Kritikos strėlės Kardashian klanui: koronaviruso testus ketina išnaudoti tam, kad saugiai pasilinksmintų

Tikriausiai nėra savaitės, kai kuri nors iš Kardashian-Jenner klano seserų neįsiveltų į skandalą. Ne išimtis buvo ir ši savaitė, kai visai netikėtai Khloe Kardashian išsidavė apie planuojamą kalėdinį vakarėlį.

Kardashian-Jenner klanas (nuotr. SCANPIX)
4

Internautus įsiutino ne tik tai, kad šeima, nepaisant karantino, žada jį iškelti, bet dar ir dėl to, kokių priemonių ketina imtis, kad jis tikrai įvyktų.

(4 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Kritikos strėlės Kardashian klanui: koronaviruso testus ketina išnaudoti tam, kad saugiai pasilinksmintų

Kardashian-Jenner klano kasmetiniai kalėdiniai vakarėliai būna išties įspūdingi – čia gausu ne tik dekoracijų ir įvairiausių vaišių, o išleidžiamos sumos priverčia aiktelėti, bet vakarėlyje dar apsilanko ir garsiausi pramogų pasaulio atstovai.

Anksčiau vakarėlius rengdavo mamytė Kris Jenner. Vėliau šventę į savo rankas perėmė Kim Kardashian, o šiais metais, kaip netyčia išsidavė pati Khloe, vakarėlį turėtų rengti ji.

Vienas šeimos gerbėjas socialiniuose tinkluose pasiteiravo, ar dėl koronaviruso pandemijos šeima ketina atšaukti savo kasmetinį kalėdinį vakarėlį?

„Meldžiuosi, kad to padaryti nereikėtų. Tačiau šįkart, manau, jis bus mažesnis. Tačiau man visa tai puikiai tinka. Kalėdas tikrai švęsime. Tiesiog šventė bus mažesnė, saugi. Galbūt prieš tai netgi pasidarysime tyrimus. Reikia galvoti apie tai, kas yra saugiausia“, – atsakė Khloe.

Toks žvaigždės atsakymas netrukus įplieskė jos gerbėjų pyktį, mat kai kurie atkreipė dėmesį į tai, kad šeima ketina koronaviruso testus naudoti tiesiog šventei, kai milijonams amerikiečių testų vis dar jų trūksta.

REKLAMA

„Myliu tave, Khloe, bet ar tikrai testus tam naudoti geriausia? Kad galėtum pasilinksminti? Tiesiog atšvęskite šeimoje. Mes šiais metais aukojamės visi“, „Rimtai? Prašai jų kažko susilaikyti? Šis COVID-19 proveržis juos taip varžo“ – rašė įsiutę komentatoriai.

Tiesa, tai – jau ne pirmas kartas, kai Kardashian-Jenner klanas susilaukia kritikos už tai, kad nesilaiko su karantinu susijusių taisyklių. Neseniai Kim iškėlė prabangų savo 40-ojo gimtadienio vakarėlį, kuriame dalyvavo net 30 artimiausių jos draugų. Šventė įvyko privačioje saloje.

Komentatoriai po Kim nuotraukomis „Instagram“ rašė, jog tai – pasibaisėtas turtų demonstravimas. 

„Po 2 savaičių, per kurias savo draugų paprašiau karantinuotis, juos nustebinau kelione į privačią salą, kurioje galėjome apsimesti, kad viskas yra normalu bent jau trumpai akimirkai“, – rašė K. Kardashian.

„Mes šokome, važinėjome dviračiais, plaukėme, žiūrėjome filmą paplūdimyje ir veikėme dar daug kitų dalykų“, – pridėjo ji.

Gerbėjai rašė, kad Kim prarado realybės pojūtį, kai daugybė žmonių vis dar stipriai kenčia nuo pandemijos ir jos padarinių. 


Rašyti komentarą...
P
Pačios
2020-11-14 10:00:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
išsidavė - subėgs visi paparacai, policija, apsauga... Susimokės baudą ir toliau volios durnių - kitko juk negeba.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų