Neįtikėtinas Markle atvirumas: prisipažino praradusi kūdikį

Užsienio žiniasklaidoje pasirodė netikėtas princo Harry žmonos Meghan Markle prisipažinimas – moteris atskleidė patyrusi persileidimą.

8

Atviras jos pasakojimas buvo paviešintas „New York Times“ rašinyje.

(8 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Meghan Markle ir Harry

Daugelis spėliojo, jog M. Markle ir princas Harry šiuo metu planuoja nėštumą, ir, pasirodo, jie neklydo, mat minėtas hercogienės persileidimas įvyko liepą, bekeliant savo pirmagimį sūnų Archie iš lovelės.

Pasirodo, kad visa tai itin stipriai paveikė hercogienę – ji netgi atsigulė į ligoninę Los Andžele, ir kasdien matė, kaip plyšta ją lankančio princo Harry širdis.

Moteris išsamiai papasakojo, kaip įvyko jos persileidimas, mat teigia, kad iškart suprato, jog kažkas yra ne taip. Pasirodo, kad pakeitusi sūnaus Archie sauskelnes, ji pajuto aštrų dūrį, ir netrukus parkrito ant žemės.

„Po kelių valandų, gulėjau ligoninės lovoje laikydama savo vyro ranką. Jaučiau ramybę jo delne ir pabučiavau jį, šlapią nuo mūsų abiejų ašarų. Žiūrėdama į šaltas baltas sienas galvojau, kaip mes nuo to išgysime“, – rašė hercogienė.

Hercogienė rašė, kad viskas nutiko vieną liepos mėnesio dieną, kuri iš pradžių atrodė tokia pati, kaip ir visos kitos. 

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad visai neseniai tarp poros gerbėjų pasklido įsitikinimas, jog, neva, hercogienė laukiasi. 

Galimą moters nėštumą, anot gerbėjų, išdavė viena detalė. Kaip pažymėjo Marie Claire, žmonės mano, kad Meghan gali būti nėščia.

Meghan šiuo metu dalyvauja teismo procese prieš „Mail on Sunday“, kurį ji pateikė praėjusiais metais po to, kai bulvarinis leidinys paskelbė ranka parašytą laišką, kurį ji išsiuntė savo tėvui Thomas Markle.

Teismo procesas turėjo prasidėti 2021 m. sausio 11 d., tačiau neseniai buvo patenkintas Meghan prašymas pakeisti datą, remiantis „konfidencialiais pagrindais“. Dabar teismas turėtų prasidėti ne anksčiau kaip 2021 m. spalio 15 d.

Tai rodo, jog moters gali galimai lauktis, kadangi teismo procesas prasidės ne anksčiau nei po 9 mėnesių. 

REKLAMA

Internautai ėmė rašyti, jog moteris laukiasi: „Prognozuoju dabar: Meghan Markle nėščia“, „Meghan Markle paprašė teismo procesą dėl „The Mail“ perkelti į 2021 m. rudenį dėl konfidencialių priežasčių, o žmonės spėja, kad ji nėščia“.

Žinoma, yra daugybė priežasčių, dėl kurių Meghan galėjo paprašyti pakeisti datą, pavyzdžiui, tai, kad ji ir jos šeima apsigyvena naujuose namuose Santa Barbaroje. Jiems taip pat gali prireikti laiko atsipalaiduoti po labai įtemptų metų, kai Meghan ir Harry pasitraukė iš vyresniųjų karalienių pareigų ir persikėlė į JAV.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų