moterų, kurios išdidžiai už parankės vedžiojosi berniukus-žaisliukus. Tačiau tai – ne tik garsenybių mada. Pasirodo, menopauzės metu pašėlę hormonai gali bet kurią moterį pastūmėti į jaunesnio vyro glėbį, rašo dailymail.co.uk.
2016-04-30

Dizaineris Hedi Slimane’as palieka Yves’o Saint Laurent’o mados namus

Ketverius metus Yves'o Saint Laurent'o mados namų kūrybos direktoriumi dirbęs Hedi Slimane'as pasitraukia, penktadienį pranešė patronuojančioji prabangos prekių įmonių grupė „Kering“. Apie jo pasitraukimą „Kering“ paskelbė trumpu pareiškimu, kuriame išreiškė pagarbą H.Slimane'ui už tai, kaip jis sugrąžino šiems mados namams jų „ypatingą šiuolaikiškumą ir mados autoritetą“. „Apie naują kūrybinę organizacinę struktūrą bus pranešta vėliau“, – priduriama „Kering“ pranešime, kuriame nenurodoma, ką k...
2016-04-01

Plastikos chirurgų nulipdyti žvaigždžių veidai: kiek joms tai kainavo?

Kai kurios žvaigždės tik šiek tiek pasidailina išvaizdą, o kai kurios plastinėms operacijoms išleidžia milijonus... Išvada: geriau rečiau, bet brangiau ir kokybiškiau. Blake Lively 7300 dolerių Aktorei Blake Lively buvo atlikta nosies plastinė operacija ir ilga serija odos atnaujinimo procedūrų: spuogelių gydymas, raukšlelių lyginimas ir t.t. Megan Fox 8000 dolerių Megan Fox nemenkos sumelės nepagailėjo krūtų implantams, lūpų bei skruostų užpildams ir botoksui.
2016-03-26

Po 13 metų aktorė Demi Moore grįžta į televiziją

Holivudo aktorė Demi Moore ketina grįžti į televiziją – ji vaidins naujame draminiame seriale „10 Days in the Valley“. Numatyta, kad ji vaidins Džein Sadler – persidirbusią rašytoją ir vienišą motiną, įstrigusią įtemptame skyrybų procese. Tačiau jai iškyla daug didesnių rūpesčių: pagrobiama jos penkiametė dukra, o motina privalo daryti viską, kad ją susigrąžintų.
2016-02-24

Laimingiausias vyras pasaulyje? Jo lovoje – tik žymiausios moterys

Gražuolio aktoriaus Leonardo DiCaprio gyvenimas – spalvingas ir gausus romantikos. Ir nors jam iki šiol nesisekė laimėti svarbiausio kino industrijos apdovanojimo – „Oskaro“ – jam puikiai sekėsi su moterimis. Visada galantiškas, romantiškas ir atidus vyras taip pat išsiskyrė savo išvaizda, todėl jo sąskaitoje – visas būrys pačių garsiausių ir paklausiausių gražuolių. Beveik keturis metus Leonardo draugavo su neseniai mama tapusia Bar Refaeli.
2016-02-20

Interneto hitas: Adele daina „Hello“ atgimė visų laikų populiariausių aktorių lūpomis

27-erių metų britų dainininkė Adele muša rekordus vieną po kito, jos hitas „Hello“ „Youtube“ sistemoje jau turi daugiau nei 500 mln. peržiūrų, o naujausioji daina „When We Were Young“ savo sąskaitoje turi daugiau nei 36 mln. peržiūrų. Hitas „Hello“ taip užvaldė gerbėjų širdis, jog internete netrukus paplito įvairiausi perdainuoti ar originaliai sumontuoti vaizdo įrašai.
2015-12-04

Raudonas siūlas ant rankos – kokią galią turi šis garsenybių pamėgtas aksesuaras?

Panašu, kad net ir garsiausi pasaulio žmonės griebiasi įvairiausių amuletų norėdami pritraukti sėkmę arčiau savęs. Raudonas siūlas ant rankos – aksesuaras, kurį garsenybės pradėjo nešioti nuo 1990-ųjų, yra vienas populiariausių. Kas slypi po šia mistiška apyranke: mada ar magiškų galių turintis talismanas? Nors daugelis į šį garsenybių pamėgtą aksesuarą žiūri įtariai ar skeptiškai, atsiranda tokių, kurie susigundo jo teikiama apsauga.
2015-11-29

Skandalingoji Bruce‘o Williso dukra: nuo neskustų pažastų iki nuogų krūtų viešumoje

53 metų Holivudo gražuolė Demi Moore gali džiaugtis savo laikui nepavaldžia išvaizda, tuo tarpu filmo „Kietas riešutėlis“ žvaigždė Bruce‘as Willisas daugeliui yra tapęs vyriškumo simboliu. Turbūt niekas nepaprieštaraus, kad šie buvę sutuoktiniai iki šiol keri savo asmenybėmis ir darbais. 2000-aisiais metais pora išsiskyrė, santuokoje jie susilaukė trijų dukrų: Rumer Willis, Scout LaRue Willis ir Tallulah Belle Willis.
2015-11-17

Atvertos miegamojo durys: garsenybės, kurios išbandė lovos žaidimus trise

Sakoma: „Pasaulį valdo pinigai ir seksas“, panašu, kad šios garsenybės nesiskundžia nei meilės, nei turtų reikalais. Seksas trise – kone kiekvieno vyro svajonė, susipažinkite, kam ši svajonė išsipildė. Tiesa, sąraše yra ir daug garsių moterų. Charlie'is Sheenas Turbūt nieko nestebina, kad šis Holivudo aktorius, kuris yra skambiai pagarsėjęs sekso srityje, išbandė ir seksą trise.
2015-10-29

Žvaigždės, kurios išgyveno tragiškas lėktuvų nelaimes

Nors skristi lėktuvu bijo daugelis, tačiau ši transporto priemonė yra žymiai saugesnė nei automobilis. Vis dėlto šiems garsiems žmonėms teko išgyventi itin šokiruojančias patirtis. Harrisonas Fordas Aktoriui Harrisonui Fordui teko pasinaudoti avariniu nusileidimu, kai jo pilotuojamas sraigtasparnis sugedo danguje. Ši vos tragedija netapusi nelaimė įvyko 1999 m., kai, kaip skelbia „E! News“, aktorius ir skraidymo konstruktorius mokėsi valdymo pradmenų.
2015-10-23

Serijiniai išdavikai: vedę vieną, duodasi su šimtais

Šie garsūs vyrai tikrai nesiklausė savo vestuvių įžadų, nes santuokos metu savo mylimąsias sugebėjo išduoti šimtus kartų.  Jude‘as Law Prieš savo santuoką su Sienna Miller, aktorius Jude‘as Law buvo vedęs gražuolę Sadie Frost. Jų santuoka nutrūko labai staigiai, mat, teigiama, vyras ją išdavė net kelis kartus. Išdavystės prieskonį pajusti teko ir Siennai – vyras ją išdavė su jų vaikų aukle. Vyras labai ilgai atsiprašinėjo, žadėjo gydytis.
2015-10-17
Į viršų